Adıyaman´da eski AKP´liler yenilere “KILIÇLARI” çekti
ADIYAMAN´da Hüsrev Kutlu´nun yerine taze kan olarak gördüğü Dr. Süleyman Kılıç ile seçime giren Ak Parti´nin karşısına muhalefet Partileri eski Ak Partilileri aday gösterdi. İYİ Parti Abdulkadir Kırmızı´yı, Saadet Partisi ise Ahmet Faruk Ünsal´ı aday gösterdi. CHP´nin de Adıyaman´da sağ seçmene yakın bir ismi aday göstereceği iddia ediliyor.
Tarih: 11.1.2019 16:49:13

Adıyaman´da Ak Parti adayının Dr. Süleyman Kılıç olarak açıklanmasının ardından muhalefet Partilerinin kimi aday göstereceği merakla bekleniyordu.
CHP ile birçok ilde ittifak yapan İYİ Parti Adıyaman´da kendi adayını çıkardı. Eski bir Ak Partili olan Adıyaman´ın eski belediye Başkanlarından Abdulkadir Kırmızı İYİ Parti´nin Belediye Başkan adayı oldu.

Öte yandan Saadet Partisi de Adıyaman´da kendi adayını çıkardı. Ak Parti kurucuları arasında yer alan eski Milletvekili Ahmet Faruk Ünsal Saadet Partisinin Adıyaman Belediye Başkan Adayı oldu.

Peki, CHP kimi aday gösterecek. Türkiye genelinde aralarında Ankara, İstanbul gibi büyükşehirlerinde bulunduğu 650 belediye başkanını belirleyen CHP´nin Adıyaman adayını ne zaman açıklayacağı bilinmiyor. CHP´nin de sağ seçmene yakın bir ismi aday göstereceği iddia ediliyor.

İYİ PARTİ´NİN ADAYI KIRMIZI

Parti binasında düzenlenen tanıtım toplantısına İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan, İYİ Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Hicri Gürsoy, İYİ Parti Belediye Başkanı Adayı Abdulkadir Kırmızı ve partililer katıldı. 

/resimler/2019-1/11/1652528757790.jpg"BAŞKANIMIZ YAKLAŞIK 3 DÖNEMDİR DİNLENİYORDU"

Uzun çalışma sonrasında kendi adaylarını belirlediklerini aktaran İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan,"Uzun süre bir çalışma sorasın da kendi adayımızla belediye başkanlığı seçimlerde yarışmaya karar verdik. Değerli belediye başkan adayımız çok tecrübeli bir isim kamuoyunun çok yakinen tanıdığı 10 yıl bu memlekette belediye başkanı olan, hizmet etmiş ve şehrin gelişmesi adına büyük çabalar sarf etmiş ama bir süre sonra kesintiye uğramış bir başka siyasi parti kendi adayını göstermiş ve sayın başkanımız yaklaşık 3 dönemdir dinleniyordu belediyeciliği son derece iyi bilmesine karşı şehirciği oturduğu yerden milleti takip ederek gerekli araştırmayı yapmış kendini geliştirmiş Allah nasip ederse o makam yeniden değerli başkanımıza görev olarak kendisine verilirse Adıyaman bölgenin en geri kalmış olan il olmaktan kurtulur çevresindeki illerle yaşayabilir hale getirir."dedi.

"1 YILDIR KURULAN PARTİMİZDE 2 SEÇİME GİRİYORUZ"

İYİ Parti Adıyaman Merkez ilçe Başkanı Hicri Gürsoy, ise "Mevcut iktidarın köy haline getirmesinden sonra 1 yıldır kurulan partimizde 2 seçime giriyoruz bu vesileyle geçmişte Adıyaman´da belediye başkanlığı yapmış sayın Abdulkadir Kırmızı bey tekrar kendisine teşekkür ediyorum hayırlı olmasını diliyorum." şeklinde konuştu.

"KESİLMİŞ BİR KARPUZUM"

Son olarak kürsüye çıkan İYİ Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Kırmızı,"Değerli arkadaşlar hepiniz beni tanırsınız Adıyamanlıların yakından tanıdığı kesilmiş bir karpuzum 10 yıl 1994-2004 yılları arasında Adıyaman´a hizmet etmiş bir insanım bu 15 yıllık süre içerisinde de izlemekteyim Adıyaman´ın belediyenin çalışmalarını izlemekteyim. Adıyaman belediye başkanı olarak yaptığımız hizmetler hala halkımızın dilindedir. 15 yıl önce bıraktığımız Eğriçayını 400 dönüm bir yerdi bir ağaç dahi dikilememiştir. Yine Adıyaman Belediyesi bir tesisi bile işletmeye açamamıştır. Özellikle son 5 yılda Adıyaman´a kaide değer bir hizmet yapılamamıştır." dedi.

"10 YILDA ADIYAMAN BELEDİYESİ´NE BİR KURUŞ BORÇ ALMADIM"

10 yılda yaptığı hizmetlerle birlikte Adıyaman Belediyesine hiç borç almadığını belirten Kırmızı, "Benim 10 yılda Adıyaman belediyesine kazandırdığım gayrimenkulleri satsanız Adıyaman belediyesinin 10 yıllık bütçesini fazlasını eder. Demokrasi Parkı, Zirai Donatımdan aldığımız halkın su işleri diye adlandırdığı son olarak Pazar yeri yapıldığı yer, mezarlık yeri sebze halinin yeri TPO yolunda sadece bir tapu 91 dönümdür bunun dışında son yapılan imar planına bir göz attım bir belediyeci olarak en büyük yeşil alan neresi olmuş? Bakın tam 25 yıl sonra bir imar planı yapılıyor ve en büyük alan baktım ki; yine Eğriçay üzüldüm ben Eğriçayı´ndan geçerken herkese geldiği gibi kötü kokular bize de geliyor bil belediyenin en önemli mevkide kötü kokulara tahammül etmesi hiçbir belediye yetkilisi buradan geçmiyor mu? Allah rızası için bu kokuları duymuyorlar mı? Bunları yapmak o kadar zor şeyler değil arkadaşlar hizmet parayla yapılmaz ben 10 yıl muhalefet belediyesiydim 10 yılda Adıyaman Belediyesi´ne bir kuruş borç almadım. Bütçesinin 3.5 katı Borcu vardı bugün Adıyaman Belediyesinin bütçesi 300 yüz 30 trilyon ve 300 yüz 30 trilyonun 3.5 katı 1 katrilyonun üzerinde bir rakamdır. Ve biz bu borçların hepsini ödedik. Borçsuz bir belediye teslim ettik."

"4 GÜN EMNİYETİN BODRUMUNDA TUTULDUM"

Hizmete yönelik yurttan dolayı kendisi savcılığa giderek her şeyi anlatmak istemesine rağmen sabah eve gelip götürdüklerini belirten Kırmızı, "Benim son 3 ayda yaşadığım tümüyle kapalı bir siyaset AK Parti´de daha önce aday olmayım diye bize kurdukları kumpası biliyorsunuz ben 10 yıl belediye başkanlığı yapmış biriyim herkesin bildiği herkesin gördüğü bir hizmete yönelik yurttan dolayı savcılığa gidip ben geldim doğru bildiklerimi size anlatacağım dememe rağmen hayır seninle ilgili hiçbir şikayet yok sen şüphelimiz bile değilsin diyip eve gönderip bir sabah sonra polisin kapımıza dayanması ve kapımızı kırarcasına apartmanı ayağı kaldırırcasına bize adeta suçlu muamelesi yaparak elbette belirli bir şeylerin başlangıcı olduğunu bize gösteriyor. Ve 10 yıl bu ile hizmet etmiş bir belediye başkanı olarak hiç yoktan 4 gün emniyetin bodrumunda tutulup emniyet müdürlüğünün bodrumunda kup kuru yerde karanlık yerde tutulmamın bir kumpas olmadığını kim söyleyebilir? Sonra bir arkadaşımızın adaylığının ilan edildiği günde hakkımızda takipsizl

"BİZ İYİ PARTİ´NİN ADAYIYIZ"

Son olarak Urfa büyüdüğünü Adıyaman´ın ise büyük bir köy görünümde olduğunu belirten Kırmızı, konuşmasını şöyle sürdürdü:
"Bütün Adıyamanlılarla birlikte Adıyaman´a sahip çıkmak istiyoruz Adıyaman´a yeniden hizmetler eserler kazandırmak istiyoruz. Allah bu konuda bizim yardımcımız olacak inşallah biz İYİ Parti´nin adayıyız ancak her partili arkadaşımızdan oy bekliyoruz. Hangi partiden olursa olsun Adıyaman´a hizmet gelmesini isteyen Adıyaman´ın bu 15 yılda almadığı hizmeti düşünen bizim dönemimizde övünmek gibi olmasın urfa gelirdi bizden proje alırdı Urfalılar derdi ki; gidin Adıyaman´a bakın Urfalılar belediye başkanlarına derdi ki; Adıyaman´ı görmediniz mi? Şimdi onlar aldı başını gitti biz kaldık büyük bir köy zaman önemli bir şeydir. Zamanla teknoloji gelişiyor"

Yapılan açıklamaların ardından İYİ Parti Adıyaman Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Kırmızı´nın rozetini İYİ Parti Adıyaman İl Başkanı Kenan Doğan taktı.

Saadet Partisinin Adıyaman adayı Ahmet Faruk Ünsal

24 Haziran´daki genel seçimlerde “Millet İtitfakı” adı altından İYİ Parti ve CHP ile birlikte seçime giren Saadet Partisi Yerel seçimlerde güçlü adaylar çıkarıyor. Adıyaman´da eski Ak Parti kurucusu milletvekili Ahmet Faruk Ünsal Saadet Partisi´nin Adıyaman Belediye Başkan adayı oldu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu partisinin belediye başkan adaylarını açıkladı. Açıklanan adaylar arasında Ak Parti´nin 22. Dönem Gaziantep Milletvekilliğini yapan Ahmet Faruk Ünsal da Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan Adayı olarak gösterildi.

Adaylığının açıklanmasının ardından Sosyal Medya hesabından bir açıklama yapan Ünsal, “Değerli arkadaşlarım, farklı siyasal eğilimler ve inanç gruplarının desteği ile Saadet Partisi Adıyaman Belediye Başkan adayıyım. Liyakat, adalet ve toplumsal barışın inşası için Adıyaman´daki herkesin oyuna talibiz. Şeffaf ve üretken belediyecilik ilkemiz olacak, Allah utandırmasın” dedi.

AHMET FARUK ÜNSAL KİMDİR?

1963 yılında Diyarbakır´da dünyaya gelen Ünsal´ın babası Milli Selamet Partisi´nden (MSP) 15. ve 16. dönem Adıyaman milletvekilliği yapmış olan Abdurrahman Ünsal´dır.

Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümü mezun olan Ünsal, TUSAŞ Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş.´de (TAİ) makine mühendisi olarak görev yapmıştır. 2002 seçimlerinde Ak Parti´den 22. Dönem Adıyaman Milletvekili seçilmiştir. İHH İnsani Yardım Vakfı´nın mütevelli heyetinde bir süre bulunan Ünsal, MAZLUMDER´in genel başkanlığı görevini yürüttü. 24 Haziran 2018 milletvekili genel seçimlerinde Saadet Partisi´nin 27. Dönem Gaziantep Milletvekili adayı oldu.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
CHP adaylarını tanıttı
CHP adaylarını tanıttı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve partililerin katıldığı tören ile İlçe ve Belde Belediye başkan adayları Partililere tanıtıldı.
Besni Belediye Başkanı kim olmalı?
Besni Belediye Başkanı kim olmalı?
Oyunu ver Seçimini yap..!
ÖZTÜRK TUĞSUZ ALKAN BİRLEŞTİ: REŞİT ALKAN ÇATI ADAY
ÖZTÜRK TUĞSUZ ALKAN BİRLEŞTİ: REŞİT ALKAN ÇATI ADAY
İbrahim Öztürk, Nuri Tuğsuz ve Reşit Alkan yapılan görüşmelerin ardından Reşit Alkan´ın çatı aday olarak aday gösterilmesinde anlaştı.
ÖZTÜRK AK PARTİ´DEN İSTİFA ETTİ: BESNİLİLERİN İRADESİ YOK SAYILMIŞTIR
ÖZTÜRK AK PARTİ´DEN İSTİFA ETTİ: BESNİLİLERİN İRADESİ YOK SAYILMIŞTIR
Besni Belediye Başkanı İbrahim AK Parti´den istifa etti. Nuri Tuğsuz ile birlikte Reşit Alkan´ın destekleme kararı alan Öztürk yaptığı açıklamada, Besnililerin iradesinin yok sayıldığını söyledi.
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Fırıncı Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu söyledi.
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
31 Mart yerel seçimlerinde Muhtar adayları da adaylıklarını açıklamaya başladı. Yukarı Sarhan Mahallesi muhtarlığına adaylığını açıklayan Mahmut Erdem, mahallenin sorunlarının çözümü ve hizmet için aday olduğunu söyledi.
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa  babalarını desteklemekle  ilçemizi geliştiremeyiz”
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa babalarını desteklemekle ilçemizi geliştiremeyiz”
CHP Besni Belediye Başkan Adayı Vakkas Açar yaptığı açıklama ile Siyasi görüşü ne olursa olsun Partilerden, derneklerden, demokratik kitle örgütlerinden ve odalardan destek beklediğini söyledi.
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
AK Parti Besni Belediye Başkan adaylığını Mehmet Emre´ye vermesinin ardından adaylık için oldukça iddialı isimler Reşit Alkan, İbrahim Öztürk ve Nuri Tuğsuz art arda yaptıkları açıklamalarda, yeni bir teşebbüs sinyali verdi. 3 aday adayı hem çevreleriyle hem de birbirleriyle yapacakları birkaç günlük görüşmenin ardından kamuoyuna açıklama yapacaklar.
AK Parti´nin adayı Emre
AK Parti´nin adayı Emre
Ak Parti Pazar günü Adıyaman İlçe ve Belde adaylarını açıkladı. Eyyüp Mehmet Emre Ak Parti´nin Besni adayı oldu. Adıyaman´daki toplantının ardından Besni´deki Parti binasında destekçileri tarafından karşılanan Emre burada yaptığı konuşmada, “Sizlerin gayreti ve desteği ile bugünlere gelebildik. Aday adaylığı müracaatında bulunmuştuk. Bizim aday adaylığı sürecimiz nihayetinde 2 gün önce sona erdi. Bu süreç içerisinde partimize aday adayı müracaatında bulunan tüm arkadaşlarıma, ağabeylerime şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum.” dedi.
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre Oldu
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre Oldu
AK Parti´nin Besni Belediye Başkan Adayı AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci´nin katıldığı Adıyaman´da yapılan aday tanıtım toplantısında Besni´nin adayı Eyyup Mehmet Emre olarak açıklandı.
İyi Parti ve CHP İttifak Yaptı, Açar´ı Destekleyecekler
İyi Parti ve CHP İttifak Yaptı, Açar´ı Destekleyecekler
Besni İYİ Parti Yönetim Kurulu 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde CHP ile ittifak kurduklarını açıkladı. İYİ Parti Yerel Seçimlerde CHP´nin adayı olan Vakkas Açar´ı destekleyecek.
Polat: “Hemşerilerimizin  Hizmetkârlığına talibim”
Polat: “Hemşerilerimizin Hizmetkârlığına talibim”
MHP, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde, Besni Belediye Başkan Adayını Kenan Polat olarak belirledi. Polat seçildiği takdirde makam aracını satacağını ve Makam aracına harcanan giderleri engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye, akülü araç, park alanları inşa etmek için kullanacağını belirtti.
Öztekin: "25 Yıllık Tecrübemle İl Meclis Üyeliğine Adayım"
Öztekin: "25 Yıllık Tecrübemle İl Meclis Üyeliğine Adayım"
Yıllardır Tekağaç köyü ve Besni Korupınar Mahallesi Muhtarlığı yapan H. Ali Öztekin 25 yıllık siyasi tecrübesiyle CHP İl Genel Meclis Üyeliğine aday olarak, Besni´ye en iyi şekilde hizmet edeceğini ifade etti.
Vakkas Açar Gençlerle buluştu: RANTA, TALANA, VURGUNA  MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
Vakkas Açar Gençlerle buluştu: RANTA, TALANA, VURGUNA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
CHP Besni Belediye Başkan Adayı Vakkas Açar Gençlik Buluşmasında çarpıcı vaatlerde bulundu. Acar, seçilmesi durumunda ranta talana vurguna müsaade etmeyeceğini ifade etti. Besni´nin geçmişinde bütün çevre il ve ilçelere sosyal ve kültürel alanda örnek olmuş bir ilçe olduğunu da belirten Acar, “Maalesef son dönemlerde farklı yönetim şekilleriyle bu tür özelliklerini kaybetmiş gerilemiş ve şehirden çok köye dönüşmüş bir ilçeye dönmüştür.” dedi.
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FATURALARIYLA VATANDAŞ RESMİ YOLLARLA SOYULUYOR!
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FATURALARIYLA VATANDAŞ RESMİ YOLLARLA SOYULUYOR!
Elektrik ve doğalgaz tüketim maliyetlerinin dar gelirli vatandaşı etkilediğini söyleyen CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, AKP´nin elektrik ve doğalgaz faturaları üzerinden vatandaşı soyduğunu söyledi.
Acar: Gençliğe çağrımdır, bu  memleketi birlikte yönetelim
Acar: Gençliğe çağrımdır, bu memleketi birlikte yönetelim
CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar seçim çalışmalarına devam ediyor. Adaylığının diğer partilerden erken açıklanmasını avantaja çevirmek isteyen Acar, Sivil Toplum kuruluşları, Muhtarlar ve esnaf gezilerini sürdürüyor. Acar, seçim çalışmaları kapsamında bu Pazar gençlerle buluşacak.
Karabudak´tan Belediye Personeline maaş taahhüdü
Karabudak´tan Belediye Personeline maaş taahhüdü
Çakırhüyük Belediyesi Başkanlığı için Ak Parti´de aday adaylığı başvurusunda bulunan Halil İbrahim Karabudak, seçildiği takdirde Belediye Personeline maaşlarını ve içerde bulunan alacaklarını zamanında ödeyeceğine dair noterden taahhütname verdi.
Yusuf Parlak Kesmetepe Belediye Başkan adaylığını açıkladı
Yusuf Parlak Kesmetepe Belediye Başkan adaylığını açıkladı
Kesmetepe Beldesinde Yusuf Parlak yeniden Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Demokrat Parti´den adaylık müracaatını yapan Parlak, 2014 yılında da aday olmuş seçim 5 oyla kaybetmişti.
MHP Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu
MHP Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu
31 Mart´ta yapılacak olan Yerel seçimlerde MHP Besni Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu.
Alkan; “Kaçak siyaset olmayacak her şey açık şeffaf ve delikanlıca olacak”
Alkan; “Kaçak siyaset olmayacak her şey açık şeffaf ve delikanlıca olacak”
AK Parti Besni Belediye Başkan Aday Adayı Reşit Alkan, Besni´yi Kültür, Sanayi ve Cazibe merkezi haline getirecek projelerle hizmete hazır olduğunu ifade etti. Alkan, Besni´de kaçak siyaset yapmadan her şeyin şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla delikanlıca yapılacağını söyledi.
Yılmazkaya: “AKP, ekonomik krizi kamufle ediyor”
Yılmazkaya: “AKP, ekonomik krizi kamufle ediyor”
“Ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle yatırımların durdurulduğunu” belirten CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, ekonomik verilerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İşadamı Yunus Özoğlu İl Genel Meclisi üyeliğine aday
İşadamı Yunus Özoğlu İl Genel Meclisi üyeliğine aday
Özyuvam İnşaat´ın sahibi işadamı hemşerimiz Yunus Özoğlu ak Parti´den İl Genel Meclisi üyeliğine aday adayı oldu.
Emre: “41 Proje ile Besni Değişecek”
Emre: “41 Proje ile Besni Değişecek”
Ak Parti Besni Belediye Başkan aday adayı Mehmet Emre, Besni tarihinin en sönük zamanlarını yaşar hale geldiğini belirterek “41 projeyle halkımızın her kesimine, her bir ferdine eşit ve adaletli olarak hizmet vereceğiz, Besni´yi merkez üs haline getirecek projeler hazırladık” dedi.
Açar: “Engellilerimizi 3 Aralık´ta hatırlayan insanlar ve siyasetçiler olmayacağız”
Açar: “Engellilerimizi 3 Aralık´ta hatırlayan insanlar ve siyasetçiler olmayacağız”
CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Açar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Ballı: “Hedefimiz;  Lider Şehir Besni”
Ballı: “Hedefimiz; Lider Şehir Besni”
Ülkü Ocakları Besni İlçe Başkanı Mehmet Ballı, Besni Belediye Başkanlığı için MHP´den aday adaylığı başvurusunu Ankara´da yaptı.
Nuri Tuğsuz, “Yaptıklarımız  yapacaklarımızın teminatıdır”
Nuri Tuğsuz, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”
Ak Parti Besni Belediye Başkan aday adayı M. Nuri Tuğsuz, partili partisiz ayrım gözetmeden toplumun tüm bireylerine dokunan hizmetler ve projeler üretecekyerini belirterek "Sayısız hizmet ve projenin altına imza atacağız, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" dedi.
YILMAZ: "ADAY OLURSAM PARTİMİZİN  BAYRAĞINI İNDİRMEYECEĞİM"
YILMAZ: "ADAY OLURSAM PARTİMİZİN BAYRAĞINI İNDİRMEYECEĞİM"
Cumhuriyet Halk Partisinde Kesmetepe Belediye Başkanlığı adaylığı için Öğretmen Ali Yılmaz başvuru yaptı. Parti binasında ilçe başkanı Hakan Kılınç´a dosyasını teslim eden Yılmaz, “Enerjimizle gücümüzle, dinamikliğimizle bu süreçte Beldemize çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyoruz” diyerek CHP´den görev beklediğini ifade etti.
BAŞARILI BÜROKRAT ALİ KARAKUŞ SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI
BAŞARILI BÜROKRAT ALİ KARAKUŞ SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI
Adana´da yaşayan Ziraat Bankası şube müdürlüğünden emekli Besnili hemşerimiz Ali Karakuş, Ak Parti´den Seyhan Belediye Başkan Aday adayı oldu.
“Beni yetiştiren topraklara Hizmet etmek büyük bir şeref”
“Beni yetiştiren topraklara Hizmet etmek büyük bir şeref”
31 Mart´ta yapılacak olan Yerel seçimler için Ak Parti aday adayı başvurularını bugüne uzatmıştı.
CHP Adıyaman´da 4 Başkan adayını açıkladı
CHP Adıyaman´da 4 Başkan adayını açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman´daki 4 Belediye için adaylarını bugün açıkladı.

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

aa
ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Adıyaman Hava Durumu
Bugün
yağmurlu
-1°
Perşembe
yağmurlu
-1°
Cuma
yağmurlu
-1°
Cumartesi
yağmurlu
-1°