BAŞKAN ARSLAN´DAN UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE NARKOTİK ŞUBE TALEBİ

Besni Küçük sanayi Sitesi Başkanı Haci Arslan, uyuşturucuyla mücadele kapsamında Besni Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Narkotik Grup Amirliğinin kurulması gerektiğini ifade etti.
GÜNDEM 12.08.2021 17:45:06 27 0

Besni Küçük sanayi Sitesi Başkanı Haci Arslan, uyuşturucuyla mücadele kapsamında Besni Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Narkotik Grup Amirliğinin kurulması gerektiğini ifade etti.
Başkan Arslan konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada şunları kaydetti; ?Uyuşturucuyla mücadele kapsamında Besni ilçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde Narkotik grup amirliğinin kurulmasını bakanlık ve valilik makamlarından talep ediyoruz. Çünkü toplumu zehirleyen torbacı tabir edilen şahısların takibi ve tespiti bakımından istiyoruz gün geçtikçe ilçemizde çok büyük sorunlar teşkil etmeye başlayan, aileler içerisinde çok büyük sorunlara yol açan, gençlerimizin ve çocuklarımızın uyuşturucu ve uyarıcı maddelere çok hızlı bir şekilde bulaştığı bu illetten bulaşmadan ve bulaştıysa da en kısa sürede nasıl kurtarabiliriz. Bizler Emniyet, Jandarma, Mülki idare amirlerimiz, sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ve toplum olarak bu kanayan yarayı el ele gönül gönüle verip kapatmalıyız. Gençlerimizin ve çocuklarımızın bu illetle tanışmadan önüne geçelim. Bu güzelim şehrimizde çok fazla yayılmasını önlemek için Narkotik grubun kurulmasına hep birlikte öncülük edelim. Bu konuda haydi bismillah diyelim uyumayalım sahip çıkalım hep birlikte mücadeleye başlayalım. Ayrıca çakmak gazı satan esnaflarımızdan çocuklara satış yapmamalarını önemle rica ederiz. Besni´mizi daha güzel ve yaşanılabilir bir hale getirebilmek için ne gerekiyorsa bizler yapmaya hazırız. Çocuklarımızı korumak şehrimizi korumak demektir birlik olarak hem çocuklarımızı hem de Besni´mizi koruyabiliriz?