Besni Belediye Spor Liderliğini Sürdürüyor

Adıyaman 1.Amatör Küme Beyaz Grupta mücadele eden Besni Belediyespor ligin 7. Haftasında deplasmanda karşılaştığı Öz Samsat Spor maçını 4-1 kazanarak liderliğini sürdürdü.
SPOR 17.12.2019 10:50:36 28 0

Besni Belediyespor müsabakaya hızlı başlıyan taraf oldu. Müsabakanın başlamasıyla beraber Besni Belediyespor oyunda ki ağırlığını hissettirerek kazanacağının sinyallerini verdi. Dakikalar ilerledikçe Besni Belediyespor rakip kaleye daha çok yüklenmeye başladı. Dakika 26´da Besni Belediyespor´un golcü oyuncusu Roji Sözeri maçın gol perdesini aralayan golü atarak skoru 1-0 yaptı. Bu golden sonra Besni Belediyespor ikinci gol için sağlı sollu ataklarla rakip kalede gol aradı. Dakika 42´de bu sefer sahneye çıkan Fatih golünü atarak skoru 2-0 yaptı. İlk yarı 2-0 bitecek derken Besni Belediyespor golcü oyuncusu Roji Sözeri kendisinin iki takımının üçüncü golünü atarak ilk yarının skorunu tayin etti.

İkinci yarı ilk yarıya oranla daha kısır bir döngüde oynandı. Dakika 58´de Roji skoru 4-0 yapan golü atarak takımının rahatlamasını sağladı. Golden sadece 2 dakika sonra ÖzSamsatspor farkı 3´e düşüren golü atarak skoru 4-1´e getirdi. Bu gol puan için yeterli olmadı. Besni Belediyespor aldığı 3 puanla puanını 21 yaparak zirvedeki yerini korudu.