BESNİ, GÖLBAŞI, TUT İKTİDARA SANDIKTA CEVABINI VERECEK
CHP 2. Sıra milletvekili adayı Hakan Kılınç, partilileriyle biraraya geldiği toplantıda iktidara yüklendi. “Besni´yi hiçe sayan ve iki dönemdir dayatma listesi yapan iktidara Besni, Gölbaşı ve Tut 24 Haziran´da sandıkta cevabını verecektir” diyen Kılınç, en çok oyun AKP´ye çıkmasına rağmen 3 ilçenin iki dönemdir temsiliyet açısından hiçe sayıldığını söyledi.
Tarih: 25.5.2018 16:29:32

“Adayın kim olduğu önemli değil Çünkü bu dönem son durak”

CHP listelerini 21 Mayıs´ta belli olmasının ardından Adıyaman´a gelen adaylar partilileriyle buluştu. Adıyaman havaalanında coşkulu bir kalabalığın karşıladığı adaylar parti merkezlerinde vatandaşlarla kucaklaştı. Besni eski ilçe başkanı Hakan Kılınç´da ilçe binasında partilileriyle bir araya geldi.
CHP´de 20 milletvekili aday adayıyla birlikte çalışacaklarını belirten Kılınç, “Bir aylık süreç içerisinde yoğun bir çalışma içerisindeydik ve yirmi arkadaşımız aday adayı oldu. Partimizde merkez yoklama sistemiyle 5 değerli arkadaşımıza bu görevi verdi. Ama biliyorum ki o yirmi arkadaşımızda sen ben olmadan bu dönem sahada çalışacağız. Çünkü bu dönem hiçbir döneme benzemiyor. Bu dönem kimin Milletvekili olacağı, kimin Belediye Başkanı olacağı, kimin Başbakan olacağı hiç önemli değil. Bu dönem son durak.” dedi.

25 Haziran´da Türkiye çok farklı bir sabaha uyanacak

Bu dönemde çocuklarımızın geleceği bu seçime bağlı. Çünkü ülkemizin gerçekten son durağı, ya hep birlikte karanlığa gideceğiz, yada hep birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu demokratik Cumhuriyet rejimine tekrar devam edeceğiz. Benim bundan hiçbir şüphem yok biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti kimseye teslim etmeyeceğiz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
İki hafta önce Cumhurbaşkanı adayımızı açıkladık. Sayın Muharrem İnce şu anda Türkiye´nin her köşesinde müthiş bir şekilde sevgi seliyle karşılanıyor. Çok güzel bir sinerji ve hava yakaladı. İnanın 25 Haziranda Türkiye çok farklı bir sabaha uyanacak.

İşadamı, tüccar, esnaf tefecinin eline düşmüş

Biz bir aydır kendi bölgemizden uzağız ama inan edin taksicisi, esnafı, tüccarı, iş adamı, memuru, vatandaşı artık bu işin bittiğinin farkında. Çünkü perişanlık diz boyu ve esnafımız tefecinin eline düşmüş. İşadamı tefecinin eline düşmüş.
Bugün ülkemizin çiftçisi traktörüne, şoförü taksisine, kamyonuna, tırına, taksici taksisine dünyanın en pahalı yakıtını alıyor. Bugün vatandaşımız da bunun farkında. Bizler 24 Haziranda sandıkta bu işe tamam diyeceğiz. Sizlerden ricam biliyorsunuz ki bu baskın bir seçim oldu ve çok kısa bir süre içerisinde yoğun bir çalışma yapmamız gerekiyor. Burada en büyük görev tabi ki bizlere ve sizlere düşüyor. Bir aylık bir süre içerisinde ilimizde, ilçemizde ve köylerimizde gitmediğimiz yer kalmamalı. Yani bütün buralara adaylarımız yetişemeyecek çünkü süre çok kısıtlı.

20 aday adayı da sahada olacak

Dün 5 aday arkadaşlarımızla oturduk ve sağ olsunlar aday adayı arkadaşlarımız da bizlere destek verecekler. Bu sürü içerisinde bundan emin olabilirsiniz ki bu 20 arkadaşımızda sahada olacak. Geçmişte ki farklı algıların hiç biri yok ortada. Tabi ki her arkadaşımızın gönlünde biri vardı. Ama bu bayrağı bu dönem bu beş kişi taşıyacak ve 15 kişide ona destek olacak. Bizlerde partimizi en iyi şekilde temsil ederek gitmediğimiz köy, gitmediğimiz esnaf ve gitmediğimiz ev kalmasın. Bakın şurada bir aylık sürecimiz var ve bunu çok iyi şekilde değerlendirmemiz gerek.

Besni sandıkta cevabını verecek

İki dönemdir Adıyaman ve özellikle Besni ilçemizi yani hiçe sayan ve iki dönemdir dayatma listesi yapan iktidara da ben çok iyi inanıyorum ki bu dönem hem Adıyaman, hem Besni, hem Gölbaşı ve hem de Tut sandıkta cevabını verecektir. AK Partinin zaten ülke ekonomisine yaptığı bütün olumsuzluklar zaten göz önünde. Ama iki dönemdir de burada Besni, Gölbaşı, Tut gibi bugün Adıyaman´ın batıya açılan penceresi olan 3 ilçede iki dönemdir temsiliyet namında hiçe sayıldı. İki dönemdir hiçe sayılmasına rağmen bu 3 bölgemizde en büyük destekte yine AKP´ye gidiyor.
Ama ben inanıyorum ki ayın 21´inde listeler açıklandıktan sonra beni Besni´den arayan partili partisiz kararını vermiş. 24 Haziranda AKP´ye sandıkta cevabını vereceğiz. Hiç kimse bu ilçeleri hiçe sayamaz.

AK Parti Milletvekili adaylarının 4´ü Kahtalı

Bugün AK Parti Milletvekili adaylarının 4´ü Kahtalı. Besni´den, Tut´dan ve Gölbaşı´nda hiçbir adayı yok.
Bu bölgelerde temsiliyet sadece Cumhuriyet Halk Partisinde var. Çünkü Genel Başkanımızla, Genel Başkan Yardımcılarımızla bu son bir haftalık görüşmelerimizde biz hiçbir zaman Besni´yi, Gölbaşı´nı ve Tut´u hiçe sayamayız. Bütün fikirleri ve düşünceleri liste yapılırken öncelik bu üç ilçenindi. Çünkü burada müthiş bir şekilde oy potansiyeli var ve temsiliyet namında mutlaka birileri tarafından temsil edilmeli. Cumhuriyet Halk Partisi geçmişte de bugün de ve yarında da hiçbir zaman bu 3 ilçeyi temsiliyet namında hiçe saymamıştır ve saymayacakta. Besni´de bizlere düşen çok çalışmak, partimizi en iyi şekilde temsil etmek. Ben inanıyorum ki Adıyaman´da bu dönem biz ikiyi de üçü de çıkaracağız arkadaşlar.

Her kesimini kucaklayan bir liste

İnsanların gözlerindeki umutlar, heyecanlar, sahada olsun ve bizleri arayan vatandaşlarımızın duyguları, düşüncelerini biz net bir şekilde görebiliyoruz. CHP Adıyaman olarak biz iki sınırındayız ama bizim amacımız üçü de almak. Hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmamız gerekiyor. Adıyaman´ın her kesimini kucaklayan çok bir liste oldu. Bizlerde bu arkadaşlarımızla birlikte partimizi her tarafta çok iyi şekilde temsil edeceğiz. Burada sizlerden çok büyük destek ve manevi anlamda katkı bekliyorum. Ben 24 saat hangi partili veya partisiz olsun herkese bir telefon kadar yakınım. Hangi köye gitmemiz gerekiyorsa ve ne yapmamız gerekiyorsa bu konuda sizlerden destek istiyorum. Çünkü bu dönem her eve gitmemiz lazım ve her eli sıkmamız gerek.

Muharrem İnce 2 Haziran Cumartesi Adıyaman´da

Biliyorsunuz ülke ekonomisi bitmiş ve batmış durumda. Ülkemiz çok büyük sıkıntılar içerisinde, iktidar ülkeyi faiz lobilerine teslim etmiş. Biliyorsunuz ki Türkiye´nin en büyük güvencesi Muharrem İnce ve 2 Haziran 2018 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı adayımız sayın Muharrem İnce Adıyaman´a gelecek. Bu miting bizim için çok önemli ve orada o coşkuyu ve o kalabalığı Cumhurbaşkanımıza hissettirmeliyiz.
Önümüzdeki süreçte destek vermek amacıyla Genel Başkan Yardımcılarımızda Adıyaman´a gelecek. İl Başkanımızın şuan görüşmeleri sürüyor ve Genel Başkanımızda Adıyaman´a gelecek. Bu dönem Cumhurbaşkanı adayımız, Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımız çalışmalarımıza destek verecek. Önümüzde bir aylık süreç var ama Ramazan ayı nedeniyle bizim gece birlere ikilere kadar çalışmamıza olanak sağlıyor. Gece sahura kadar insanlarımız çay bahçelerinde, kıraathanelerde bu tür yerlerde istirahat ediyorlar ve biz bu alanları da değerlendireceğiz.

Ben bunun sözünü sizlerin adına verdim

Önümüzdeki süreç içerisinde biz Besni´de görüşmelerimizi yapıyoruz ve bir karargah tutacağız. Araçlarımız partimizin belirlediği logolardan sonra giydirilerek Besni´ye gelecek ve her türlü hazırlıklarımız bitti. En son Kayseri´de yapılan İl Başkanları toplantısında ilçemizin derece yaptığı beni onurlandırdı. 24 Haziran baskın bir seçim oldu ama biz her zaman seçime hazırmışız gibi hazırlığımızı bitirmiştik. Gençlik Kollarımıza ve Kadın Kollarımıza da teşekkür ediyorum. Yani zaten Besni hazırdı bizlere düşen bu süreci çok iyi değerlendirip Besni´den iyi bir sonuçla Genel Merkeze gitmek istiyorum. Ben bunun sözünü sizlerin adına verdim, Genel Başkanımıza da sözünü verdim. Genel Başkan Yardımcılarımıza da sözünü verdim. Dedim ki 24 Haziran da sizlere ikinci vekil olarak geleceğim dedim. Ama dünkü Adıyaman ve bugünkü tabloyu görüyorum inan edin ve umutsuzluğa kapılmayın biz üçü de alacağız. Ben o sözü sizlerin adına verdim ve sizlerin beni hiçbir zaman mahcup etmeyeceğini de biliyorum.

Besnililer hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmasın

Buradan partili partisiz tüm Besnili hemşerilerime sesleniyorum. Halkımız bu Besni´li evladına sahip çıkmalıdır. Bu evladına sahip çıkmalı ki ben Besni´nin, beldelerin, köylerin tüm sorunlarını Mecliste korkusuzca dile getireceğim ve bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Besnililer hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmasın. A veya B partisinde bizi temsil eden yok diye. Hiç merak etmesinler Cumhuriyet Halk Partisinde bir temsiliyet var ve o temsiliyet Besni´nin A dan Z ye tüm sorununu biliyor ve en iyi şekilde mecliste temsil edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu kardeşlerine sahip çıksınlar.
Bugün buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu gün dedim ki kendi ilçemde seçim startını vereyim. Besni benim ailem, burada doğmadım ama doyduğum yer, çocuklarımı büyüttüğüm yer, acımı sevincimi paylaştığım ilçe. Önce ailemle başlayım dedim ve buradan da anne babamın hayır duasını almaya gideceğim. Ben umut ediyorum ki bu dönem Besni´den çok güzel sonuç alacağız. 24 Haziranda Cumhurbaşkanlığını da alacağız. Besni´nin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde bir ağırlığı vardır ama daha fazla ağırlığı olacak.

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Fırıncı Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu söyledi.
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
31 Mart yerel seçimlerinde Muhtar adayları da adaylıklarını açıklamaya başladı. Yukarı Sarhan Mahallesi muhtarlığına adaylığını açıklayan Mahmut Erdem, mahallenin sorunlarının çözümü ve hizmet için aday olduğunu söyledi.
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa  babalarını desteklemekle  ilçemizi geliştiremeyiz”
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa babalarını desteklemekle ilçemizi geliştiremeyiz”
CHP Besni Belediye Başkan Adayı Vakkas Açar yaptığı açıklama ile Siyasi görüşü ne olursa olsun Partilerden, derneklerden, demokratik kitle örgütlerinden ve odalardan destek beklediğini söyledi.
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
AK Parti Besni Belediye Başkan adaylığını Mehmet Emre´ye vermesinin ardından adaylık için oldukça iddialı isimler Reşit Alkan, İbrahim Öztürk ve Nuri Tuğsuz art arda yaptıkları açıklamalarda, yeni bir teşebbüs sinyali verdi. 3 aday adayı hem çevreleriyle hem de birbirleriyle yapacakları birkaç günlük görüşmenin ardından kamuoyuna açıklama yapacaklar.
AK Parti´nin adayı Emre
AK Parti´nin adayı Emre
Ak Parti Pazar günü Adıyaman İlçe ve Belde adaylarını açıkladı. Eyyüp Mehmet Emre Ak Parti´nin Besni adayı oldu. Adıyaman´daki toplantının ardından Besni´deki Parti binasında destekçileri tarafından karşılanan Emre burada yaptığı konuşmada, “Sizlerin gayreti ve desteği ile bugünlere gelebildik. Aday adaylığı müracaatında bulunmuştuk. Bizim aday adaylığı sürecimiz nihayetinde 2 gün önce sona erdi. Bu süreç içerisinde partimize aday adayı müracaatında bulunan tüm arkadaşlarıma, ağabeylerime şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum.” dedi.
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre Oldu
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre Oldu
AK Parti´nin Besni Belediye Başkan Adayı AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci´nin katıldığı Adıyaman´da yapılan aday tanıtım toplantısında Besni´nin adayı Eyyup Mehmet Emre olarak açıklandı.
İyi Parti ve CHP İttifak Yaptı, Açar´ı Destekleyecekler
İyi Parti ve CHP İttifak Yaptı, Açar´ı Destekleyecekler
Besni İYİ Parti Yönetim Kurulu 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde CHP ile ittifak kurduklarını açıkladı. İYİ Parti Yerel Seçimlerde CHP´nin adayı olan Vakkas Açar´ı destekleyecek.
Adıyaman´da eski AKP´liler  yenilere “KILIÇLARI” çekti
Adıyaman´da eski AKP´liler yenilere “KILIÇLARI” çekti
ADIYAMAN´da Hüsrev Kutlu´nun yerine taze kan olarak gördüğü Dr. Süleyman Kılıç ile seçime giren Ak Parti´nin karşısına muhalefet Partileri eski Ak Partilileri aday gösterdi. İYİ Parti Abdulkadir Kırmızı´yı, Saadet Partisi ise Ahmet Faruk Ünsal´ı aday gösterdi. CHP´nin de Adıyaman´da sağ seçmene yakın bir ismi aday göstereceği iddia ediliyor.
Polat: “Hemşerilerimizin  Hizmetkârlığına talibim”
Polat: “Hemşerilerimizin Hizmetkârlığına talibim”
MHP, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde, Besni Belediye Başkan Adayını Kenan Polat olarak belirledi. Polat seçildiği takdirde makam aracını satacağını ve Makam aracına harcanan giderleri engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye, akülü araç, park alanları inşa etmek için kullanacağını belirtti.
Öztekin: "25 Yıllık Tecrübemle İl Meclis Üyeliğine Adayım"
Öztekin: "25 Yıllık Tecrübemle İl Meclis Üyeliğine Adayım"
Yıllardır Tekağaç köyü ve Besni Korupınar Mahallesi Muhtarlığı yapan H. Ali Öztekin 25 yıllık siyasi tecrübesiyle CHP İl Genel Meclis Üyeliğine aday olarak, Besni´ye en iyi şekilde hizmet edeceğini ifade etti.
Vakkas Açar Gençlerle buluştu: RANTA, TALANA, VURGUNA  MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
Vakkas Açar Gençlerle buluştu: RANTA, TALANA, VURGUNA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
CHP Besni Belediye Başkan Adayı Vakkas Açar Gençlik Buluşmasında çarpıcı vaatlerde bulundu. Acar, seçilmesi durumunda ranta talana vurguna müsaade etmeyeceğini ifade etti. Besni´nin geçmişinde bütün çevre il ve ilçelere sosyal ve kültürel alanda örnek olmuş bir ilçe olduğunu da belirten Acar, “Maalesef son dönemlerde farklı yönetim şekilleriyle bu tür özelliklerini kaybetmiş gerilemiş ve şehirden çok köye dönüşmüş bir ilçeye dönmüştür.” dedi.
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FATURALARIYLA VATANDAŞ RESMİ YOLLARLA SOYULUYOR!
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FATURALARIYLA VATANDAŞ RESMİ YOLLARLA SOYULUYOR!
Elektrik ve doğalgaz tüketim maliyetlerinin dar gelirli vatandaşı etkilediğini söyleyen CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, AKP´nin elektrik ve doğalgaz faturaları üzerinden vatandaşı soyduğunu söyledi.
Acar: Gençliğe çağrımdır, bu  memleketi birlikte yönetelim
Acar: Gençliğe çağrımdır, bu memleketi birlikte yönetelim
CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar seçim çalışmalarına devam ediyor. Adaylığının diğer partilerden erken açıklanmasını avantaja çevirmek isteyen Acar, Sivil Toplum kuruluşları, Muhtarlar ve esnaf gezilerini sürdürüyor. Acar, seçim çalışmaları kapsamında bu Pazar gençlerle buluşacak.
Karabudak´tan Belediye Personeline maaş taahhüdü
Karabudak´tan Belediye Personeline maaş taahhüdü
Çakırhüyük Belediyesi Başkanlığı için Ak Parti´de aday adaylığı başvurusunda bulunan Halil İbrahim Karabudak, seçildiği takdirde Belediye Personeline maaşlarını ve içerde bulunan alacaklarını zamanında ödeyeceğine dair noterden taahhütname verdi.
Yusuf Parlak Kesmetepe Belediye Başkan adaylığını açıkladı
Yusuf Parlak Kesmetepe Belediye Başkan adaylığını açıkladı
Kesmetepe Beldesinde Yusuf Parlak yeniden Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Demokrat Parti´den adaylık müracaatını yapan Parlak, 2014 yılında da aday olmuş seçim 5 oyla kaybetmişti.
MHP Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu
MHP Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu
31 Mart´ta yapılacak olan Yerel seçimlerde MHP Besni Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu.
Alkan; “Kaçak siyaset olmayacak her şey açık şeffaf ve delikanlıca olacak”
Alkan; “Kaçak siyaset olmayacak her şey açık şeffaf ve delikanlıca olacak”
AK Parti Besni Belediye Başkan Aday Adayı Reşit Alkan, Besni´yi Kültür, Sanayi ve Cazibe merkezi haline getirecek projelerle hizmete hazır olduğunu ifade etti. Alkan, Besni´de kaçak siyaset yapmadan her şeyin şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla delikanlıca yapılacağını söyledi.
Yılmazkaya: “AKP, ekonomik krizi kamufle ediyor”
Yılmazkaya: “AKP, ekonomik krizi kamufle ediyor”
“Ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle yatırımların durdurulduğunu” belirten CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, ekonomik verilerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İşadamı Yunus Özoğlu İl Genel Meclisi üyeliğine aday
İşadamı Yunus Özoğlu İl Genel Meclisi üyeliğine aday
Özyuvam İnşaat´ın sahibi işadamı hemşerimiz Yunus Özoğlu ak Parti´den İl Genel Meclisi üyeliğine aday adayı oldu.
Emre: “41 Proje ile Besni Değişecek”
Emre: “41 Proje ile Besni Değişecek”
Ak Parti Besni Belediye Başkan aday adayı Mehmet Emre, Besni tarihinin en sönük zamanlarını yaşar hale geldiğini belirterek “41 projeyle halkımızın her kesimine, her bir ferdine eşit ve adaletli olarak hizmet vereceğiz, Besni´yi merkez üs haline getirecek projeler hazırladık” dedi.
Açar: “Engellilerimizi 3 Aralık´ta hatırlayan insanlar ve siyasetçiler olmayacağız”
Açar: “Engellilerimizi 3 Aralık´ta hatırlayan insanlar ve siyasetçiler olmayacağız”
CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Açar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Ballı: “Hedefimiz;  Lider Şehir Besni”
Ballı: “Hedefimiz; Lider Şehir Besni”
Ülkü Ocakları Besni İlçe Başkanı Mehmet Ballı, Besni Belediye Başkanlığı için MHP´den aday adaylığı başvurusunu Ankara´da yaptı.
Nuri Tuğsuz, “Yaptıklarımız  yapacaklarımızın teminatıdır”
Nuri Tuğsuz, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”
Ak Parti Besni Belediye Başkan aday adayı M. Nuri Tuğsuz, partili partisiz ayrım gözetmeden toplumun tüm bireylerine dokunan hizmetler ve projeler üretecekyerini belirterek "Sayısız hizmet ve projenin altına imza atacağız, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" dedi.
YILMAZ: "ADAY OLURSAM PARTİMİZİN  BAYRAĞINI İNDİRMEYECEĞİM"
YILMAZ: "ADAY OLURSAM PARTİMİZİN BAYRAĞINI İNDİRMEYECEĞİM"
Cumhuriyet Halk Partisinde Kesmetepe Belediye Başkanlığı adaylığı için Öğretmen Ali Yılmaz başvuru yaptı. Parti binasında ilçe başkanı Hakan Kılınç´a dosyasını teslim eden Yılmaz, “Enerjimizle gücümüzle, dinamikliğimizle bu süreçte Beldemize çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyoruz” diyerek CHP´den görev beklediğini ifade etti.
BAŞARILI BÜROKRAT ALİ KARAKUŞ SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI
BAŞARILI BÜROKRAT ALİ KARAKUŞ SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI
Adana´da yaşayan Ziraat Bankası şube müdürlüğünden emekli Besnili hemşerimiz Ali Karakuş, Ak Parti´den Seyhan Belediye Başkan Aday adayı oldu.
“Beni yetiştiren topraklara Hizmet etmek büyük bir şeref”
“Beni yetiştiren topraklara Hizmet etmek büyük bir şeref”
31 Mart´ta yapılacak olan Yerel seçimler için Ak Parti aday adayı başvurularını bugüne uzatmıştı.
CHP Adıyaman´da 4 Başkan adayını açıkladı
CHP Adıyaman´da 4 Başkan adayını açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman´daki 4 Belediye için adaylarını bugün açıkladı.
Son Dakika... CHP Besni Belediye Başkan adayını açıkladı...
Son Dakika... CHP Besni Belediye Başkan adayını açıkladı...
Cumhuriyet Halk Partisinin Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar oldu.
Karabudak; “Yeni bir oluşumun tarihini yazacağız”
Karabudak; “Yeni bir oluşumun tarihini yazacağız”
İbrahim Halil Karabudak Çakırhüyük Belediye Başkanlığı için AK Parti´den aday adaylığı başvurusunu yaptı. Gazetemizi de ziyaret eden Karabudak, yeni bir oluşum ve genç kadro ile geliyoruz dedi.
E. Mehmet Emre adaylık müracaatını yaptı: “Besni´yi birlikle yöneteceğiz”
E. Mehmet Emre adaylık müracaatını yaptı: “Besni´yi birlikle yöneteceğiz”
Ak Parti´de aday adaylığı müracaatları dün sona erdi. Eski ilçe başkanı ve 2014 yılında partinin Besni Belediye başkan adayı olan E. Mehmet Emre adaylık başvuru dosyasını Parti yetkililerine teslim etti.

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3429
EURO
6.0908
aa
ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ