Besni Belediyesi ADD Lokalini boşalttı
ADD Lokali boşaltırken çok sert bir açıklama yaptı. Başkan Akif Bahçeci, yaşanan süreci anlatırken Belediye Meclisinin aldığı kararı eleştirerek, Başkan Öztürk´ün ise her seferinde yukarıdan kendisine baskı yapıldığını defalarca dile getirerek taleplerini ret ettiğini söyledi.
Tarih: 17.7.2018 19:25:52/ 6109okunma / 0yorum

Atatürkçü Düşünce Derneği´nin 3 yıl önce Besni Belediyesi tarafından kiraya verilen Yenikent´teki Lokal binası, yine Besni Belediye Meclisi´nin aldığı karar ile geri alındı. Binanın Beyaz masa olarak hizmet vereceği iddia edilirken, ADD Besni şubesi Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri Lokal binasını boşaltırken sert bir açıklama yaptılar. ADD Besni Şubesi Başkanı Akif Bahçeci, defalarca sürenin Belediye Meclisinde görüşülerek uzatılması için Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ile görüşmelerine rağmen başkan Öztürk´ün her seferinde yukarıdan kendisine baskı yapıldığını defalarca dile getirerek taleplerini ret ettiğini söyledi.

Lokaldeki bulunan kütüphane, kitaplar ve diğer eşyalar başka bir yere götürülmek üzere paketlenirken ADD Yönetim Kurlu üyeleri ve başkan Akif Bahçeci bina önünde toplanarak basın açıklaması yaptılar.

DERNEĞİMİZ KAR MARJİ GÜTMEDEN FAALİYETLERİNE DEVAM ETTİ

Açıklamayı dernek Başkanı Akif Bahçeci yaptı. Başkan Bahçeci şöyle konuştu: Saygı değer Basın mensuplar, Değerli Atatürkçü Dostlar, Çok kıymetli Besni Halkı; Son günlerde bizleri ve birçok gönüldaşlarımızı ilgilendiren Atatürkçü Düşünce Derneği Besni Şubesi kapatılıyor gibi yanlış ve eksik bilgiden kaynaklanan bilgi kirliliğine engel olmak üzere Atatürkçü Düşünce Derneği Besni Şubesi olarak bu basın açıklamasını yapmayı görev bildik.

Değerli Besni halkı;

2000 yılında ilçemizde açılarak kurumsal kimliğini kazanan derneğimiz her fırsat ve ortamda Besni faydasına olacak her doğru adımın arkasında durmuştur. Derneğimiz faaliyetlerini daha etkin şekilde yürütebilmek amacı ile atıl, bakımsız ve hatta içerisinde güvenliği ve toplumsal ahlakı zedeleyen davranışların olduğu Mevcut alanı Belediye encümeninin 55 sayı 22.05.2015 tarih onayı ile kiralayarak kendi imkan gayret ve emeklerimiz ile üyelerimizin ve misafirlerinin kullanabileceği temiz bir ortam haline getirmiştir. Bu süre içerisinde derneğimiz kar marji gütmeyen bir tutum ile faaliyetlerine devam ederken, buranın sayesinde ilçemizde faaliyet gösteren iki okulumuzun Atatürk Köşesini yaptırmış, Besni´de bulunan tüm okullarımıza Atatürk Posterli Bayrak dağıtarak toplumsal tartışmalara son vermeye çalışmış, Ayrıca birçok köy okulumuzun kütüphane ve kitaplık oluşturmasında kitap kampanyaları düzenleyerek destek olmuştur.

ULU ÖNDER ATATÜRK´ÜN BİRLEŞTİRİCİ VE KAYNAŞTIRICI RUHUNU HAYATA GEÇİRDİK

Besnimizin en önemli toplumsal kaynaşmasına vesile olan Eğitim Bayramına destek çıkarak dışarıdan gelen misafirlerimizi Kahvaltıda buluşturarak kaynaştırmayı sağlamıştır. Alan içerisinde birçok kez saz kursları açarak. Çocuklarımızın kendini geliştirmesine katkıda bulunmuştur. Ayrıca Besnimizin çiçekleri olan ama Metropol yaşam ile Kültürel yaşamı görme fırsatı yakalayamayacak 22 evladımızı 5 günlük bir İstanbul gezisi yaptırarak evlatlarımızın kendilerini geliştirmelerine katkıda bulunmuş Ve her şeyden önemlisi Lokal alanımızda Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk´ün birleştirici ve kaynaştırıcı ruhunu hayata geçirerek hiçbir siyasi ayrım yapmadan vatandaşlarımızın bir arada oturmalarına , kaynaşmalarına vesile olmuştur. Farklı siyasi kutuplardaki vatandaşlarımızın aynı masada çay içmeleri bizleri mutlu etmiş ve bu ülkenin geleceği hususunda ki Milli Birliğimizin özümüzde var olduğunu göstermiştir.

BİZLERİ VE BESNİ BELEDİYESİNİ AĞIR VE YALAN HABERLERLE YILDIRMAYA ÇALIŞTILAR

Ama tüm bunlara rağmen daha dernek Lokal alanımızın birinci devri senesinde ülkemizdeki kirli zihniyetler ve onların Besni uzantıları boş durmayarak YENİ AKİT gazetesinde Bizleri ve Besni Belediyesini ağır ve yalan haberlerle yıldırmaya çalışmışlardır. O da yetmemiş bu haysiyetsiz ve kirli eller PUSULA DERGİSİ yayınlatarak Besni Belediyesinin bizlere cephe alması için faaliyette bulunmuşlardır.

BAŞKAN HER SEFERİNDE YUKARIDAN KENDİSİNE BASKI YAPILDIĞINI DEFALARCA DİLE GETİREREK RET ETMİŞTİR

Bütün bu durum karşısında Baskılara daha fazla dayanamayan Belediye Başkanı Sayın İbrahim Öztürk Belediye Encümen kararı ile tahliyemizi isteyeceğini bizlere ifade etmiştir. Bunun doğru olmayacağı eleştirisini alınca konuyu Belediye Meclisine getirerek sorundan kurtulmak istemiş, Lakin Belediye Meclisi üyeleri de kira müddetini dolmadan tahliyesinin doğru olmayacağı kararına varmıştır. Böylelikle 3 yıllık kira süremizi doldurduk. Derneğimiz olarak bizler Kira süremiz bitmeden dernek lokal alanımızın durumunun Belediye Meclisinde görüşülerek karara bağlanmasını ve Yenikent Park ve Bahçe alanları içerisinde faaliyet gösteren işletmelere gösterilen hakkın bizlere de gösterilmesini talep ettik. Konunun Belediye Meclisinde görüşülmesini bir türlü kabul etmeyen sayın başkan her seferinde yukarıdan kendisine baskı yapıldığını defalarca dile getirerek ret etmiştir.

BELEDİYE BAŞKANININ ATATÜRK´E VE ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCEYE BAKIŞLARI NEDİR?

Değerli Besni halkı. Bizleri üzen kalbimizi inciten en vahim olay ise Yerel yönetimlerden sorumlu (Adı bizde saklı olan) bir parti yöneticisinin Türkiye de Yerel yönetimlerin bütün sorunlarını çözmüşcesine tek sorunu Besni Atatürkçü Düşünce Derneği Lokal alanının kira durumunu Belediye Başkanının önüne koyması ve "Bunu en kısa sürede çöz" demesi ve beraberinde, BEN BESNI HALKININ BELEDİYE BAŞKANIYIM diyen Sayın İbrahim Öztürk´ün bu gerekçe göstermesi, bizleri derinden üzmüş ve kaygılandırmıştır. Şimdi Halkımıza soruyoruz bu parti yöneticisinin ve belediye başkanının Atatürk´e ve Atatürkçü Düşünceye bakışları nedir? Bizim hakkımızda ki kanatlarını YENİ AKIT gazetesinde ki haberden mi elde etmiştir? Oysa ki sosyal Devlet anlayışını her fırsatta dile getiren bu düşüncenin söyledikleri ile yaptıkları bizleri daha fazla kaygılandırmıştır.

BELEDİYE MECLİSİNDEN TAHLİYEMİZ YÖNÜNDE KARARIN ÇIKMASI DA KAYGILARIMIZI ARTIRDI

Bütün bu durumlar ve bize yukarıda bahsedilen söylemler karşısında Sayın İbrahim Öztürk´e Besni Belediye Başkanlığının kararı ile Lokal alanımızı terk etmeyeceğimizi ifade ettik. Lokal alanını tahliyemizin ancak Belediye Meclis kararını ile gerçekleştireceğimizi ve buna saygılı olacağımızı ifade ederek konunun 11 Belediye Meclis üyesi önerisi ile Belediye Meclisinde görüşülerek karar verilmesini sağladık. Ne yazık ki Belediye Meclisinden tahliyemiz yönünde kararın çıkması da bizlerde ayrı bir soru işareti yaratarak kaygılarımızı artırdı.

Değerli Besni Halkı, Atatürkçü Düşünce Derneği Besni Şubesi varlığını Lokalle başlatmamış, Lokallede sonlandırmayacaktır. Derneğimiz toplum ve ülke yararına olan her tür faaliyetlerine devam edecek, Milletin milli birlik ve beraberliği hususunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün bizlere öğretisinden yola çıkarak, temel ilke ve devrimlerinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmeye devam edecektir. Toplumda oluşan Dernek kapandı anlayışının yanlış olduğunu, Atatürkçü Düşünce Derneği Besni Şubesinin Besni ve ülkemiz yararına her türlü etkinliği daha güçlü şekilde yapacağını halkımızla paylaşırız.

BESNİ HALKININ TERTEMİZ VİCDANINA BIRAKIYORUZ

Bu vesile ile yaşadığımız bütün bu durumlar karşısında bizlere destek olan değerli Besni halkına, gönlü bizlerle olan dostlara, hakkaniyetten ayrılmayan siyasetçilerimize teşekkür ediyoruz.

İçimize su serpen olay ise bu alanın derneğimize 120/1472 SAYI ve 10.07.2018 tarihli Tahliye yazsında belirlendiği gibi. taşınmazın Emlak ve Su Borcu v.b Tahsilat Merkezi, Zabıta Noktası, Beyaz Masa işlemlerinin yapılabilmesi amacı ile kullanılacak olmasıdır.

Umudumuz Yeşil bant Kuşağındaki yapılaşmalara karşıyım diyen ve bizlerin tahliyesi konusunda oy kullanan meclis üyesi arkadaşlarımızın aynı kararlılığı bu bölge üzerinde farklı bir amaç için kullanıma açılması durumunda uygulamalara daha sert müdahale etmesi olacaktır. Bölge üzerinde tahliyemize gerekçe gösterilen uygulamadan hariç bir uygulamanın yapılmasını Besni Halkının tertemiz vicdanına bırakıyor saygılar sunuyoruz.

Yaşasın Atatürkçü Düşünce Sistemi ve devrimleri, Yaşasın tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti devleti.”

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
YOL HARİTASI TAMAM FAKÜLTEMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ
YOL HARİTASI TAMAM FAKÜLTEMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ
Besni Mehmet Erdemoğlu Mühendislik Mimarlık Fakültesine bu sene özellikle Besnili öğrencilerin gelmesini sağlamak için Kaymakam Ahmet Gencer başkanlığındaki toplantıda, “Neden Besni Mehmet Erdemoğlu Mimarlık Fakültesi Tercih Etmeliyim?” sorusu etrafından başta Fakülte, MYO, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve tüm STK´ların da katılımıyla çalışmalar yapılacak.
AFRİN ŞEHİDİ UZMAN ÇAVUŞ ENES SARIASLAN ŞEHADETİNİN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE MEVLİD-İ ŞERİFLE ANILDI
AFRİN ŞEHİDİ UZMAN ÇAVUŞ ENES SARIASLAN ŞEHADETİNİN BİRİNCİ YILDÖNÜMÜNDE MEVLİD-İ ŞERİFLE ANILDI
10 Şubat 2018 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerince Suriye´nin kuzeybatısındaki Afrin Bölgesinde YPG,PYD/PKK ve DEAŞ mensuplarına yönelik yürütülen “Zeytin Dalı” Harekâtında 1027 Rakımlı Tepede bölücü terör örgütü mensuplarıyla girdiği çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Enes Sarıaslan, şehadetinin birinci yılında mevlid-i şerifle anıldı.
Besni halkından Fakülteye destek: KAPANMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ
Besni halkından Fakülteye destek: KAPANMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu´nun bu yıl da öğrenci gelmezse Fakültenin kapanacağı, Besnili hemşerilerimizin çocuklarını buraya göndererek fakülteye sahip çıkması çağrısının ardından Besni halkı kenetlendi. Bugün Kaymakam Gencer Başkanlığında İlçe Milli Eğitim, Fakülte Dekanlığı ve MYO ile diğer kurumlarında katılacağı toplantı ile konu masaya yatırılacak.
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu: BESNİLİ HEMŞERİLERİMİZ FAKÜLTEYE SAHİP ÇIKMAZSA BU SENE SONU KAPANACAK
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu: BESNİLİ HEMŞERİLERİMİZ FAKÜLTEYE SAHİP ÇIKMAZSA BU SENE SONU KAPANACAK
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu Besnilileri Fakülteye sahip çıkmaya çağırdı. Erdemoğlu, Fakülte´de 15 hocanın sadece 9 öğrenciye ders verdiğini söyleyerek Besnililerin çocuklarını burada okutarak Fakülteye sahip çıkmalarını istedi. Erdemoğlu, aksi takdirde Fakültenin bu sene sonu kapanacağını, bunun ise şevklerini kıracağını ve gelecekte yapacakları eğitim projelerini de etkileyeceğini söyledi.
BESNİ NÜFUSU 33.284 OLDU
BESNİ NÜFUSU 33.284 OLDU
Türkiye İstatistik Kurumu tarafından 2018 yılı Nüfus sayıları açıklandı. Buna göre Besni´nin nüfusu 33.284 oldu. İlçe merkez nüfusu bir önceki yıla göre 1.249 kişi arttı. İlçe geneli ise 75.449´dan 77.301´e yükseldi.
SSK, Bağ-Kur Primleri Esnafı mağdur ediyor: ESNAF ZORDA..!
SSK, Bağ-Kur Primleri Esnafı mağdur ediyor: ESNAF ZORDA..!
2019 yılı Bağkur primlerine yaklaşık %26 oranında zam yapılması Esnafı zor duruma soktu. Besni Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hayati İşitmen, artan Bağkur primleri ile ilgili olarak “Bağkur primi ya aşağıya çekilmeli ya da esnafımıza yönelik rahatlatıcı bir teşvik veya iyileştirme yapılması lazım.” dedi.
4 ADAY BİRLEŞTİ: AMACIMIZ, 20 YILLIK SALTANATA SON VERMEK
4 ADAY BİRLEŞTİ: AMACIMIZ, 20 YILLIK SALTANATA SON VERMEK
Şubat ayı içinde yapılacak olan Ziraat Odası seçimleri için 4 önemli aday güç birliği yaptı. Şeffaf, hesap verebilir bir yönetim anlayışını Ziraat Odasına kazandırmak için güçlerini birleştirdiklerini açıklayan adaylar, Fahri Turan etrafında birleşerek 20 yıllık saltanata son vereceklerini söylediler.
Emniyet Müdürü Cebeci´den, Başkan Öztürk´e ziyaret
Emniyet Müdürü Cebeci´den, Başkan Öztürk´e ziyaret
Besni Emniyet Müdürü Metin Cebeci ve Komiser Mehmet Öz, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk´ü ziyaret etti.
10 Ocak Gazeteciler gününde Gazetemize ziyaret
10 Ocak Gazeteciler gününde Gazetemize ziyaret
10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü dolayısıyla CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar ve Ak Parti aday adayı Nuri Tuğsuz Gazetemizi ziyaret etti.
Kaybolan fırıncı çırağı Seydi bulundu...
Kaybolan fırıncı çırağı Seydi bulundu...
Besni´de, ekmek fırınında çırak olarak çalışan ve dün işe gitmek üzere evden çıktıktan sonra kaybolan Seydi Taşdemir İstanbul´da bulundu.
Besnililer Dergisi 4. sayısı ile yayında
Besnililer Dergisi 4. sayısı ile yayında
2018 Şubat ayında ilk sayısı ile yayın hayatına başlayan Besnililer Dergisinin son sayısı çıktı. Dergi yine aktüel haberler başta olmak üzere, kültürü, tarihi dokusunu anlatan özel yazıları ve röportajları ile okuyucuların beğenisini kazanacak.
Genç Çiftçilere 90 tane Büyükbaş Hayvan Desteği
Genç Çiftçilere 90 tane Büyükbaş Hayvan Desteği
Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından uygulanan Genç Çiftçi Projesi kapsamında 18 Çiftçiye Hayvan desteğinde bulunuldu.
Kaymakam Gencer´den Ali Erdemoğlu´na Plaket
Kaymakam Gencer´den Ali Erdemoğlu´na Plaket
Besni´de Cami, taziye evi ve diğer yardımlarından dolayı Besni ilçe müftülüğü tarafından hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu´na plaket verildi.
Ali Erdemoğlu´nun ismi Yeni Mahalleye verildi
Ali Erdemoğlu´nun ismi Yeni Mahalleye verildi
Besni Belediye Meclisinin aldığı karar ile hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu´nun ismi yeni açılan mahalleye verildi.
BEV Heyetinden Vali Aykut Pekmez´e ziyaret
BEV Heyetinden Vali Aykut Pekmez´e ziyaret
Besni Eğitim Vakfı Başkanı (BEV) Ali Balta, Cumhurbaşkanlığının 26 Ekim 2018 tarih ve 2018/202 sayılı Valiler Kararnamesi ile Aksaray Valiliği görevinden Adıyaman Valiliği´ne atanan Vali Aykut Pekmez´e hayır olsun ziyaretinde bulundu.
ERDEMOĞLU HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA DUALARLA ANILDI
ERDEMOĞLU HOLDİNG ONURSAL BAŞKANI MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA DUALARLA ANILDI
Erdemoğlu Holding Onursal Başkanı Merhum Mehmet Erdemoğlu ölümünün 12. Yılında Gaziantep Asri mezarlığında mezarı başında Kuran-ı Kerim okunarak anıldı. Anma törenine ailesi, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Erdemoğlu, Qick Sigorta Yönetim kurulu başkanı Mahmut Erdemoğlu, Mustafa Erman, eş, dost ve akrabaları, çalışanları, öğrenciler ile kalabalık bir vatandaş katıldı.
ADD Besni şubesinden ÇOCUKLARIMIZ ÜŞÜMESİN kampanyası
ADD Besni şubesinden ÇOCUKLARIMIZ ÜŞÜMESİN kampanyası
Atatürkçü Düşünce Derneği Besni Şubesi tarafından başlatılan ÇOCUKLAR ÜŞÜMESİN kampanyası ile köy okullarında ihtiyacı olan öğrencilere, ADD üyesi kadınlar tarafından örülen bere, atkı ve eldivenlerden oluşan giyim yardımı yapılıyor.
Mehmet Erdemoğlu Vakfı´ndan Evi yanan aileye yardım
Mehmet Erdemoğlu Vakfı´ndan Evi yanan aileye yardım
Mehmet Erdemoğlu Vakfı, yaklaşık bir ay önce meydana gelen yangında kullanılamaz hale gelen evin tüm eşyalarını yeniledi.
MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA ANILACAK
MERHUM MEHMET ERDEMOĞLU MEZARI BAŞINDA ANILACAK
Merinos´un kurucusu ve Onursal Başkanı Merhum Mehmet Erdemoğlu ölümünün 12. Yılında 16 Aralık Pazar günü Gaziantep Asri mezarlıktaki mezarı başında Kuran-ı Kerim okunarak anılacak. Aynı gün akşam Adıyaman ili Besni ilçesinde Mehmet Erdemoğlu Camisi´nde yatsı namazı sonrası mevlit okutulacak.
Hızlı Tren için Durak müjdesi
Hızlı Tren için Durak müjdesi
Gölbaşı - Kahta arasında kurulması planlanan hızlı tren hattında, Besni´ye en yakın yerde istasyon kurulması projeye eklendi. Buna göre, Terbizek ve Kızılhisar köyleri arasında uygun bir yerde istasyon kurulacağı açıklandı.
MODERN PROJELERİMİZ HALKIMIZIN HİZMETİNDE
MODERN PROJELERİMİZ HALKIMIZIN HİZMETİNDE
Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, tamamlanan Belediye yatırımları hakkında açıklama yaptı. Kongre ve Kültür Merkezi inşaatının bitme aşamasında olduğunu, Belediyeye 2 yeni hizmet binası kazandırdıklarını ve yeni bir nikâh salonunun vatandaşların hizmetine sundukların belirten Öztürk, Pazar yerindeki modernizasyon çalışmalarının da tamamlandığını ifade etti.
İSTANBUL´DA BESNİ BULUŞMASI
İSTANBUL´DA BESNİ BULUŞMASI
Besni Ortaokulu ve Lisesi 75-80 yılı mezunlarının 7.buluşması geçtiğimiz Cumartesi günü İstanbul Radisson Otel´de gerçekleşti. 100´ün üzerinde mezunun katıldığı geceye o dönemin bazı öğretmenleri de katıldı.
Üsteğmen Uçar´dan Muhtarlara Uyarı!
Üsteğmen Uçar´dan Muhtarlara Uyarı!
Besni İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mehmet Uçar, muhtarlarla istişare toplantısında yaklaşan yerel seçimler öncesi alınması gereken önlemler, düğünlerde sıkılan silahlar ve köylerde yaşanan çeşitli asayiş olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
DİL BİLMEYEN SURİYELİ ÇOCUKLAR EĞİTİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR
DİL BİLMEYEN SURİYELİ ÇOCUKLAR EĞİTİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR
Adıyaman´daki Çadırkent´in kapanmasıyla, Besni´ye yerleşen Suriyelilerin çocukları dil becerisi ve eğitim seviyesine bakılmaksızın Besni´deki okullara dağıtıldı. Her okulda 100´leri bulan Suriyeli öğrenciler, eğitim noktasında öğretmenler için büyük sorun oluşturuyor. Bu durumun eğitimi olumsuz yönde etkileyeceğini söyleyen ADD Besni Şubesi acil çözüm çağrısında bulundu.
Gencer; “Yarım Kalan Çalışmalar Bu Yıl Tamamlanacak”
Gencer; “Yarım Kalan Çalışmalar Bu Yıl Tamamlanacak”
Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, köy ve merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenleyerek 2018 yılındaki çalışmaları değerlendirdi. Kaymakam Gencer, 2018 yılında özellikle eğitim alanında çok ciddi yatırımların yapıldığının altını çizerek köylerde toplulaştırma kapsamında yarım kalan çalışmaların ise 2019 yılında tamamlanacağını ifade etti.
Berberler Tıraş fiyatlarına zam yaptı
Berberler Tıraş fiyatlarına zam yaptı
Berberler tıraş fiyatlarına zam yaptı.
Mevlidi Nebi Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Mevlidi Nebi Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Peygamber Efendimiz (s.a.v)´in doğumunun 1447. Yıldönümü dolayısıyla Besni İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Besni Şubesi tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Besni ilçe Emniyet Müdürü Metin Cebeci göreve başladı
Besni ilçe Emniyet Müdürü Metin Cebeci göreve başladı
Besni İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Metin Cebeci göreve başladı. Cemal Avan´ın emekliye ayrılmasının ardından Besni´ye yeni Emniyet Müdürü ataması yapıldı.
Tutdere: HERKESE VAR ADIYAMAN´A YOK
Tutdere: HERKESE VAR ADIYAMAN´A YOK
Bakanlar Kurulunun 30/05/2018 tarih ve 2018/11844 sayılı kararıyla yürürlüğe giren Bazı İllerde Tarımsal Sulamada Kullanılan Elektrik Tüketim Bedelinin Desteklenmesine İlişkin Kararına istinaden Bakanlık Makamınca, 17/10/2018 tarihinde 2018/45 tebliğ numarası ile “Bazı İllerde Tarımsal Sulamada Kullanılan Elektrik Tüketim Bedelinin Desteklenmesine İlişkin Tebliğ” yürürlüğe konulmuştu.
Quick Sigorta Avrupa 1.si!
Quick Sigorta Avrupa 1.si!
Hayırsever hemşerimiz Mahmut Erdemoğlu´nun sahibi olduğu MAHER Holding kuruluşu olan Quick Sigorta dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin katıldığı "Sigortacılıkta İnovasyon" yarışmasında Avrupa 1. si seçildi.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ