Belediye Havuzun masrafı için arsayı satışa çıkardı
Besni Belediyesi Yenikent Erdemoğlu Mahallesindeki Belediye´ye ait resmi alanı satmak amacıyla Mecliste karar aldı. Belediye Meclisindeki oylamada Resmi alanın konut olarak satışına onay verilirken CHP ilçe başkanı Kılınç iptali için hukuki mücadele başlatacaklarını söyledi. Başkan Öztürk ise buradan gelecek geliri yapacakları kapalı Yüzme havuzuna kullanacaklarını ifade etti.
Tarih: 8.12.2017 10:17:57/ 2188okunma / 0yorum

Satış için Meclis kararı alındı

Yenikent Erdemoğlu Mahallesinde Şehit Bekir Oruçtutan İlköğretim Okulunun çaprazında bulunan Belediye iş makinalarının park alanı olarak kullandığı Belediyeye ait Resmi alanın Konut olarak satışının yapılması için Meclis Kararı alındı. Besni Belediyesinin satışa gerekçe olarak, Yenikent´teki gençlik merkezine yapılacak olan Yüzme havuzunun maliyetinin karşılanması gösterildi. Oy çokluğuyla alınan karara 2 CHP´li üye; 5 AKP´li üye hayır oyu kullanırken, 1 üye Çekimser oy kullandı. 7 AKP´li Meclis üyesi ve Belediye başkanı evet oyu kullandı. Satılacak arsanın etrafında, yeşil alan ve Çocuk parkı bulunmamasını gerekçe gösteren Cumhuriyet Halk Partisi ilçe Başkanı Hakan Kılınç karara tepki göstererek iptalini istedi. Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ise Gazetemize yaptığı açıklamada satışın şartlı yapılacağını ve buradan gelecek gelir ile Küstüm Düğün salonu kavşağında yapımı devam eden Gençlik merkezinin içine yapılacak olan Kapalı Yüzme havuzunun maliyetinin karşılanacağını ifade etti.

“Kararı iptal olması için mücadele edelim”

CHP ilçe Başkanı Hakan Kılınç ise alınan bu kararın iptali için mücadele vereceklerini söyledi. Mahalle halkının bu karara onay vermediğini söyleyen Kılınç, “Çocuklarımıza oyun alanı ve yeşil alan bırakmayan bu zihniyeti kınıyorum. Bütün duyarlı vatandaşlara ve mahalle muhtarına çağrıda bulunmak istiyorum. Mahallemizde bulunan bu alan satışının iptali için gelin hep birlikte tek yürek tek yumruk olup bu kararı iptal olması için mücadele edelim. Ben bu konuda üzerime düşen ne varsa destek vermeye hazırım. Bu mahallenin konut alanına değil, yeşil alana ihtiyacı var. Yeterince konut var zaten. Besni Belediyesini bu yanlış karardan dönmeye davet ediyor, hayır oyu veren Belediye Meclisi üyelerini de duyarlılıklarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.

“Satış şartlı, para yüzme havuzuna kullanılacak”

Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ise Gazetemize gelerek yaptığı açıklamada buranın yeşil alan olmadığını resmi alan olduğunu konut olarak satışından elde edilecek gelir ile Yüzme havuzunun maliyetinin karşılanacağını söyledi. Öztürk, “Belediye hizmet alanı olup daha sonraki yapılan çalışmada da konut alanına çevrilmek suretiyle Besni Belediyesine ait olan bir parselin satışının meclis kararı da alınmak suretiyle yapılarak bu satış bedelinin de mutlak surette şartlı bir satış olması hasebiyle yüzme havuzunun yapımında kullanılmak suretiyle bir satış kararı alındı.” dedi. Yüzme havuzunun maliyetinin yarısını Besni Belediyesinin karşılayacağını bu sebeple bu arsanın satışından elde edilecek gelir ile bu maliyetin karşılanacağını ve Ocak ayında ihaleye çıkıp Şubat´ta inşaatına başlayıp 8 aylık süre içerisinde de bitireceklerini ifade etti.

“Gençlik merkezinin yanına Olimpik havuz yapılacak”

Başkan Öztürk şöyle konuştu: “İlçemizde yıllardan beri planını yaptığımız, vatandaşa söz verdiğimiz bir yüzme havuzu konusu var. Biz bununla ilgili yaklaşık 3 yıldan beri gerek bakanlıkla gerekse de yerelde bu hizmetin Besni´ye kazandırılmasıyla ilgili bir girişimimiz ve gayretimiz oldu. Yaklaşık 3 ay önce Gençlik ve Spor Bakanımızla, Meclis Başkanvekilimiz Ahmet Aydın Beyin yapmış olduğu görüşme doğrultusunda maliyetin yüzde 50´si Besni Belediyesi tarafından, yüzde 50´si de bakanlık tarafından ödenmek suretiyle bir mutabakat sağlandı. Bu mutabakat doğrultusunda Yenikent Erdemoğlu Mahallesinde Küstüm Düğün Salonuna dönerken yapılan gençlik merkezinin yanında aynı alanın içerisinde oluşturulan 6 buçukluk dönüm alana yarı olimpik, içerisinde hamam, saunası ve küçük çocuk havuzu da bulunan kompleks bir havuz yapılacak.

“Gençlik merkezi 2018´in sonunda teslim edilecek”

Bununla ilgili gerek Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğüyle proje bazında protokolün yapılacağı kurum olarak da yine Gençlik ve Spor Bakanlığımıza bağlı Spor Toto Teşkilat Başkanımız Muhammet Kasapoğlu ile yapılan görüşmeler doğrultusunda biz projeyi yaklaşık bir 10 gün içerisinde bitirmiş olup, projeyi bakanlığa onaylatmak suretiyle Spor Toto Teşkilat Başkanlığımızla da yapacağımız protokol doğrultusunda işin ilk yüzde 50´sini Besni Belediyesi bütçesinden yapılmak suretiyle kalanının da Spor Toto Teşkilat Başkanlığından karşılamak suretiyle ümidimiz 2018´in 10. Ve 11. Ayında teslim edilmek suretiyle böyle güzel bir kompleksi Besni´mize kazandırmış olacağız.

“Satışın gelirini yüzme havuzunda kullanacağız”

Bu konuyla ilgili yapmış olduğumuz çalışmanın büyük bölümünü tamamladık. Kalan kısmını da tamamlayıp ümidimiz Ocak ayı itibariyle de ihaleye çıkıp ikinci aydan itibaren de inşaatına başlayıp 8 aylık süre içerisinde de bitirip Besnililerin böyle bir sosyal alana sahip olmalarını sağlamış olacağız.

Bunun yanı sıra yine Erdemoğlu Mahallemizde daha önce belediye hizmet alanı olup daha sonraki yapılan çalışmada da konut alanına çevrilmek suretiyle Besni Belediyesine ait olan bir parselin satışının meclis kararı da alınmak suretiyle yapılarak bu satış bedelinin de mutlak surette şartlı bir satış olması hasebiyle yüzme havuzunun yapımında kullanılmak suretiyle bir satış kararı alındı. Burayı biz satacağız. O satış karşılığında da elde edilen geliri yüzme havuzunun yapımında kullanacağız ve 2018´de de inşallah memleketimizin uzun yıllar beklediği hizmeti sağlamış olacağız 

“Burası yeşil alan değil, altını çizerek söylüyorum”

Şimdi Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak kullanılan Erdemoğlu Mahallemizdeki yerimiz yeşil alan değil, bunu altını çizerek söylüyoruz. Sosyo-kültürel tesis alanı değil konut alanıdır. Bu konut alanının da mülkiyeti Besni Belediyesine aittir. Bu konut alanı yerinin de satılmak suretiyle, bedelinin de yüzme havuzunun yapımında kullanılması şartıyla bunun finansını bu şekilde temin etmiş olacağız. Oradaki halkımızın “burası böyle kalsaydı” “burası park olabilirdi” şeklinde bir yaklaşımı var. Burası zaten park alanı değildi. Burası konut alanı, alanın satılması suretiyle bu hizmetin memlekete kazandırılması sağlanacak. Tabi burada şu düşünülebilir. Burası park olsaydı, buradaki halkın istifadesinde kullanılabilirdi denilebilir. Ama şunu altını çizerek söylüyorum. Tekel deposunun yan tarafında Yılmaz Kafe olarak işletilen tesisin altında dört buçuk dönüm bahsettiğimiz satışa çıkarttığımız yerin yaklaşık 70 metre karşısındaki alana, projesini şuan Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz çalışıyor, inşaatına bir ay sonra başlamak suretiyle orayı da bölge halkının istifade edeceği bir parka dönüştürüp beklentileri de karşılamış olacağız.

“Konu belki kamuoyunda yanlış değerlendiriliyor”

Yani 2 bin 200 metrekare Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün kullandığı alan, onun karşısına yapacağımız park alanı da 4 bin 600 metrekare civarında, bu demek oluyor ki iki katı bir alanı halkımızın istifade edebileceğiz. Konu belki kamuoyunda yanlış değerlendiriliyor olabilir. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Biz hiçbir yeşil alanı bu şekilde konuta çevirerek satma niyetine girmedik, bundan sonra da kesinlikle girmeyeceğiz. Bunu da 2018´in yazında faaliyete geçirmek suretiyle halkımızın daha ferah bir şekilde yeşil alandan istifade etmelerini sağlayacak bir sahamızı faaliyete geçirmiş olacağız. Havuz projesi şimdiden memleketime hayırlı olsun, inşallah 2018´in sene sonunda bunu da bitirmek suretiyle halkımızla beraber bu tesisten istifade edeceğiz.”
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
YOL HARİTASI TAMAM FAKÜLTEMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ
YOL HARİTASI TAMAM FAKÜLTEMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ
Besni Mehmet Erdemoğlu Mühendislik Mimarlık Fakültesine bu sene özellikle Besnili öğrencilerin gelmesini sağlamak için Kaymakam Ahmet Gencer başkanlığındaki toplantıda, “Neden Besni Mehmet Erdemoğlu Mimarlık Fakültesi Tercih Etmeliyim?” sorusu etrafından başta Fakülte, MYO, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve tüm STK´ların da katılımıyla çalışmalar yapılacak.
AFRİN ŞEHİDİ UZMAN ÇAVUŞ ENES SARIASLAN ŞEHADETİNİN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE MEVLİD-İ ŞERİFLE ANILDI
AFRİN ŞEHİDİ UZMAN ÇAVUŞ ENES SARIASLAN ŞEHADETİNİN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE MEVLİD-İ ŞERİFLE ANILDI
10 Şubat 2018 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye´nin kuzeybatısındaki Afrin Bölgesinde YPG,PYD/PKK ve DEAŞ mensuplarına yönelik yürütülen “Zeytin Dalı” Harekâtında 1027 Rakımlı Tepede bölücü terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Enes Sarıaslan, şehadetinin birinci yılında mevlid-i şerifle anıldı.
Besni halkından Fakülteye destek: KAPANMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ
Besni halkından Fakülteye destek: KAPANMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu´nun bu yıl da öğrenci gelmezse Fakültenin kapanacağı, Besnili hemşerilerimizin çocuklarını buraya göndererek fakülteye sahip çıkması çağrısının ardından Besni halkı kenetlendi. Bugün Kaymakam Gencer Başkanlığında İlçe Milli Eğitim, Fakülte Dekanlığı ve MYO ile diğer kurumlarında katılacağı toplantı ile konu masaya yatırılacak.
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu: BESNİLİ HEMŞERİLERİMİZ FAKÜLTEYE SAHİP ÇIKMAZSA BU SENE SONU KAPANACAK
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu: BESNİLİ HEMŞERİLERİMİZ FAKÜLTEYE SAHİP ÇIKMAZSA BU SENE SONU KAPANACAK
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu Besnilileri Fakülteye sahip çıkmaya çağırdı. Erdemoğlu, Fakülte´de 15 hocanın sadece 9 öğrenciye ders verdiğini söyleyerek Besnililerin çocuklarını burada okutarak Fakülteye sahip çıkmalarını istedi. Erdemoğlu, aksi takdirde Fakültenin bu sene sonu kapanacağını, bunun ise şevklerini kıracağını ve gelecekte yapacakları eğitim projelerini de etkileyeceğini söyledi.
BESNİ NÜFUSU 33.284 OLDU
BESNİ NÜFUSU 33.284 OLDU
Türkiye İstatistik Kurumu tarafından 2018 yılı Nüfus sayıları açıklandı. Buna göre Besni´nin nüfusu 33.284 oldu. İlçe merkez nüfusu bir önceki yıla göre 1.249 kişi arttı. İlçe geneli ise 75.449´dan 77.301´e yükseldi.
SSK, Bağ-Kur Primleri Esnafı mağdur ediyor: ESNAF ZORDA..!
SSK, Bağ-Kur Primleri Esnafı mağdur ediyor: ESNAF ZORDA..!
2019 yılı Bağkur primlerine yaklaşık %26 oranında zam yapılması Esnafı zor duruma soktu. Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati İşitmen, artan Bağkur primleri ile ilgili olarak “Bağkur primi ya aşağıya çekilmeli ya da esnafımıza yönelik rahatlatıcı bir teşvik veya iyileştirme yapılması lazım.” dedi.
4 ADAY BİRLEŞTİ: AMACIMIZ, 20 YILLIK SALTANATA SON VERMEK
4 ADAY BİRLEŞTİ: AMACIMIZ, 20 YILLIK SALTANATA SON VERMEK
Şubat ayı içinde yapılacak olan Ziraat Odası seçimleri için 4 önemli aday güç birliği yaptı. Şeffaf, hesap verebilir bir yönetim anlayışını Ziraat Odasına kazandırmak için güçlerini birleştirdiklerini açıklayan adaylar, Fahri Turan etrafında birleşerek 20 yıllık saltanata son vereceklerini söylediler.
Emniyet Müdürü Cebeci´den, Başkan Öztürk´e ziyaret
Emniyet Müdürü Cebeci´den, Başkan Öztürk´e ziyaret
Besni Emniyet Müdürü Metin Cebeci ve Komiser Mehmet Öz, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk´ü ziyaret etti.
10 Ocak Gazeteciler gününde Gazetemize ziyaret
10 Ocak Gazeteciler gününde Gazetemize ziyaret
10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar ve Ak Parti aday adayı Nuri Tuğsuz Gazetemizi ziyaret etti.
Kaybolan fırıncı çırağı Seydi bulundu...
Kaybolan fırıncı çırağı Seydi bulundu...
Besni´de, ekmek fırınında çırak olarak çalışan ve dün işe gitmek üzere evden çıktıktan sonra kaybolan Seydi Taşdemir İstanbul´da bulundu.
Besnililer Dergisi 4. sayısı ile yayında
Besnililer Dergisi 4. sayısı ile yayında
2018 Şubat ayında ilk sayısı ile yayın hayatına başlayan Besnililer Dergisinin son sayısı çıktı. Dergi yine aktüel haberler başta olmak üzere, kültürü, tarihi dokusunu anlatan özel yazıları ve röportajları ile okuyucuların beğenisini kazanacak.
Genç Çiftçilere 90 tane Büyükbaş Hayvan Desteği
Genç Çiftçilere 90 tane Büyükbaş Hayvan Desteği
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanan Genç Çiftçi Projesi kapsamında 18 Çiftçiye Hayvan desteğinde bulunuldu.
Kaymakam Gencer´den Ali Erdemoğlu´na Plaket
Kaymakam Gencer´den Ali Erdemoğlu´na Plaket
Besni´de Cami, taziye evi ve diğer yardımlarından dolayı Besni ilçe müftülüğü tarafından hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu´na plaket verildi.
Ali Erdemoğlu´nun ismi Yeni Mahalleye verildi
Ali Erdemoğlu´nun ismi Yeni Mahalleye verildi
Besni Belediye Meclisinin aldığı karar ile hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu´nun ismi yeni açılan mahalleye verildi.
BEV Heyetinden Vali Aykut Pekmez´e ziyaret
BEV Heyetinden Vali Aykut Pekmez´e ziyaret
Besni Eğitim Vakfı Başkanı (BEV) Ali Balta, Cumhurbaşkanlığının 26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Valiler Kararnamesi ile Aksaray Valiliği görevinden Adıyaman Valiliği´ne atanan Vali Aykut Pekmez´e hayır olsun ziyaretinde bulundu.
ERDEMOĞLU HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA DUALARLA ANILDI
ERDEMOĞLU HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA DUALARLA ANILDI
Erdemoğlu Holding Onursal Başkanı Merhum Mehmet Erdemoğlu ölümünün 12. Yılında Gaziantep Asri mezarlığında mezarı başında Kuran-ı Kerim okunarak anıldı. Anma törenine ailesi, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Erdemoğlu, Qick Sigorta Yönetim kurulu başkanı Mahmut Erdemoğlu, Mustafa Erman, eş, dost ve akrabaları, çalışanları, öğrenciler ile kalabalık bir vatandaş katıldı.
ADD Besni şubesinden ÇOCUKLARIMIZ ÜŞÜMESİN kampanyası
ADD Besni şubesinden ÇOCUKLARIMIZ ÜŞÜMESİN kampanyası
Atatürkçü Düşünce Derneği Besni Şubesi tarafından başlatılan ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN kampanyası ile köy okullarında ihtiyacı olan öğrencilere, ADD üyesi kadınlar tarafından örülen bere, atkı ve eldivenlerden oluşan giyim yardımı yapılıyor.
Mehmet Erdemoğlu Vakfı´ndan Evi yanan aileye yardım
Mehmet Erdemoğlu Vakfı´ndan Evi yanan aileye yardım
Mehmet Erdemoğlu Vakfı, yaklaşık bir ay önce meydana gelen yangında kullanılamaz hale gelen evin tüm eşyalarını yeniledi.
MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA ANILACAK
MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA ANILACAK
Merinos´un kurucusu ve Onursal Başkanı Merhum Mehmet Erdemoğlu ölümünün 12. Yılında 16 Aralık Pazar günü Gaziantep Asri mezarlıktaki mezarı başında Kuran-ı Kerim okunarak anılacak. Aynı gün akşam Adıyaman ili Besni ilçesinde Mehmet Erdemoğlu Camisi´nde yatsı namazı sonrası mevlit okutulacak.
Hızlı Tren için Durak müjdesi
Hızlı Tren için Durak müjdesi
Gölbaşı - Kahta arasında kurulması planlanan hızlı tren hattında, Besni´ye en yakın yerde istasyon kurulması projeye eklendi. Buna göre, Terbizek ve Kızılhisar köyleri arasında uygun bir yerde istasyon kurulacağı açıklandı.
MODERN PROJELERİMİZ HALKIMIZIN HİZMETİNDE
MODERN PROJELERİMİZ HALKIMIZIN HİZMETİNDE
Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, tamamlanan Belediye yatırımları hakkında açıklama yaptı. Kongre ve Kültür Merkezi inşaatının bitme aşamasında olduğunu, Belediyeye 2 yeni hizmet binası kazandırdıklarını ve yeni bir nikâh salonunun vatandaşların hizmetine sundukların belirten Öztürk, Pazar yerindeki modernizasyon çalışmalarının da tamamlandığını ifade etti.
İSTANBUL´DA BESNİ BULUŞMASI
İSTANBUL´DA BESNİ BULUŞMASI
Besni Ortaokulu ve Lisesi 75-80 yılı mezunlarının 7.buluşması geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul Radisson Otel´de gerçekleşti. 100´ün üzerinde mezunun katıldığı geceye o dönemin bazı öğretmenleri de katıldı.
Üsteğmen Uçar´dan Muhtarlara Uyarı!
Üsteğmen Uçar´dan Muhtarlara Uyarı!
Besni İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mehmet Uçar, muhtarlarla istişare toplantısında yaklaşan yerel seçimler öncesi alınması gereken önlemler, düğünlerde sıkılan silahlar ve köylerde yaşanan çeşitli asayiş olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
DİL BİLMEYEN SURİYELİ ÇOCUKLAR EĞİTİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR
DİL BİLMEYEN SURİYELİ ÇOCUKLAR EĞİTİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR
Adıyaman´daki Çadırkent´in kapanmasıyla, Besni´ye yerleşen Suriyelilerin çocukları dil becerisi ve eğitim seviyesine bakılmaksızın Besni´deki okullara dağıtıldı. Her okulda 100´leri bulan Suriyeli öğrenciler, eğitim noktasında öğretmenler için büyük sorun oluşturuyor. Bu durumun eğitimi olumsuz yönde etkileyeceğini söyleyen ADD Besni Şubesi acil çözüm çağrısında bulundu.
Gencer; “Yarım Kalan Çalışmalar Bu Yıl Tamamlanacak”
Gencer; “Yarım Kalan Çalışmalar Bu Yıl Tamamlanacak”
Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, köy ve merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenleyerek 2018 yılındaki çalışmaları değerlendirdi. Kaymakam Gencer, 2018 yılında özellikle eğitim alanında çok ciddi yatırımların yapıldığının altını çizerek köylerde toplulaştırma kapsamında yarım kalan çalışmaların ise 2019 yılında tamamlanacağını ifade etti.
Berberler Tıraş fiyatlarına zam yaptı
Berberler Tıraş fiyatlarına zam yaptı
Berberler tıraş fiyatlarına zam yaptı.
Mevlidi Nebi Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Mevlidi Nebi Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Peygamber Efendimiz (s.a.v)´in doğumunun 1447. Yıldönümü dolayısıyla Besni İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Besni Şubesi tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Besni ilçe Emniyet Müdürü Metin Cebeci göreve başladı
Besni ilçe Emniyet Müdürü Metin Cebeci göreve başladı
Besni İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Metin Cebeci göreve başladı. Cemal Avan´ın emekliye ayrılmasının ardından Besni´ye yeni Emniyet Müdürü ataması yapıldı.
Tutdere: HERKESE VAR ADIYAMAN´A YOK
Tutdere: HERKESE VAR ADIYAMAN´A YOK
Bakanlar Kurulunun 30/05/2018 tarih ve 2018/11844 sayılı kararıyla yürürlüğe giren Bazı İllerde Tarımsal Sulamada Kullanılan Elektrik Tüketim Bedelinin Desteklenmesine İlişkin Kararına istinaden Bakanlık Makamınca, 17/10/2018 tarihinde 2018/45 tebliğ numarası ile “Bazı İllerde Tarımsal Sulamada Kullanılan Elektrik Tüketim Bedelinin Desteklenmesine İlişkin Tebliğ” yürürlüğe konulmuştu.
Quick Sigorta Avrupa 1.si!
Quick Sigorta Avrupa 1.si!
Hayırsever hemşerimiz Mahmut Erdemoğlu´nun sahibi olduğu MAHER Holding kuruluşu olan Quick Sigorta dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin katıldığı "Sigortacılıkta İnovasyon" yarışmasında Avrupa 1. si seçildi.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ