AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim karargahlarını açmaya başladı. Ak Parti Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre´nin seçim karargahı dün açıldı.
Tarih: 8.3.2019 12:46:36/ 353okunma / 0yorum

Açılışa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Basın Sözcüsü Mahir Ünal, Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın, M. Fatih Toprak, İ. Halil Fırat, Yakup Taş, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Besni İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre ve partililer katıldı.

Seçim irtibat bürosunun açılışında konuşan AK Parti Belediye Başkan Adayı E. Mehmet Emre: “Diyorum ki belediye başkanı olmak önemli değil. Milletvekili olmak önemli değil. Bakan olmak önemli değil. Önemli olan nedir ? Sizlerin gönlüne, sizlerin kalbine girebilmek. Kalbinizde, gönlünüzde, bu kardeşinize yer açtığınız için hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bizler bu hizmet yoluna sizlerle beraber çıktık. Besni´nin yarınlarını, Besni´nin geleceğini sizlerle beraber inşallah inşa edeceğiz. Bizler bu yola çıkarken milletimize hakim olma niyetiyle değil. Milletimize hadim olma niyetiyle yani hizmetkar olma gayesiyle bu yola çıktık. İlkemiz nedir ? İnsanların en hayırlısı, insanlara faydası olan kişidir. Bu ilkeyle milletimize, memleketimize hizmet ederek ilçemizi hep beraber yeniden inşa edeceğiz. Bizler sizlere sevdalıyız. Çünkü bizler sizlere gönlümüzü verdik. Bu kardeşinizi size vefa borcu var. Bu kardeşiniz Ak partinin belediye başkan adayı olmuşsa sizin sayenizdedir. Sizler genel merkezimizin yaptığı anket çalışmasında bizleri birinci çıkartmasaydınız biz bugün aday değildik. Sizlerin gayretiyle bu kardeşiniz aday oldu. Biz hiçbir kimsenin, hiçbir şahsın, hiçbir çıkar odağının adayı değiliz. Biz milletimizi adayıyız, biz sizlerin adayıyız, biz Besni´nin adayıyız. Biz sizlerin karşısına yapacağımız işlerle, projelerle çıkıyoruz.

Kentsel dönüşümü bu şehirde biz başlatacağız. Millet parkları projelerimizle ilçemizin çehresini değiştireceğiz. Destek kart projelerimizle özellikle buradan hanım ablalarıma müjde veriyorum. Sosyal belediyecilikle ablalarımızı, annelerimizin, bacılarımızın gönlünü alacağız. Okuyan çocuklar ve okuyan gençler projelerimizle öğrencilerimize destek vereceğiz. Uygulayacağımız trafik mastır planıyla otoparklar yaparak park sorununu çözeceğiz. Araç trafiğini rahatlatacağız. Hayvan barınağı yaparak sokak hayvanlarını ıslah edeceğiz. Gençlerimize spor alanları, sinema salonu, tiyatro ve eğlence merkezleri yaparak milletimizin hizmetine sunacağız. Devletimizi imkanlarını sizlere getireceğiz. Bu kardeşinizin olduğu yerde haram söz konusu dahi olamaz. Bu kardeşiniz ne haram yer, nede haram yenmesine müsaade eder. Bu kardeşiniz milletin hakkını ve hukukunu hiçbir kimseye peşkeş çekmez, böyle bir şey yapacak kişilere de asla müsaade etmez.

Belediye personeli kardeşlerime sesleniyorum. Hiçbir kaygınız olmasın, hiçbir endişeniz olmasın. Bu kardeşiniz hiçbir kimsenin ekmeğiyle oynayacak birisi değildir. Çalışan herkesin başımın üstünde yeri var. Kime oy verirse versin. Hangi partiye oy verirse versin ben kimsenin ekmeğiyle oynayacak adam değilim. Çalışıp işini yaptıktan sonra başımın üstünde yeri var. Maaşlarınız belediye başkanının maaşından önce yatacak. Mesaileriniz eksiksiz olarak hesabınıza yatacak. Neden ? Çünkü biz iktidar partisiyiz. Bizim para problemimiz olmayacak. Besni belediyesinin para problemi olmayacak.

Ama birileri yalanlarına, iftiralarına, algı operasyonlarına devam ediyor. 5 yıl boyunca bu memlekette taş üstüne taş koymayan, milletine memleketine ihanet edenlere gereken cevabı bu millet sandıkta gösterecek. Biz lafa değil icraata bakarız. 5 yıl önce demişlerdi ki biz tekel depolarının yerini park yapacağız. Yapabildiler mi ? yapamadılar. Peki ne yaptılar ? Hemen arkasına konutlar yaptılar ve başka da bir şey yapamadılar. Şimdi ne diyorlar ? Biz tekel depolarının yerine park yapacağız diyorlar. Buyurun belediye sizde. Neyi bekliyorsunuz. Yapmanız için hangi engel ve sıkıntı var. Yarın dozerleri gönderin bu millette size inansın" diye konuştu.

Partililere seslenen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Basın Sözcüsü Mahir Ünal ise, “Eskiden hatırlayın. Hükümetler değişir, dertler değişmezdi. Bu gün Gölbaşı´nda da söyledim. 1960 ile 2002 arasında 36 tane hükümet değişmiş. Görev süreleri ne kadar biliyor musunuz ? bir buçuk yıl. Ortalama görev süreleri bir buçuk yıl. Peki ne oluyordu ? Birileri diyordu ki, devletin sahibi benim. Milletin seçtikleri de yolcu. Ben hancıyım onlar yolcu diyorlardı. Peki 2002´de AK Parti iktidara geldikten sonra birileri ne dediler ? Bunlar altı ay kalır ve bunları da göndeririz. Ama hesaba katmadıkları bir şey vardı. Hesaba katmadıkları şey AK Partiyi millet kurmuştu, kumaşını millet dokumuştu, hamurunu millet yoğurmuştu o partinin. O yüzden 17 yılda bu on dördüncü seçimimiz. Her seçimde bu millet bizi sandıkta onayladı. Niye ? Çünkü millete verdiğimiz her sözü hamdolsun tuttuk.

Sayın Recep Tayyip Erdoğan 1994´te İstanbul Büyük şehir belediye başkanlığına seçildiğinde hatırlar mısınız 94´de büyük bir ekonomik kriz vardı. 94 ekonomik krizini gençler hatırlamaz. Ama 94 ekonomik krizinde Türkiye ne yapmıştı? Bir günde fakirleşmişti. Peki, İstanbul´da Tayyip Erdoğan Belediye Başkanı seçildiğinde hükümet İstanbul´a paramı gönderdi. Ödenek mi gönderdi, göndermedi. Peki Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul´u çöpten, çukurdan, çamurdan, yolsuzluktan, susuzluktan, hava kirliliğinden nasıl kurtardı? Milletin emanetine sahip çıktı. Milletle gönül bağı kurdu. 94´de İstanbul´da insanlar ne yaptılar biliyor musunuz? Tayyip Erdoğan Belediye Başkanı seçilince insanlar sokaklara çıktılar çöpleri temizlediler. Recep Tayyip Erdoğan´la millet el ele verdi. 1994´den bu güne kadar bir millet aşkı hikayesi ortaya çıktı. AK Partinin hikayesi bir millet aşkı hikayesidir. Recep Tayyip Erdoğan´ın hikayesi de milletine aşık bir adamın hikayesidir. O yüzden üzerimdeki bir selamı size ileteyim. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın Besni´ye, hepinize selamlarını getirdim. Bir bakıyorsunuz işlerine gelmediği zaman başka partilere gidiyorlar. Şimdi kardeşlerim bizim siyasetimiz elif gibi dimdiktir. Biz bu siyaseti bu millete hizmet etmek için yapıyoruz. Nefsimize hizmet için değil. AK Parti bizi aday yapınca, AK Parti bize makam verince iyi. AK Parti millet iradesiyle, istişareyle başka bir karar verdiği zaman kötü. Böyle bir şey olmaz. Şunu unutmayın Müslüman aynı yerden iki defa ısırılmaz.
Biz şunu iyi bilelim değerli kardeşlerim. Bu davada, bu mücadelede Cumhurbaşkanımızın her zaman söylediği bir şey var. Bu trenden inenler bir daha bu trene binemezler. O yüzden birileri ben şimdi falanca partiden adayım. Buradan kazanınca tekrardan AK Partiye gelirim. Böyle bir şeyi biz asla kabul etmeyiz.”

Konuşmanın ardından seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Parti adayı Emre Seçim Bürosu Açıldı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bayan muhtar adayının tüm  azaları da bayan
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Kaymakam Hasan tütün Mahallesi Muhtar adayı Saime Türk´ün tüm azaları da bayanlardan oluşuyor. Ev hanımından çalışanına oy pusulasına 8 bayan aza yazan Saime Türk, “mahallemin sorunlarına bayan eli değmesini istiyorum. O nedenle tüm azalarımı da bayan arkadaşlarımdan yazdım” dedi.
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın  hepsini çözeceğiz
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan sorunlar yumağı 4. Etap TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Arzuhalci Aydın Aktaş Erdemoğlu Mahallesine Muhtar adayı olduğunu söyledi. Erdemoğlu Mahallesinin sıkıntı ve sorunlarını bildiğini ve çok yakından takip ettiğini belirten Aktaş şunları söyledi.
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında geldiği Adıyaman´da Besni, Gölbaşı ve Tut ilçelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu´na Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, İl başkanı Deniz Çakmak, ilçe başkanı Hakan Kılınç, Belediye Başkan adayı Vakkas Acar eşlik etti.
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM,  BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Reşit Alkan seçim bürosunun açılışında miting gibi kalabalığa seslendi. Yakın akrabası Ali Erdemoğlu´nun da katıldığı açılışta konuşan Alkan, Besni halkının oylarına, teveccühüne kimsenin ipotek koyamayacağını belirterek “Besni ne derse o olur.” dedi. Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu ise, Besni Halkının Fakülteye sahip çıkması çağrısını yinelediği konuşmasında “Besnimiz için gereken neyse şu ana kadar yaptıklarımız, bundan sonra da devam edecektir. İnşallah yeni yatırımlarımız olacak.” diyerek Besni halkına müjde verdi.
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre yapılabilecek hizmetlerin en iyisini sadece AK Parti´nin yapabileceğini ifade ederek; “Bizler ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın´ düsturunu ilke edindik. Siyasi hayatımız boyunca halkımızın sorunlarını elimizden geldiği nisbette çözmek için gayret ettik. Bizler yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermiyoruz. ‘Yaparsa AK Parti yapar´ diyoruz.
Yıldız, Gençlik kollarından ve  Meclis adaylığından istifa etti
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Ak Parti Gençlik kolları başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldız, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Gençlik kolları başkanlığı ve Belediye Meclisi adaylığından istifa ettiğini duyuran Yıldız, yazılı bir açıklama ile istifa gerekçelerini sıraladı.
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
31 Mart yerel seçimlerinde Yeni Besni Mahallesinden Muhtar Adayı İsmail Yıldız, Siz seçin biz hizmet edelim. Çözümün adresi olacağız” dedi.
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül  birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın kolları yaptığı açıklama ile Kadınları Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırdı. Gazetemize açıklama yapan Kadın kolları başkanı Semra Semiz şunları söyledi.
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Besni seçim karargâhı açıldı. Atatürk Caddesi İş Bankası bitişiğindeki seçim irtibat bürosunun açılışına MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP MYK Üyesi Sedat Yaşar, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Besni İlçe Başkanı Hamdi Arslan, MHP Besni Belediye Başkan Adayı Kenan Polat ve partililer katıldı.
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse,  Bin oy verilmeli
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
Besni´de görev yapan 7 mühendis ortak bir bildiri yayınlayarak Alkan´a desteklerini açıkladı. Dayatmaya karşı olduklarını belirten mühendisler, “Besni halkı bu dayatmayı güçlü bir iradeyle aşarsa, Besni kazanacaktır” dediler. Ali Erdemoğlu´nu da yürekten kutladıklarını belirten 7 mühendis, “Aça Aş, Açığa Bez, İşsize İş veren; Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli” ifadesini kullandılar.
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Dumlupınar Mahallesi muhtar adayı Feray Tekinerdoğan, mahallenin acilen Kentsel Dönüşüme ihtiyacı olduğunu söyledi. Seçilmesi durumunda Kentsel dönüşüm için imza kampanyası başlatacaklarını söyleyen Tekinerdoğan, “Benim mahallemde oturan insanlarında insanca yaşamaya hakkı var.” dedi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
İbrahim Kılınç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Erdemoğlu Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
Emre: Bizim için koltuk,  makam önemli değil
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı E. Mehmet Emre seçim çalışmalarını değerlendirdi. Gazetemizi ziyaret eden Emre, yaptığı açıklamada; “Vatandaşımızın güzel teveccühü ile karşı karşıyayız. İş nefis işi değildir. Besni´nin daha ferah, daha rahat ve yaşanabilir merkez haline gelmesi için bir gayret içerisine gireceğiz. Bizim için koltuk, makam önemli değil” dedi.
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, 15 Temmuz Şehitler Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
31 Mart seçimlerinde Besni´de Ak Parti´yi destekleyecekleri ya da ittifak kuracakları söylentileri üzerine MHP Besni teşkilatı bir açıklama yaparak kimseyi desteklemeyeceklerini seçime kendi adayları ile gireceklerini söyledi. İlçe Başkanı Hamdi Arslan, “Milliyetçi Hareket Partisi Besni ilçe teşkilatı ve adayımız Kenan Polat ile yerel seçimlere katılacaktır.” dedi.
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden  daha büyük bir ekonomik kriz var
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, Besni seçim bürosunun açılışına katıldı. Salıcı, "Şimdi 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var. Bundan iktidar sorumludur" dedi.
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Çat Mahallesi muhtar adayı Leyla Değirmenci kadınların kendine güvenini yenilemek için aday olduğunu belirterek tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
1 dönemdir Cirit Meydan Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Orhan Onur, “31 Mart yerel seçimlerinde tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallemde yarım kalan hizmetlerin yerine getirilmesi göreve talibim” dedi.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman´ın ilçelerini ziyaret etti. Besni Ziyaretinde Bakan Gül´ün yanı sıra AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, M. Fatih Toprak, Yakup Taş, İ. Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Besni ilçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre ve partililer katıldı.
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde, ev hanımı Saime Türk, Kaymakam Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adaylığını açıkladı.
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP Besni ilçe yönetimi yaptığı açıklama ile Yerel seçimlerde AKP-MHP ittifakına karşı CHP´yi destekleyeceklerini açıkladı. CHP ise Kontenjan listesinde HDP adına Halil Mengelliboğa´yı aday gösterdi.
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
2 dönemdir Kaymakam Hasan Tütün Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Sinan Pamukçu, “31 Mart yerel seçimlerinden tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallelim bana çıraklığı ve kalfalığı öğretti, şimdi mahalle sakinlerimden Ustalık belgesini talep ediyorum.” dedi.
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Ali Erdemoğlu Mahallesi muhtar adayı İbrahim Türk “Mahallemizin artan nüfus yoğunluğu ile birlikte daha hızlı ve etkin hizmet alabilmesi amacıyla yeni bir mahalle kurulması için dilekçe hazırladım. Dilekçemin sürecini yakinen takip ettim ve dilekçemizin onayı ile ilçemize güzel bir mahalle kazandırdık” dedi.
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Başkanlığı için Siyasi Partiler Belediye Meclisi üyesi adaylarının listesini İlçe Seçim kuruluna teslim etti. İşte partilerin Belediye Meclis adayları:
Emre´den Eğitim  Bir Sen´e Ziyaret
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Ak Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre, Besni Eğitim Bir Sen Başkanı Mahmut Akdoğan ve üyeleriyle bir araya geldi.
İlk kayıp CHP´den…  Öcal adaylıktan çekildi
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi 2. Sıradan aday olan Vakkas Öcal adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Saadet Partisinden Besni Belediye Başkan adayı olan Reşit Alkan, projelerini açıkladı. Besni´ye en az 4 bin istihdam sağlayacak olan ihtisas OSB, MYO öğrenci sayısının arttırılması, Besni Kent meydanı, Ana caddeye cephe düzenlemesi, Park sorunu için Cep Otoparklar yapılması; başta Besni üzümü olmak üzere yöresel ürünlerin dünyaya pazarlanması başlıca projeleri arasında yer alıyor. Alkan, her projeyi hayata geçirmeden önce mutlaka halka soracak ve fikirlerini referans alacaklarını taahhüt etti.
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Ak Parti Besni Gençlik kolları başkanı Ahmet Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Besni Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz ve üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
Feray Tekinerdoğan, Dumlupınar Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Feray Tekinerdoğan, Dumlupınar Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Feray Tekinerdoğan, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Dumlupınar Mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ