Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman´ın ilçelerini ziyaret etti. Besni Ziyaretinde Bakan Gül´ün yanı sıra AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, M. Fatih Toprak, Yakup Taş, İ. Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Besni ilçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre ve partililer katıldı.
Tarih: 26.2.2019 13:44:09/ 397okunma / 0yorum

AK Parti Besni ilçe Başkanlığında partililere hitap eden Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, “31 Mart´ta E. Mehmet Emre kardeşimizi seçeceğiniz olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Allah verdiğiniz emekleri inşallah arttırarak sürdürsün. Seçime az bur süre kaldı. Özellikle hanım kardeşlerime ve genç kardeşlerime Besni´de kapı kapı, gitmediğimiz, kapısını çalmadığımız, gönlüne girmediğimiz hiçbir Besni´li kardeşimizi bırakmayacağız. Eyüp Mehmet Emre kardeşimizi 31 Martta seçeceğinize olan inancımı bu gün bir kez daha sergilediniz.

BİZ PARTİCİLİK DEĞİL, MEMLEKETÇİLİK YAPIYORUZ

Bizim tek bir davamız var. Bu milleti, memleketi, milletimizi, hem özgürlüğünü, hem ekmeğini, hem huzurunu arttırmak ve büyütmek. Biz bunun için çalışıyoruz. Belediye başkanlığı, milletvekilliği, bakanlık, particilik marticilik yapmıyoruz. Biz particilik değil memleketçilik yapıyoruz. Bizim tek davamız Türkiye davasını büyütmek, geliştirmek ve daha fazla kalkındırmak. Bu hizmeti de inşallah desteğiyle yapacağız. Buz milletimizin duası, ve Allah´ın rızası için siyaset yapan kişileriz. Bu yolculuğu da hep beraber sürdüreceğiz. Değerli kardeşlerim bu mücadeleyi, Besni´yi daha fazla büyüterek vereceğiz. Biz 31 Mart´ta kalan hizmetlerin artarak devamı için burada Adıyaman milletvekillerimiz, Adıyaman belediye başkanımız ve hükümetimiz her zaman Eyüp Mehmet Emre kardeşimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Her şeyin başında Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın desteği Eyyüp Mehmet Emre kardeşimizin, Besnililerin yanında güçlü bir şekilde devam edecektir.

Bu trenden inenler, istasyonda bekleseler de binemeyecekler. Bu tren yoluna devam edecek ama başta bu bölgenin insanı olarak, bir hemşeriniz olarak 31 Mart´ta sizlerin desteğiyle Eyyüp Mehmet Emre kardeşimizin seçileceğine inanıyorum. Ama bende Tayyip Erdoğan´ı seviyorum. Bende AK Partiyi seviyorum. 1Nisan´da gelirim şu olurum. Yok kardeşim bu bir defa oldu. AK Partinin, Recep Tayyip Erdoğan´ın adamı bu amblemi bırakıp başka bir yere gitmez ve hiçbir zamanda bu kapıya giremez. Böyle bizim tabanımıza, bizim AK Partili sempatizanlarımıza, seçmenlerimizle kimse dalga geçemez ve kimseye izin vermeyiz. Hiçbir zaman Besni´de bu konuda Eyyüp Mehmet Emre kardeşimiz hariç kimseye bu kapıyı açmayacağız.

31 Mart seçim akşamı seçim sonuçlarına bakacağım ilçelerden birisi Besni olacak. O akşam bende sizinle Eyyüp Mehmet Emre başkanımızın seçilişinin heyecanını hep beraber yaşayacağım. Hangi partili olursa olsun biz bir birlik, beraberlik, kardeşliğin teminatı partiyiz. Türkiye´nin çimentosuyuz. Biz dağıtarak, bölerek, küstürerek siyaset yapan anlayışa sahip değiliz. Bizim anlayışımız toparlamaktır, bütünleştirmektir, kardeşliktir. Hangi partili olursa olsun hiç birisi düşman değildir. Sizden ricam bütün partilerin desteğini alarak yola devam etmektir” dedi.

ÖNEMLİ OLAN MAKAM DEĞİL GÖNÜLLERE GİRMEK

Önemli olanın makam değil gönüllere girmek olduğunu söyleyen Eyyup Mehmet Emre ise konuşmasında şunları söyledi. “Önemli olan belediye başkanı olmak değil, önemli olan milletvekili olmak değil, önemli olan bakan olmak değil, önemli olan sizlerin gönlüne kalbine girebilmek. Bizleri gönlünüzde kalbinizde yer açtığınız için hepinize minnettarım, Allah hepinizden bir kere değil bin kere razı olsun.

Sizlerin desteği, gayreti ile bu kardeşiniz AK Parti´nin Belediye Başkan Adayı oldu. Eğer sizler bu kardeşinizin arkasında durmasaydınız, bugün ben bu partinin adayı değildim ama partimizin yaptığı anketlerde bu kardeşinizi birinci çıkardığınız için bugün bu kardeşiniz AK Parti´nin Belediye Başkan Adayı olarak karşınızda hepinize minnettarım ve ölünceye kadar da hizmet edeceğim.

Allah´ın izni ile biz sadece secde de Rabbimize eğiliriz ve onun haricinde hiçbir güç, hiçbir kuvvet bizi ne eğebilir ne bükebilir Allah´ın izni ile dimdik duracağız.

Bizler algılarla bu yola çıkmadık, bizler projelerle bu yola çıktık. Bir çok ortamda bir çok toplantıda ifade ettim. Destek kart projemizle hanım ablalarımızı sevindireceğiz, okuyan gençler projemizle üniversite de, lise de okuyan çocuklarımızı gençlerimizi memnun edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın 31 Ocak günü yapmış olduğu manifesto da kentsel dönüşüme Allah´ın izni ile bu kardeşiniz uygulamaya başlayacak. Millet bahçeleri projelerimizle İnşallah Besnimizde daha yaşanılabilir daha müreffeh ortamları sizlerin hizmetine sunacağız. Biz algılar üzerinden siyaset yapmıyoruz, İnşallah 31 Mart´ta da algılar üzerinden siyaset yapanları sandığa gömeceksiniz buna da inanıyorum.

Bu kardeşiniz aklı başında kimsenin iradesi ile değil, kendi iradesi ile hareket eden karar veren bir kardeşinizdir bunu da sizler çok iyi biliyorsunuz. Yumuşak başlı isem kim dedi uysal koyunum, kesilir belki çekmeye gelmez boynum. Bu kardeşinizin olduğu yerde haram asla söz konusu olamaz ne ben haram yerim ne de bir başkasına haram yediririm. Milletin hakkını, hukukunu ne kimseye peşkeş çekerim ne de bir başkasına müsaade ederim. Bu beden sağ olduğu sürece sizlere hizmetin haricinde hiçbir şey göremeyeceksiniz.

Biz davamız için mücadele ediyoruz. Bizim davamız Allah´ın rızası için, Allah´ın belirlediği istikamette, Allah´ın kullarına hizmet etme davasıdır. Bizim mücadelemizle sizler vazifeyi bize verdiğiniz andan itibaren 5 yıl boyunca milletimize, memleketimize hizmet etmek olacaktır. Başka hiçbir şeyin içerisinde Allah´ın izni ile bizleri göremeyeceksiniz. Bakanımız burada vekillerimiz burada İnşallah onların destekleri ile Azimşehrimize çok güzel hizmetler getireceğiz.

Vatandaşlarımızın özellikle benden bir talebi var cezaevi hususunda Sayın Bakanım eğer desteğiniz olur ilçemize cezaevini yeniden kazandırabilirsek bunun da mutluluğunu kıymetli hemşerilerimle beraber bizlerde yaşamış olacağız. Bu nokta da desteğinizi bekliyoruz inşallah.”

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Kaymakam Hasan tütün Mahallesi Muhtar adayı Saime Türk´ün tüm azaları da bayanlardan oluşuyor. Ev hanımından çalışanına oy pusulasına 8 bayan aza yazan Saime Türk, “mahallemin sorunlarına bayan eli değmesini istiyorum. O nedenle tüm azalarımı da bayan arkadaşlarımdan yazdım” dedi.
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan sorunlar yumağı 4. Etap TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Arzuhalci Aydın Aktaş Erdemoğlu Mahallesine Muhtar adayı olduğunu söyledi. Erdemoğlu Mahallesinin sıkıntı ve sorunlarını bildiğini ve çok yakından takip ettiğini belirten Aktaş şunları söyledi.
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında geldiği Adıyaman´da Besni, Gölbaşı ve Tut ilçelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu´na Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, İl başkanı Deniz Çakmak, ilçe başkanı Hakan Kılınç, Belediye Başkan adayı Vakkas Acar eşlik etti.
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Reşit Alkan seçim bürosunun açılışında miting gibi kalabalığa seslendi. Yakın akrabası Ali Erdemoğlu´nun da katıldığı açılışta konuşan Alkan, Besni halkının oylarına, teveccühüne kimsenin ipotek koyamayacağını belirterek “Besni ne derse o olur.” dedi. Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu ise, Besni Halkının Fakülteye sahip çıkması çağrısını yinelediği konuşmasında “Besnimiz için gereken neyse şu ana kadar yaptıklarımız, bundan sonra da devam edecektir. İnşallah yeni yatırımlarımız olacak.” diyerek Besni halkına müjde verdi.
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre yapılabilecek hizmetlerin en iyisini sadece AK Parti´nin yapabileceğini ifade ederek; “Bizler ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın´ düsturunu ilke edindik. Siyasi hayatımız boyunca halkımızın sorunlarını elimizden geldiği nisbette çözmek için gayret ettik. Bizler yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermiyoruz. ‘Yaparsa AK Parti yapar´ diyoruz.
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Ak Parti Gençlik kolları başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldız, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Gençlik kolları başkanlığı ve Belediye Meclisi adaylığından istifa ettiğini duyuran Yıldız, yazılı bir açıklama ile istifa gerekçelerini sıraladı.
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
31 Mart yerel seçimlerinde Yeni Besni Mahallesinden Muhtar Adayı İsmail Yıldız, Siz seçin biz hizmet edelim. Çözümün adresi olacağız” dedi.
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın kolları yaptığı açıklama ile Kadınları Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırdı. Gazetemize açıklama yapan Kadın kolları başkanı Semra Semiz şunları söyledi.
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Besni seçim karargâhı açıldı. Atatürk Caddesi İş Bankası bitişiğindeki seçim irtibat bürosunun açılışına MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP MYK Üyesi Sedat Yaşar, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Besni İlçe Başkanı Hamdi Arslan, MHP Besni Belediye Başkan Adayı Kenan Polat ve partililer katıldı.
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim karargahlarını açmaya başladı. Ak Parti Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre´nin seçim karargahı dün açıldı.
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
Besni´de görev yapan 7 mühendis ortak bir bildiri yayınlayarak Alkan´a desteklerini açıkladı. Dayatmaya karşı olduklarını belirten mühendisler, “Besni halkı bu dayatmayı güçlü bir iradeyle aşarsa, Besni kazanacaktır” dediler. Ali Erdemoğlu´nu da yürekten kutladıklarını belirten 7 mühendis, “Aça Aş, Açığa Bez, İşsize İş veren; Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli” ifadesini kullandılar.
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Dumlupınar Mahallesi muhtar adayı Feray Tekinerdoğan, mahallenin acilen Kentsel Dönüşüme ihtiyacı olduğunu söyledi. Seçilmesi durumunda Kentsel dönüşüm için imza kampanyası başlatacaklarını söyleyen Tekinerdoğan, “Benim mahallemde oturan insanlarında insanca yaşamaya hakkı var.” dedi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
İbrahim Kılınç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Erdemoğlu Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı E. Mehmet Emre seçim çalışmalarını değerlendirdi. Gazetemizi ziyaret eden Emre, yaptığı açıklamada; “Vatandaşımızın güzel teveccühü ile karşı karşıyayız. İş nefis işi değildir. Besni´nin daha ferah, daha rahat ve yaşanabilir merkez haline gelmesi için bir gayret içerisine gireceğiz. Bizim için koltuk, makam önemli değil” dedi.
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, 15 Temmuz Şehitler Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
31 Mart seçimlerinde Besni´de Ak Parti´yi destekleyecekleri ya da ittifak kuracakları söylentileri üzerine MHP Besni teşkilatı bir açıklama yaparak kimseyi desteklemeyeceklerini seçime kendi adayları ile gireceklerini söyledi. İlçe Başkanı Hamdi Arslan, “Milliyetçi Hareket Partisi Besni ilçe teşkilatı ve adayımız Kenan Polat ile yerel seçimlere katılacaktır.” dedi.
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, Besni seçim bürosunun açılışına katıldı. Salıcı, "Şimdi 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var. Bundan iktidar sorumludur" dedi.
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Çat Mahallesi muhtar adayı Leyla Değirmenci kadınların kendine güvenini yenilemek için aday olduğunu belirterek tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
1 dönemdir Cirit Meydan Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Orhan Onur, “31 Mart yerel seçimlerinde tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallemde yarım kalan hizmetlerin yerine getirilmesi göreve talibim” dedi.
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde, ev hanımı Saime Türk, Kaymakam Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adaylığını açıkladı.
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP Besni ilçe yönetimi yaptığı açıklama ile Yerel seçimlerde AKP-MHP ittifakına karşı CHP´yi destekleyeceklerini açıkladı. CHP ise Kontenjan listesinde HDP adına Halil Mengelliboğa´yı aday gösterdi.
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
2 dönemdir Kaymakam Hasan Tütün Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Sinan Pamukçu, “31 Mart yerel seçimlerinden tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallelim bana çıraklığı ve kalfalığı öğretti, şimdi mahalle sakinlerimden Ustalık belgesini talep ediyorum.” dedi.
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Ali Erdemoğlu Mahallesi muhtar adayı İbrahim Türk “Mahallemizin artan nüfus yoğunluğu ile birlikte daha hızlı ve etkin hizmet alabilmesi amacıyla yeni bir mahalle kurulması için dilekçe hazırladım. Dilekçemin sürecini yakinen takip ettim ve dilekçemizin onayı ile ilçemize güzel bir mahalle kazandırdık” dedi.
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Başkanlığı için Siyasi Partiler Belediye Meclisi üyesi adaylarının listesini İlçe Seçim kuruluna teslim etti. İşte partilerin Belediye Meclis adayları:
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Ak Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre, Besni Eğitim Bir Sen Başkanı Mahmut Akdoğan ve üyeleriyle bir araya geldi.
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi 2. Sıradan aday olan Vakkas Öcal adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Saadet Partisinden Besni Belediye Başkan adayı olan Reşit Alkan, projelerini açıkladı. Besni´ye en az 4 bin istihdam sağlayacak olan ihtisas OSB, MYO öğrenci sayısının arttırılması, Besni Kent meydanı, Ana caddeye cephe düzenlemesi, Park sorunu için Cep Otoparklar yapılması; başta Besni üzümü olmak üzere yöresel ürünlerin dünyaya pazarlanması başlıca projeleri arasında yer alıyor. Alkan, her projeyi hayata geçirmeden önce mutlaka halka soracak ve fikirlerini referans alacaklarını taahhüt etti.
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Ak Parti Besni Gençlik kolları başkanı Ahmet Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Besni Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz ve üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
Feray Tekinerdoğan, Dumlupınar Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Feray Tekinerdoğan, Dumlupınar Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Feray Tekinerdoğan, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Dumlupınar Mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ