BESNİ, GÖLBAŞI, TUT İKTİDARA SANDIKTA CEVABINI VERECEK
CHP 2. Sıra milletvekili adayı Hakan Kılınç, partilileriyle biraraya geldiği toplantıda iktidara yüklendi. “Besni´yi hiçe sayan ve iki dönemdir dayatma listesi yapan iktidara Besni, Gölbaşı ve Tut 24 Haziran´da sandıkta cevabını verecektir” diyen Kılınç, en çok oyun AKP´ye çıkmasına rağmen 3 ilçenin iki dönemdir temsiliyet açısından hiçe sayıldığını söyledi.
Tarih: 25.5.2018 16:29:32/ 1075okunma / 0yorum

“Adayın kim olduğu önemli değil Çünkü bu dönem son durak”

CHP listelerini 21 Mayıs´ta belli olmasının ardından Adıyaman´a gelen adaylar partilileriyle buluştu. Adıyaman havaalanında coşkulu bir kalabalığın karşıladığı adaylar parti merkezlerinde vatandaşlarla kucaklaştı. Besni eski ilçe başkanı Hakan Kılınç´da ilçe binasında partilileriyle bir araya geldi.
CHP´de 20 milletvekili aday adayıyla birlikte çalışacaklarını belirten Kılınç, “Bir aylık süreç içerisinde yoğun bir çalışma içerisindeydik ve yirmi arkadaşımız aday adayı oldu. Partimizde merkez yoklama sistemiyle 5 değerli arkadaşımıza bu görevi verdi. Ama biliyorum ki o yirmi arkadaşımızda sen ben olmadan bu dönem sahada çalışacağız. Çünkü bu dönem hiçbir döneme benzemiyor. Bu dönem kimin Milletvekili olacağı, kimin Belediye Başkanı olacağı, kimin Başbakan olacağı hiç önemli değil. Bu dönem son durak.” dedi.

25 Haziran´da Türkiye çok farklı bir sabaha uyanacak

Bu dönemde çocuklarımızın geleceği bu seçime bağlı. Çünkü ülkemizin gerçekten son durağı, ya hep birlikte karanlığa gideceğiz, yada hep birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu demokratik Cumhuriyet rejimine tekrar devam edeceğiz. Benim bundan hiçbir şüphem yok biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün kurmuş olduğu Cumhuriyeti kimseye teslim etmeyeceğiz bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
İki hafta önce Cumhurbaşkanı adayımızı açıkladık. Sayın Muharrem İnce şu anda Türkiye´nin her köşesinde müthiş bir şekilde sevgi seliyle karşılanıyor. Çok güzel bir sinerji ve hava yakaladı. İnanın 25 Haziranda Türkiye çok farklı bir sabaha uyanacak.

İşadamı, tüccar, esnaf tefecinin eline düşmüş

Biz bir aydır kendi bölgemizden uzağız ama inan edin taksicisi, esnafı, tüccarı, iş adamı, memuru, vatandaşı artık bu işin bittiğinin farkında. Çünkü perişanlık diz boyu ve esnafımız tefecinin eline düşmüş. İşadamı tefecinin eline düşmüş.
Bugün ülkemizin çiftçisi traktörüne, şoförü taksisine, kamyonuna, tırına, taksici taksisine dünyanın en pahalı yakıtını alıyor. Bugün vatandaşımız da bunun farkında. Bizler 24 Haziranda sandıkta bu işe tamam diyeceğiz. Sizlerden ricam biliyorsunuz ki bu baskın bir seçim oldu ve çok kısa bir süre içerisinde yoğun bir çalışma yapmamız gerekiyor. Burada en büyük görev tabi ki bizlere ve sizlere düşüyor. Bir aylık bir süre içerisinde ilimizde, ilçemizde ve köylerimizde gitmediğimiz yer kalmamalı. Yani bütün buralara adaylarımız yetişemeyecek çünkü süre çok kısıtlı.

20 aday adayı da sahada olacak

Dün 5 aday arkadaşlarımızla oturduk ve sağ olsunlar aday adayı arkadaşlarımız da bizlere destek verecekler. Bu sürü içerisinde bundan emin olabilirsiniz ki bu 20 arkadaşımızda sahada olacak. Geçmişte ki farklı algıların hiç biri yok ortada. Tabi ki her arkadaşımızın gönlünde biri vardı. Ama bu bayrağı bu dönem bu beş kişi taşıyacak ve 15 kişide ona destek olacak. Bizlerde partimizi en iyi şekilde temsil ederek gitmediğimiz köy, gitmediğimiz esnaf ve gitmediğimiz ev kalmasın. Bakın şurada bir aylık sürecimiz var ve bunu çok iyi şekilde değerlendirmemiz gerek.

Besni sandıkta cevabını verecek

İki dönemdir Adıyaman ve özellikle Besni ilçemizi yani hiçe sayan ve iki dönemdir dayatma listesi yapan iktidara da ben çok iyi inanıyorum ki bu dönem hem Adıyaman, hem Besni, hem Gölbaşı ve hem de Tut sandıkta cevabını verecektir. AK Partinin zaten ülke ekonomisine yaptığı bütün olumsuzluklar zaten göz önünde. Ama iki dönemdir de burada Besni, Gölbaşı, Tut gibi bugün Adıyaman´ın batıya açılan penceresi olan 3 ilçede iki dönemdir temsiliyet namında hiçe sayıldı. İki dönemdir hiçe sayılmasına rağmen bu 3 bölgemizde en büyük destekte yine AKP´ye gidiyor.
Ama ben inanıyorum ki ayın 21´inde listeler açıklandıktan sonra beni Besni´den arayan partili partisiz kararını vermiş. 24 Haziranda AKP´ye sandıkta cevabını vereceğiz. Hiç kimse bu ilçeleri hiçe sayamaz.

AK Parti Milletvekili adaylarının 4´ü Kahtalı

Bugün AK Parti Milletvekili adaylarının 4´ü Kahtalı. Besni´den, Tut´dan ve Gölbaşı´nda hiçbir adayı yok.
Bu bölgelerde temsiliyet sadece Cumhuriyet Halk Partisinde var. Çünkü Genel Başkanımızla, Genel Başkan Yardımcılarımızla bu son bir haftalık görüşmelerimizde biz hiçbir zaman Besni´yi, Gölbaşı´nı ve Tut´u hiçe sayamayız. Bütün fikirleri ve düşünceleri liste yapılırken öncelik bu üç ilçenindi. Çünkü burada müthiş bir şekilde oy potansiyeli var ve temsiliyet namında mutlaka birileri tarafından temsil edilmeli. Cumhuriyet Halk Partisi geçmişte de bugün de ve yarında da hiçbir zaman bu 3 ilçeyi temsiliyet namında hiçe saymamıştır ve saymayacakta. Besni´de bizlere düşen çok çalışmak, partimizi en iyi şekilde temsil etmek. Ben inanıyorum ki Adıyaman´da bu dönem biz ikiyi de üçü de çıkaracağız arkadaşlar.

Her kesimini kucaklayan bir liste

İnsanların gözlerindeki umutlar, heyecanlar, sahada olsun ve bizleri arayan vatandaşlarımızın duyguları, düşüncelerini biz net bir şekilde görebiliyoruz. CHP Adıyaman olarak biz iki sınırındayız ama bizim amacımız üçü de almak. Hedeflerimize ulaşmak için çok çalışmamız gerekiyor. Adıyaman´ın her kesimini kucaklayan çok bir liste oldu. Bizlerde bu arkadaşlarımızla birlikte partimizi her tarafta çok iyi şekilde temsil edeceğiz. Burada sizlerden çok büyük destek ve manevi anlamda katkı bekliyorum. Ben 24 saat hangi partili veya partisiz olsun herkese bir telefon kadar yakınım. Hangi köye gitmemiz gerekiyorsa ve ne yapmamız gerekiyorsa bu konuda sizlerden destek istiyorum. Çünkü bu dönem her eve gitmemiz lazım ve her eli sıkmamız gerek.

Muharrem İnce 2 Haziran Cumartesi Adıyaman´da

Biliyorsunuz ülke ekonomisi bitmiş ve batmış durumda. Ülkemiz çok büyük sıkıntılar içerisinde, iktidar ülkeyi faiz lobilerine teslim etmiş. Biliyorsunuz ki Türkiye´nin en büyük güvencesi Muharrem İnce ve 2 Haziran 2018 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı adayımız sayın Muharrem İnce Adıyaman´a gelecek. Bu miting bizim için çok önemli ve orada o coşkuyu ve o kalabalığı Cumhurbaşkanımıza hissettirmeliyiz.
Önümüzdeki süreçte destek vermek amacıyla Genel Başkan Yardımcılarımızda Adıyaman´a gelecek. İl Başkanımızın şuan görüşmeleri sürüyor ve Genel Başkanımızda Adıyaman´a gelecek. Bu dönem Cumhurbaşkanı adayımız, Genel Başkanımız ve Genel Başkan Yardımcılarımız çalışmalarımıza destek verecek. Önümüzde bir aylık süreç var ama Ramazan ayı nedeniyle bizim gece birlere ikilere kadar çalışmamıza olanak sağlıyor. Gece sahura kadar insanlarımız çay bahçelerinde, kıraathanelerde bu tür yerlerde istirahat ediyorlar ve biz bu alanları da değerlendireceğiz.

Ben bunun sözünü sizlerin adına verdim

Önümüzdeki süreç içerisinde biz Besni´de görüşmelerimizi yapıyoruz ve bir karargah tutacağız. Araçlarımız partimizin belirlediği logolardan sonra giydirilerek Besni´ye gelecek ve her türlü hazırlıklarımız bitti. En son Kayseri´de yapılan İl Başkanları toplantısında ilçemizin derece yaptığı beni onurlandırdı. 24 Haziran baskın bir seçim oldu ama biz her zaman seçime hazırmışız gibi hazırlığımızı bitirmiştik. Gençlik Kollarımıza ve Kadın Kollarımıza da teşekkür ediyorum. Yani zaten Besni hazırdı bizlere düşen bu süreci çok iyi değerlendirip Besni´den iyi bir sonuçla Genel Merkeze gitmek istiyorum. Ben bunun sözünü sizlerin adına verdim, Genel Başkanımıza da sözünü verdim. Genel Başkan Yardımcılarımıza da sözünü verdim. Dedim ki 24 Haziran da sizlere ikinci vekil olarak geleceğim dedim. Ama dünkü Adıyaman ve bugünkü tabloyu görüyorum inan edin ve umutsuzluğa kapılmayın biz üçü de alacağız. Ben o sözü sizlerin adına verdim ve sizlerin beni hiçbir zaman mahcup etmeyeceğini de biliyorum.

Besnililer hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmasın

Buradan partili partisiz tüm Besnili hemşerilerime sesleniyorum. Halkımız bu Besni´li evladına sahip çıkmalıdır. Bu evladına sahip çıkmalı ki ben Besni´nin, beldelerin, köylerin tüm sorunlarını Mecliste korkusuzca dile getireceğim ve bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Besnililer hiçbir zaman umutsuzluğa kapılmasın. A veya B partisinde bizi temsil eden yok diye. Hiç merak etmesinler Cumhuriyet Halk Partisinde bir temsiliyet var ve o temsiliyet Besni´nin A dan Z ye tüm sorununu biliyor ve en iyi şekilde mecliste temsil edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu kardeşlerine sahip çıksınlar.
Bugün buraya gelen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu gün dedim ki kendi ilçemde seçim startını vereyim. Besni benim ailem, burada doğmadım ama doyduğum yer, çocuklarımı büyüttüğüm yer, acımı sevincimi paylaştığım ilçe. Önce ailemle başlayım dedim ve buradan da anne babamın hayır duasını almaya gideceğim. Ben umut ediyorum ki bu dönem Besni´den çok güzel sonuç alacağız. 24 Haziranda Cumhurbaşkanlığını da alacağız. Besni´nin Cumhuriyet Halk Partisi Genel Merkezinde bir ağırlığı vardır ama daha fazla ağırlığı olacak.

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ÖZTÜRK: GÖREV VERİLİRSE BESNİMİZİ LAYIK OLDUĞU  YERE TAŞIYABİLİRİZ
ÖZTÜRK: GÖREV VERİLİRSE BESNİMİZİ LAYIK OLDUĞU YERE TAŞIYABİLİRİZ
Besni Belediye Başkan adaylığı için Ak Parti´de ilk müracatı yapan Mali Müşavir Cevdet Öztürk, Besni´yi layık olduğu yere taşıyabilmek için bu göreve talip olduğunu söyledi. Öztürk; “İnşallah mahalli idareler konusunda insanların layık olduğu hizmeti bu camiayla birlikte en güzel şekilde zirveye taşıyacağımıza inanıyorum” dedi.
CHP´de adaylık başvuruları devam ediyor
CHP´de adaylık başvuruları devam ediyor
Cumhuriyet Halk Partisinde, Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimler için belediye başkan adaylığı, il genel meclis üyeliği ve belediye meclis üyeliği aday adaylığı başvuruları devam ediyor.
Nesip Dayan: “Bu mücadeleden  Zaferle çıkacağız”
Nesip Dayan: “Bu mücadeleden Zaferle çıkacağız”
CHP´den Besni Belediye Başkanlığına aday adayı olan Eczacı Nesip Dayan resmi adaylık başvurusunu yaptı. Dayan, “sosyal demokrat bir parti olarak Besni´de şeffaf, adil, düzgün, eşit, herkese aynı seviyede yaklaşan bir belediyeciliği bu şehre kazandırmak istiyoruz” dedi.
Yaycı: “Birlikte kazanacağız”
Yaycı: “Birlikte kazanacağız”
Cumhuriyet Halk Partisinden Besni Belediye Başkanlığına aday adayı olan iş adamı Cumali Yaycı, resmi adaylık başvurusunu CHP Besni ilçe teşkilatına yaptı. Yaycı, CHP´nin iktidarında Besni´nin daha güzel olacağını belirterek hep birlikte kazanacaklarını söyledi.
Ak Parti´de sürpriz Belediye Başkan aday adayı: Cevdet Öztürk
Ak Parti´de sürpriz Belediye Başkan aday adayı: Cevdet Öztürk
Siyasi Partilerde aday adayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Ak Parti´de daha önce aday adaylığı konusunda ismi duyulmayan gazetemiz yazarlarından Mali Müşavir Cevdet Öztürk aday adayı olacağını açıkladı.
Yaycı´dan kadınlara yemek
Yaycı´dan kadınlara yemek
CHP Besni Belediye Başkan aday adayı İşadamı Cumali Yaycı, Besnili kadınlarla yemekte buluştu.
Cumali Yaycı gençlerle yemekte buluştu
Cumali Yaycı gençlerle yemekte buluştu
Cumhuriyet Halk Partisinden daha önce aday adayı olduğunu açıklayan Cumali Yaycı, önceki gün gençlerle yemekte buluştu.
CHP aday belirlemede hangi yolu izleyecek? Önseçim mi, Atama mı?
CHP aday belirlemede hangi yolu izleyecek? Önseçim mi, Atama mı?
CHP´de yönetim değişikliğinin ardından, 2019 Nisan ayında yapılacak olan Yerel seçimlerde adaylarını nasıl belirleyeceği merak konusu. Besni´de adaylığa ismi geçen Ecz. Nesip Dayan, Av. Kürşat Aykanat ve İşadamı Cumali Yaycı Gazetemize aday belirleme süreciyle ilgili önemli açıklamalarda bulundular.
Kenan Polat O Partiden aday adaylığını açıkladı
Kenan Polat O Partiden aday adaylığını açıkladı
İşadamı Kenan Polat Besni Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.
Salıcı´ya CHP´de kritik görev...
Salıcı´ya CHP´de kritik görev...
CHP İstanbul Milletvekili Besnili Hemşerimiz Oğuz Kaan Salıcı Genel Başkan Yardımcılığına getirildi.
CHP Adıyaman Delegeleri  DEĞİŞİM İÇİN İMZA VERDİ
CHP Adıyaman Delegeleri DEĞİŞİM İÇİN İMZA VERDİ
Cumhuriyet Halk Partisinde seçimli olağanüstü kurultay için imza toplama işlemi devam ederken, bazı Adıyaman delegeleri de değişim için imza verdiklerini açıkladılar.
Yılmazkaya: Bu, Kraldan çok kralcılık yapma hevesi
Yılmazkaya: Bu, Kraldan çok kralcılık yapma hevesi
24 Haziran seçimlerinde CHP´den Gaziantep Milletvekili seçilen hemşerimiz Dr. Bayram Yılmazkaya mazbatasını aldı.
Kılınç: Vatandaş ittifaklardan dolayı kafası karışık sandığa gitti
Kılınç: Vatandaş ittifaklardan dolayı kafası karışık sandığa gitti
Adıyaman CHP 2. Sıra adayı Hakan Kılınç, seçim sonuçlarını değerlendiren bir açıklama yaptı.
“ARTIK TAMAM; SAHİPSİZ BESNİ, KADERİNİ DEĞİŞTİR”
“ARTIK TAMAM; SAHİPSİZ BESNİ, KADERİNİ DEĞİŞTİR”
CHP 2. Sıra Milletvekili adayı Hakan Kılınç, temsiliyet noktasında kaç dönemdir Besni ye Gölbaşı´ya Tut´a Haksızlıklar yapıldığını belirterek, “Bu 3 ilçemiz hiçe sayılıyor. Artık buna bir son demenin vakti geldi. Hani bir sloganları var ‘vakit Adıyaman vakti´, evet bunlara artık TAMAM vakti geldi.” dedi.
Viyadük Çalışması yeniden başladı
Viyadük Çalışması yeniden başladı
Gazetemizin geçtiğimiz hafta “Nerede bu köprüler, Viyadükler, yollar” başlığıyla gündeme getirdiği, çalışmaları duran Aşağı şehirdeki viyadük inşaatı yeniden başladı.
Tuğsuz: Pazarcı satamıyor, vatandaş alamıyor
Tuğsuz: Pazarcı satamıyor, vatandaş alamıyor
İYİ Parti Gaziantep milletvekili adayı Can Tuğsuz, pahalılık nedeniyle pazar alışverişine giden vatandaşların artık pazar filelerini dolduramadığını söyledi.
Şenyurt´tan Tuğsuz´a tam destek
Şenyurt´tan Tuğsuz´a tam destek
İYİ Parti Gaziantep milletvekili adayı Can Tuğsuz, Şenyurt Mahallesi´nde esnafla buluştu. Siftah yapmadan kepenk kapatan esnafın borç batağında olduğuna dikkat çeken Tuğsuz, “Sorunları çözmek için göreve talibiz” dedi.
Cumhurbaşkanı Adayı İnce:  “Tütün” Parasıyla Okudum
Cumhurbaşkanı Adayı İnce: “Tütün” Parasıyla Okudum
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Adıyaman Emniyet Müdürlüğü yanındaki meydanı dolduran onbinlere seslendi. Kendisinin tütün parasıyla okuduğunu söyleyen İnce, konuşmasına başlamadan önce, Adıyaman Türküsü´nün ‘Uy aman aman aman burası Adıyaman. Âlem düşman kesilir seni sevdiğim zaman´ bölümünü söyledi.
CHP´li Tutdere: İktidar Besni, Gölbaşı ve Tut´u gözden çıkardı
CHP´li Tutdere: İktidar Besni, Gölbaşı ve Tut´u gözden çıkardı
CHP Milletvekili adayları Gazetemizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundular. 1. Sıra adayı Abdurrahman Tutdere, İktidarın Besni, Gölbaşı, Tut´u gözden çıkardığını belirterek, “Besnililer, Urfa´nın geçmişte yapmış olduğu onurlu davranışı göstererek buradan iktidar partisine gerekli dersi verecek” dedi.
Bozkurt: Besni´nin kronik  Sorunlarını Biz Çözeceğiz
Bozkurt: Besni´nin kronik Sorunlarını Biz Çözeceğiz
İYİ Parti Milletvekili adayı Mahmut Bozkurt, esnaf ziyaretinin yanında Besni OSB´de incelemelerde bulundu. OSB´nin arsa tahsisi, kamulaştırma, kaynak gibi birçok sorunu olduğunu belirten Bozkurt, büyük bir yatırımcının Besni´ye yatırım yapmak istediğini ancak kamulaştırma için kaynak yetersizliği yüzünden bu yatırımın yapılamadığını iddia etti.
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ADIYAMAN´DA
CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN ADIYAMAN´DA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Haziran seçimleri öncesi mitinge katılmak üzere Adıyaman´a geldi.
Bozkurt: Adıyaman´ın  Kaderini Değiştireceğim
Bozkurt: Adıyaman´ın Kaderini Değiştireceğim
16 yıl aradan sonra tekrar aktif siyasete dönen İYİ Parti Adıyaman 1. Sıra Milletvekili adayı Mahmut Bozkurt, önemli açıklamalarda bulundu.
İYİ Parti´den Besni´deki  siyasi partilere çağrı
İYİ Parti´den Besni´deki siyasi partilere çağrı
İYİ parti tarafından seçim sürecinde gürültü kirliliği yapılmaması için siyasi partilere çağrıda bulunuldu.
"Konuşamayan, Korkan Sanayicinin Sesi olacağım"
"Konuşamayan, Korkan Sanayicinin Sesi olacağım"
İYİ Parti Gaziantep 2. Sıra milletvekili adayı işadamı hemşerimiz Can Tuğsuz, seçilmesi durumunda konuşamayan korkan sanayicinin sesi olacağını söyledi. İktidar cephesinin büyük bir çözülme içinde olduğunu söyleyen Tuğsuz, “İyi Parti´ye büyük bir eğilim var. Gaziantep´teki durumumuz herkesi şaşırtacak” dedi.
Muharrem ince Adıyaman´a geliyor, tarih belli oldu
Muharrem ince Adıyaman´a geliyor, tarih belli oldu
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce her gün yaptığı iki miting ile seçim kampanyasını sürdürüyor.
CHP Adıyaman Seçim Karargahı Açıldı
CHP Adıyaman Seçim Karargahı Açıldı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanlığı 24 Haziran seçimlerine ilişkin seçim karargahı açtı.
Yaşlı Kadından Mahmut Bozkurt´a: “17 Yıldan Beri Bu Memleket Size Hasret”
Yaşlı Kadından Mahmut Bozkurt´a: “17 Yıldan Beri Bu Memleket Size Hasret”
İYİ Parti Adıyaman Milletvekili Adayı Mahmut Bozkurt, Kayalık Mahallesinde verdiği iftar programında vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaştı.
Öztürk: “Sıfatlar geçici, davamız kalıcıdır”
Öztürk: “Sıfatlar geçici, davamız kalıcıdır”
Adıyaman Ak Parti milletvekili aday listesinin açıklanmasının ardından özellikle sosyal medyada Besnili kullanıcıların Besni´nin adaysız bırakıldığı yönündeki paylaşımlarına Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk tarafından cevap geldi.
CHP Adaylarına Havaalanında Coşkulu Karşılama
CHP Adaylarına Havaalanında Coşkulu Karşılama
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Milletvekili adayları davul zurnayla coşkulu bir şekilde karşılandı.
LİSTELER AÇIKLANDI: BESNi, EVDE YOK, DIŞARDA ÇOK..!
LİSTELER AÇIKLANDI: BESNi, EVDE YOK, DIŞARDA ÇOK..!
Siyasi Partiler, Adıyaman Listelerinde kesin seçilebilecek yerde Besnili adayları listeye almadı. Besni dışındaki hemşerilerimiz ise seçilebilecek yerlerde aday gösterildi. Besni dışında yaşayan hemşerilerimizden Dr. Bayram Yılmazkaya CHP Gaziantep 1. Sırasından, Mehmet Erdogan Ak Parti Gaziantep 3. Sıradan, Oğuz Kaan Salıcı CHP İstanbul 1. Bölge 7. Sıradan, Can Tuğsuz İYİ Parti Gaziantep 2. Sıradan aday gösterildi.

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.4764
EURO
6.1672
aa
ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Adıyaman Hava Durumu
Bugün
Güneşli
19°
Salı
Fırtına
12°
Çarşamba
Parçalı bulutlu
12°
Perşembe
Sağanak
10°