BESNİ, GÖLBAŞI, TUT İKTİDARA SANDIKTA CEVABINI VERECEK
CHP 2. Sıra milletvekili adayı Hakan Kılınç, partilileriyle biraraya geldiği toplantıda iktidara yüklendi. “Besni´yi hiçe sayan ve iki dönemdir dayatma listesi yapan iktidara Besni, Gölbaşı ve Tut 24 Haziran´da sandıkta cevabını verecektir” diyen Kılınç, en çok oyun AKP´ye çıkmasına rağmen 3 ilçenin iki dönemdir temsiliyet açısından hiçe sayıldığını söyledi.
Tarih: 25.5.2018 16:29:32/ 1310okunma / 0yorum

“Adayın kim olduğu önemli değil Çünkü bu dönem son durak”

CHP listelerini 21 Mayıs´ta belli olmasının ardından Adıyaman´a gelen adaylar partilileriyle buluştu. Adıyaman havaalanında coşkulu bir kalabalığın karşıladığı adaylar parti merkezlerinde vatandaşlarla kucaklaştı. Besni eski ilçe başkanı Hakan Kılınç´da ilçe binasında partilileriyle bir araya geldi.
CHP´de 20 milletvekili aday adayıyla birlikte çalışacaklarını belirten Kılınç, “Bir aylık süreç içerisinde yoğun bir çalışma içerisindeydik ve yirmi arkadaşımız aday adayı oldu. Partimizde merkez yoklama sistemiyle 5 değerli arkadaşımıza bu görevi verdi. Ama biliyorum ki o yirmi arkadaşımızda sen ben olmadan bu dönem sahada çalışacağız. Çünkü bu dönem hiçbir döneme benzemiyor. Bu dönem kimin Milletvekili olacağı, kimin Belediye Başkanı olacağı, kimin Başbakan olacağı hiç önemli değil. Bu dönem son durak.” dedi.

25 Haziran´da Türkiye çok farklı bir sabaha uyanacak

Bu dönemde çocuklarımızın geleceği bu seçime bağlı. Çünkü ülkemizin gerçekten son durağı, ya hep birlikte karanlığa gideceğiz, yada hep birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu demokratik Cumhuriyet rejimine tekrar devam edeceğiz. Benim bundan hiçbir şüphem yok biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti kimseye teslim etmeyeceğiz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
İki hafta önce Cumhurbaşkanı adayımızı açıkladık. Sayın Muharrem İnce şu anda Türkiye´nin her köşesinde müthiş bir şekilde sevgi seliyle karşılanıyor. Çok güzel bir sinerji ve hava yakaladı. İnanın 25 Haziranda Türkiye çok farklı bir sabaha uyanacak.

İşadamı, tüccar, esnaf tefecinin eline düşmüş

Biz bir aydır kendi bölgemizden uzağız ama inan edin taksicisi, esnafı, tüccarı, iş adamı, memuru, vatandaşı artık bu işin bittiğinin farkında. Çünkü perişanlık diz boyu ve esnafımız tefecinin eline düşmüş. İşadamı tefecinin eline düşmüş.
Bugün ülkemizin çiftçisi traktörüne, şoförü taksisine, kamyonuna, tırına, taksici taksisine dünyanın en pahalı yakıtını alıyor. Bugün vatandaşımız da bunun farkında. Bizler 24 Haziranda sandıkta bu işe tamam diyeceğiz. Sizlerden ricam biliyorsunuz ki bu baskın bir seçim oldu ve çok kısa bir süre içerisinde yoğun bir çalışma yapmamız gerekiyor. Burada en büyük görev tabi ki bizlere ve sizlere düşüyor. Bir aylık bir süre içerisinde ilimizde, ilçemizde ve köylerimizde gitmediğimiz yer kalmamalı. Yani bütün buralara adaylarımız yetişemeyecek çünkü süre çok kısıtlı.

20 aday adayı da sahada olacak

Dün 5 aday arkadaşlarımızla oturduk ve sağ olsunlar aday adayı arkadaşlarımız da bizlere destek verecekler. Bu sürü içerisinde bundan emin olabilirsiniz ki bu 20 arkadaşımızda sahada olacak. Geçmişte ki farklı algıların hiç biri yok ortada. Tabi ki her arkadaşımızın gönlünde biri vardı. Ama bu bayrağı bu dönem bu beş kişi taşıyacak ve 15 kişide ona destek olacak. Bizlerde partimizi en iyi şekilde temsil ederek gitmediğimiz köy, gitmediğimiz esnaf ve gitmediğimiz ev kalmasın. Bakın şurada bir aylık sürecimiz var ve bunu çok iyi şekilde değerlendirmemiz gerek.

Besni sandıkta cevabını verecek

İki dönemdir Adıyaman ve özellikle Besni ilçemizi yani hiçe sayan ve iki dönemdir dayatma listesi yapan iktidara da ben çok iyi inanıyorum ki bu dönem hem Adıyaman, hem Besni, hem Gölbaşı ve hem de Tut sandıkta cevabını verecektir. AK Partinin zaten ülke ekonomisine yaptığı bütün olumsuzluklar zaten göz önünde. Ama iki dönemdir de burada Besni, Gölbaşı, Tut gibi bugün Adıyaman´ın batıya açılan penceresi olan 3 ilçede iki dönemdir temsiliyet namında hiçe sayıldı. İki dönemdir hiçe sayılmasına rağmen bu 3 bölgemizde en büyük destekte yine AKP´ye gidiyor.
Ama ben inanıyorum ki ayın 21´inde listeler açıklandıktan sonra beni Besni´den arayan partili partisiz kararını vermiş. 24 Haziranda AKP´ye sandıkta cevabını vereceğiz. Hiç kimse bu ilçeleri hiçe sayamaz.

AK Parti Milletvekili adaylarının 4´ü Kahtalı

Bugün AK Parti Milletvekili adaylarının 4´ü Kahtalı. Besni´den, Tut´dan ve Gölbaşı´nda hiçbir adayı yok.
Bu bölgelerde temsiliyet sadece Cumhuriyet Halk Partisinde var. Çünkü Genel Başkanımızla, Genel Başkan Yardımcılarımızla bu son bir haftalık görüşmelerimizde biz hiçbir zaman Besni´yi, Gölbaşı´nı ve Tut´u hiçe sayamayız. Bütün fikirleri ve düşünceleri liste yapılırken öncelik bu üç ilçenindi. Çünkü burada müthiş bir şekilde oy potansiyeli var ve temsiliyet namında mutlaka birileri tarafından temsil edilmeli. Cumhuriyet Halk Partisi geçmişte de bugün de ve yarında da hiçbir zaman bu 3 ilçeyi temsiliyet namında hiçe saymamıştır ve saymayacakta. Besni´de bizlere düşen çok çalışmak, partimizi en iyi şekilde temsil etmek. Ben inanıyorum ki Adıyaman´da bu dönem biz ikiyi de üçü de çıkaracağız arkadaşlar.

Her kesimini kucaklayan bir liste

İnsanların gözlerindeki umutlar, heyecanlar, sahada olsun ve bizleri arayan vatandaşlarımızın duyguları, düşüncelerini biz net bir şekilde görebiliyoruz. CHP Adıyaman olarak biz iki sınırındayız ama bizim amacımız üçü de almak. Hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmamız gerekiyor. Adıyaman´ın her kesimini kucaklayan çok bir liste oldu. Bizlerde bu arkadaşlarımızla birlikte partimizi her tarafta çok iyi şekilde temsil edeceğiz. Burada sizlerden çok büyük destek ve manevi anlamda katkı bekliyorum. Ben 24 saat hangi partili veya partisiz olsun herkese bir telefon kadar yakınım. Hangi köye gitmemiz gerekiyorsa ve ne yapmamız gerekiyorsa bu konuda sizlerden destek istiyorum. Çünkü bu dönem her eve gitmemiz lazım ve her eli sıkmamız gerek.

Muharrem İnce 2 Haziran Cumartesi Adıyaman´da

Biliyorsunuz ülke ekonomisi bitmiş ve batmış durumda. Ülkemiz çok büyük sıkıntılar içerisinde, iktidar ülkeyi faiz lobilerine teslim etmiş. Biliyorsunuz ki Türkiye´nin en büyük güvencesi Muharrem İnce ve 2 Haziran 2018 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı adayımız sayın Muharrem İnce Adıyaman´a gelecek. Bu miting bizim için çok önemli ve orada o coşkuyu ve o kalabalığı Cumhurbaşkanımıza hissettirmeliyiz.
Önümüzdeki süreçte destek vermek amacıyla Genel Başkan Yardımcılarımızda Adıyaman´a gelecek. İl Başkanımızın şuan görüşmeleri sürüyor ve Genel Başkanımızda Adıyaman´a gelecek. Bu dönem Cumhurbaşkanı adayımız, Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımız çalışmalarımıza destek verecek. Önümüzde bir aylık süreç var ama Ramazan ayı nedeniyle bizim gece birlere ikilere kadar çalışmamıza olanak sağlıyor. Gece sahura kadar insanlarımız çay bahçelerinde, kıraathanelerde bu tür yerlerde istirahat ediyorlar ve biz bu alanları da değerlendireceğiz.

Ben bunun sözünü sizlerin adına verdim

Önümüzdeki süreç içerisinde biz Besni´de görüşmelerimizi yapıyoruz ve bir karargah tutacağız. Araçlarımız partimizin belirlediği logolardan sonra giydirilerek Besni´ye gelecek ve her türlü hazırlıklarımız bitti. En son Kayseri´de yapılan İl Başkanları toplantısında ilçemizin derece yaptığı beni onurlandırdı. 24 Haziran baskın bir seçim oldu ama biz her zaman seçime hazırmışız gibi hazırlığımızı bitirmiştik. Gençlik Kollarımıza ve Kadın Kollarımıza da teşekkür ediyorum. Yani zaten Besni hazırdı bizlere düşen bu süreci çok iyi değerlendirip Besni´den iyi bir sonuçla Genel Merkeze gitmek istiyorum. Ben bunun sözünü sizlerin adına verdim, Genel Başkanımıza da sözünü verdim. Genel Başkan Yardımcılarımıza da sözünü verdim. Dedim ki 24 Haziran da sizlere ikinci vekil olarak geleceğim dedim. Ama dünkü Adıyaman ve bugünkü tabloyu görüyorum inan edin ve umutsuzluğa kapılmayın biz üçü de alacağız. Ben o sözü sizlerin adına verdim ve sizlerin beni hiçbir zaman mahcup etmeyeceğini de biliyorum.

Besnililer hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmasın

Buradan partili partisiz tüm Besnili hemşerilerime sesleniyorum. Halkımız bu Besni´li evladına sahip çıkmalıdır. Bu evladına sahip çıkmalı ki ben Besni´nin, beldelerin, köylerin tüm sorunlarını Mecliste korkusuzca dile getireceğim ve bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Besnililer hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmasın. A veya B partisinde bizi temsil eden yok diye. Hiç merak etmesinler Cumhuriyet Halk Partisinde bir temsiliyet var ve o temsiliyet Besni´nin A dan Z ye tüm sorununu biliyor ve en iyi şekilde mecliste temsil edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu kardeşlerine sahip çıksınlar.
Bugün buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu gün dedim ki kendi ilçemde seçim startını vereyim. Besni benim ailem, burada doğmadım ama doyduğum yer, çocuklarımı büyüttüğüm yer, acımı sevincimi paylaştığım ilçe. Önce ailemle başlayım dedim ve buradan da anne babamın hayır duasını almaya gideceğim. Ben umut ediyorum ki bu dönem Besni´den çok güzel sonuç alacağız. 24 Haziranda Cumhurbaşkanlığını da alacağız. Besni´nin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde bir ağırlığı vardır ama daha fazla ağırlığı olacak.

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Kaymakam Hasan tütün Mahallesi Muhtar adayı Saime Türk´ün tüm azaları da bayanlardan oluşuyor. Ev hanımından çalışanına oy pusulasına 8 bayan aza yazan Saime Türk, “mahallemin sorunlarına bayan eli değmesini istiyorum. O nedenle tüm azalarımı da bayan arkadaşlarımdan yazdım” dedi.
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan sorunlar yumağı 4. Etap TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Arzuhalci Aydın Aktaş Erdemoğlu Mahallesine Muhtar adayı olduğunu söyledi. Erdemoğlu Mahallesinin sıkıntı ve sorunlarını bildiğini ve çok yakından takip ettiğini belirten Aktaş şunları söyledi.
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında geldiği Adıyaman´da Besni, Gölbaşı ve Tut ilçelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu´na Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, İl başkanı Deniz Çakmak, ilçe başkanı Hakan Kılınç, Belediye Başkan adayı Vakkas Acar eşlik etti.
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Reşit Alkan seçim bürosunun açılışında miting gibi kalabalığa seslendi. Yakın akrabası Ali Erdemoğlu´nun da katıldığı açılışta konuşan Alkan, Besni halkının oylarına, teveccühüne kimsenin ipotek koyamayacağını belirterek “Besni ne derse o olur.” dedi. Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu ise, Besni Halkının Fakülteye sahip çıkması çağrısını yinelediği konuşmasında “Besnimiz için gereken neyse şu ana kadar yaptıklarımız, bundan sonra da devam edecektir. İnşallah yeni yatırımlarımız olacak.” diyerek Besni halkına müjde verdi.
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre yapılabilecek hizmetlerin en iyisini sadece AK Parti´nin yapabileceğini ifade ederek; “Bizler ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın´ düsturunu ilke edindik. Siyasi hayatımız boyunca halkımızın sorunlarını elimizden geldiği nisbette çözmek için gayret ettik. Bizler yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermiyoruz. ‘Yaparsa AK Parti yapar´ diyoruz.
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Ak Parti Gençlik kolları başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldız, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Gençlik kolları başkanlığı ve Belediye Meclisi adaylığından istifa ettiğini duyuran Yıldız, yazılı bir açıklama ile istifa gerekçelerini sıraladı.
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
31 Mart yerel seçimlerinde Yeni Besni Mahallesinden Muhtar Adayı İsmail Yıldız, Siz seçin biz hizmet edelim. Çözümün adresi olacağız” dedi.
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın kolları yaptığı açıklama ile Kadınları Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırdı. Gazetemize açıklama yapan Kadın kolları başkanı Semra Semiz şunları söyledi.
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Besni seçim karargâhı açıldı. Atatürk Caddesi İş Bankası bitişiğindeki seçim irtibat bürosunun açılışına MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP MYK Üyesi Sedat Yaşar, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Besni İlçe Başkanı Hamdi Arslan, MHP Besni Belediye Başkan Adayı Kenan Polat ve partililer katıldı.
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim karargahlarını açmaya başladı. Ak Parti Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre´nin seçim karargahı dün açıldı.
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
Besni´de görev yapan 7 mühendis ortak bir bildiri yayınlayarak Alkan´a desteklerini açıkladı. Dayatmaya karşı olduklarını belirten mühendisler, “Besni halkı bu dayatmayı güçlü bir iradeyle aşarsa, Besni kazanacaktır” dediler. Ali Erdemoğlu´nu da yürekten kutladıklarını belirten 7 mühendis, “Aça Aş, Açığa Bez, İşsize İş veren; Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli” ifadesini kullandılar.
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Dumlupınar Mahallesi muhtar adayı Feray Tekinerdoğan, mahallenin acilen Kentsel Dönüşüme ihtiyacı olduğunu söyledi. Seçilmesi durumunda Kentsel dönüşüm için imza kampanyası başlatacaklarını söyleyen Tekinerdoğan, “Benim mahallemde oturan insanlarında insanca yaşamaya hakkı var.” dedi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
İbrahim Kılınç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Erdemoğlu Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı E. Mehmet Emre seçim çalışmalarını değerlendirdi. Gazetemizi ziyaret eden Emre, yaptığı açıklamada; “Vatandaşımızın güzel teveccühü ile karşı karşıyayız. İş nefis işi değildir. Besni´nin daha ferah, daha rahat ve yaşanabilir merkez haline gelmesi için bir gayret içerisine gireceğiz. Bizim için koltuk, makam önemli değil” dedi.
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, 15 Temmuz Şehitler Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
31 Mart seçimlerinde Besni´de Ak Parti´yi destekleyecekleri ya da ittifak kuracakları söylentileri üzerine MHP Besni teşkilatı bir açıklama yaparak kimseyi desteklemeyeceklerini seçime kendi adayları ile gireceklerini söyledi. İlçe Başkanı Hamdi Arslan, “Milliyetçi Hareket Partisi Besni ilçe teşkilatı ve adayımız Kenan Polat ile yerel seçimlere katılacaktır.” dedi.
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, Besni seçim bürosunun açılışına katıldı. Salıcı, "Şimdi 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var. Bundan iktidar sorumludur" dedi.
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Çat Mahallesi muhtar adayı Leyla Değirmenci kadınların kendine güvenini yenilemek için aday olduğunu belirterek tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
1 dönemdir Cirit Meydan Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Orhan Onur, “31 Mart yerel seçimlerinde tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallemde yarım kalan hizmetlerin yerine getirilmesi göreve talibim” dedi.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman´ın ilçelerini ziyaret etti. Besni Ziyaretinde Bakan Gül´ün yanı sıra AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, M. Fatih Toprak, Yakup Taş, İ. Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Besni ilçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre ve partililer katıldı.
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde, ev hanımı Saime Türk, Kaymakam Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adaylığını açıkladı.
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP Besni ilçe yönetimi yaptığı açıklama ile Yerel seçimlerde AKP-MHP ittifakına karşı CHP´yi destekleyeceklerini açıkladı. CHP ise Kontenjan listesinde HDP adına Halil Mengelliboğa´yı aday gösterdi.
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
2 dönemdir Kaymakam Hasan Tütün Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Sinan Pamukçu, “31 Mart yerel seçimlerinden tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallelim bana çıraklığı ve kalfalığı öğretti, şimdi mahalle sakinlerimden Ustalık belgesini talep ediyorum.” dedi.
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Ali Erdemoğlu Mahallesi muhtar adayı İbrahim Türk “Mahallemizin artan nüfus yoğunluğu ile birlikte daha hızlı ve etkin hizmet alabilmesi amacıyla yeni bir mahalle kurulması için dilekçe hazırladım. Dilekçemin sürecini yakinen takip ettim ve dilekçemizin onayı ile ilçemize güzel bir mahalle kazandırdık” dedi.
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Başkanlığı için Siyasi Partiler Belediye Meclisi üyesi adaylarının listesini İlçe Seçim kuruluna teslim etti. İşte partilerin Belediye Meclis adayları:
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Ak Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre, Besni Eğitim Bir Sen Başkanı Mahmut Akdoğan ve üyeleriyle bir araya geldi.
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi 2. Sıradan aday olan Vakkas Öcal adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Saadet Partisinden Besni Belediye Başkan adayı olan Reşit Alkan, projelerini açıkladı. Besni´ye en az 4 bin istihdam sağlayacak olan ihtisas OSB, MYO öğrenci sayısının arttırılması, Besni Kent meydanı, Ana caddeye cephe düzenlemesi, Park sorunu için Cep Otoparklar yapılması; başta Besni üzümü olmak üzere yöresel ürünlerin dünyaya pazarlanması başlıca projeleri arasında yer alıyor. Alkan, her projeyi hayata geçirmeden önce mutlaka halka soracak ve fikirlerini referans alacaklarını taahhüt etti.
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Ak Parti Besni Gençlik kolları başkanı Ahmet Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Besni Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz ve üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ