BAŞKAN ÇİMEN GÜVEN TAZELEDİ

Geçtiğimiz hafta sonu olağan genel kurul toplantılarını gerçekleştiren Uşak Besnililer Kültür ve Dayanışma Derneğinde mevcut başkan Nuri Çimen oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.
GÜNDEM 27.07.2021 15:50:19 48 0

Dernek binasında yapılan Olağan Genel Kurul Toplantısı saygı duruşu ve istiklal Marşı ile başladı. Divanın oluşturulmasıyla devam eden kongrede divan başkanlığına Halil İbrahim Kürtüncü, divan katipliklerine ise Hasan Çeltikçi ve Hasan Karayeğen seçildi.

Daha sonra derneğin 2020 yılı faaliyet ve denetim raporları mevcut başkan Nuri Çimen tarafından okunarak ibraları yapıldı. Kongrede ayrıca 2021 yılı tahmini bütçe görüşülerek oy birliğiyle kabul edildi.

Yapılan ibra ve bütçe görüşmelerinin ardından seçime geçildi. Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkan Nuri Çimen oy birliğiyle yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi. Kongre sonunda yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu; ?İsmail Kavuncu, Necmi Öztaş, Vakkas Çimen, Tuncay Güneşhan, Mustafa Pamukçu ve Merdan Kavuncuoğlu?

Kongrenin ardından bir teşekkür konuşması yapan Başkan Nuri Çimen; ?Öncelikle derneğimizin olağan genel kurul toplantısına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.Ülkemizde yaşanan covid-19 salgını nedeni ile ertelenen genel kurulumuzu bugün gerçekleştirdik. Yapılan genel kurulumuzda Uşak Besnililer Kültür ve Dayanışma Derneğimizin başkanlık seçiminde oy birliği ile yeniden başkan olarak seçilmiş bulunmaktayım. Yeni dönemimiz yönetim kurulu üyelerimize, dernek üyelerimize ve tüm Besnili hemşerilerimize hayırlı olmasını temenni ederim? dedi.