CHP adaylarını tanıttı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve partililerin katıldığı tören ile İlçe ve Belde Belediye başkan adayları Partililere tanıtıldı.
Tarih: 22.1.2019 16:43:47/ 460okunma / 0yorum

Besni Ustahan tesislerinde yapılan toplantıda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Seçim başlıyor, bu bir savaş değil. Savaşta karşınızda düşman olur, bizim karşımızda düşman yok. Besni´de oy versin, oy vermesin hepsi bizim kardeşimiz.” dedi.

İlçe ve belde belediye Başkan adayları tanıtım toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar İlçe, belde ve köylerden gelen partililer ve adaylar katıldı.

BESNİ´DE 16 YILDAN BERİ HÜKÜMDARLIK KURANLAR

Aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Seçim başlıyor, bu bir savaş değil. Savaşta karşınızda düşman olur, bizim karşımızda düşman yok. Besni´de oy versin, oy vermesin hepsi bizim kardeşimiz. 16 yıldan beri Adıyaman´ın Türkiye´yi idare edenler şimdi size yeni ne söyleyecekler. Örneğin Besni´yi idare edenler, Besni´de 16 yıldan beri hükümdarlık kuranlar burada iktidar olanlar size ne vaat edecekler. Ne diyecekler, Besni´ye sinemamı açacağız diyecekler. Besni´ye kültür merkezimi yapacağız diyecekler. Besni´yi bir sosyal merkez haline mi getireceğiz diyecekler. Hiç birini söyleyemeyecekler.

KESMETEPE´YE BİR PARK YAPACAĞIZ DEDİK YAPTIK

Ben 2 yıl Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu´nun takdiri ile Genel Başkan Yardımcılığı yaptım, yerel yönetimlerden sorumlu. CHP´ye oy verdiler, Kesmetepe´ye attığınız her oyun sesi İzmir Buca´dan geldi. Şambayat´ta Necdet Arıcı´ya oy verdiniz, verdiğiniz oyun sesi İzmir Karabağlardan geldi. Şambayat´a parke taşı olmayan bir tane sokağımız yok. Parayı nereden aldı? Hükümet vermedi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu verdi. Besni´ye geldik gezdik Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Buca Belediye Başkanımız Levent Piriştina, Sevgili Murat Karayalçın, Neşet Tarhan, bunlarla birlikte geldik gezdik ve burada bir söz verdik biz Kesmetepe´ye bir park yapacağız dedik yaptık ve açılışını da biz yaptık.

TÜM CHP´Lİ BELEDİYELERİ KARDEŞ ŞEHİR YAPACAĞIM

Eğer Adıyaman Besni´de Vakkas Acar´ı Belediye Başkanı yaparsanız, Belki Bülent Tezcan´ı çok sık bulamazsanız ama benim yakama yapışırsınız. Ben hemen yakınınız da bağırsanız duyacak bir yerdeyim. Vakkas Acar´ı Belediye Başkanı yaparsanız Türkiye´de ki tüm CHP´li belediyeleri kardeş şehir yapacağıma söz veriyorum. Tutarsınız yakamızı çünkü nereye gitsek yolumuz Adıyaman´dan geçiyor. Sözümüzü tutamazsak yakamıza yapışırsınız. Buraya Türkiye´nin en güçlü belediyelerini kardeş şehir yapacağımıza söz veriyoruz.

Sinemaysa sineme, kültür merkeziyse kültür merkezi, Besni´de gençlerimizin gideceği yer yok, Besni Adıyaman´ın yıldızıydı, sadece Adıyaman değil bu bölgede parlayan bir yıldızdı. Ayrıca Besni sadece Besni değildir. Besni Anteptir, Besni Adıyaman´dır, Besni Mersin´dir, Besni İstanbul´dur. Burada büyüyenler Antep´in en güçlü iş adamı olmuşlar. İstanbul´dan, Antep´ten, Mersin´den iş adamı gelecek size hizmet vermeye devam edecek.

BU KOKUŞMUŞ AKRABA CUMHURİYETİNİ YIKMAK BOYNUMUZUN BORCU

AK Partiye oy veren fakirin çocuğu da işe giremiyor, CHP´ye oy veren fakirinde çocuğu işe giremiyor. Ama bir milletvekilinin yakını, bir belediye başkanının yakını giriyor mu ? giriyor. Bir bakın Adıyaman Üniversitesinde kimlerin yakınları var. Belediye başkanlarının yakınlarına bir bakın bir tane orada fakir fukara bulamazsınız AK Partili, CHP´li, İYİ partili ve MHP´li. Bir tane Adıyaman´lı fakir fukarayı bulamazsınız. Ama milletvekillerinin yakınları var. Belediye başkanlarının yakınları var. Sadece yoksul Besnili´ye, yoksul Adıyamanlı´ya işkurdan 1600 lira maaşla temizlik işi veriliyor ama onu bile seçiyorlar. Eğer belediyeyi alırsak hiçbir yakınımızı ihtiyacı olmadığı halde işe almayacağız. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız. Bu kokuşmuş akraba cumhuriyetinin yıkmak boynumuzun borcu.

SİYASET SADECE ANKARA´DAN YÜRÜMÜYOR

CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, yerel seçimlerde yeniden sosyal belediyecilik anlayışıyla halkla beraber hareket edeceklerini söyledi. Tezcan, “Bu seçim genel siyaset anlamında Türkiye´de genel iktidarı değiştirmeyecek. Genel iktidarı değiştirecek olan Ankara´ da ki iktidarı değiştirecek olan genel seçim. Ama şu önemli siyaset sadece Ankara´dan yürümüyor. Siyaset sadece Ankara´dan yönetilmiyor. Siyaset yaşadığımız yeri güzelleştirmek, yaşadığımız yeri yeniden tarif edebilmek davasıysa biz dün Kesmetepe´de, Şambayat´ta olduğu gibi bu yerel seçimlerde de yeniden sosyal belediyecilik anlayışıyla halkla beraber, halkla birlikte yöneteceğim deyin bu güçlü kadrolarla yeni bir başlangıcı birlikte yapacağız.

BU İKTİDAR GELDİ BÖLGENİN YILDIZINI SÖNDÜRDÜ

Türkiye´de 6 milyon işsiz, 16 milyon yoksul var. Bununla mücadele etmeye siyaseti ne yapayım ben. Bunda en büyük payı 81 vilayet içerisinde Adıyaman aldı. Adıyaman´ın içerisinde Besni aldı. Besni sadece Adıyaman´ın değil bölgenin yıldızıydı. Ne oldu? Bu iktidar geldi bölgenin yıldızını söndürdü. İktidarın söndürdüğü yıldız 31 Martta yeniden Besni´de yeniden parlayacak.

BESNİ BU GÜN OLMASI GEREKEN YERDE DEĞİL

CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar ise yaptığı konuşmasında Besni bu gün olması gereken yerde olmadığını söyledi. Acar, “Benim sizlere uzun uzun Besni´yi anlatmama gerek yok. Sizlerde biliyorsunuz ki Besni doğunun batıya açılan penceresidir. Bilinen 7 bin yıllık geçmişi ile birçok medeniyet ev sahipliği yapmış Besni´miz her dönem bölgenin ticaret ve siyaset merkezi olmayı becermiş şehir kültürünü her zaman hissettirmiş şirin bir ilçemizdir. Ama ne yazık ki geldiğimiz noktada Besni bu gün olması gereken yerde değil. Mesela bu salonda bulunan yaşlar 45 ve üzeri herkesi dinleyin Besni´yi size anlatsınlar. Dinleyince kendinizden geçer o günlerde yaşamak istersiniz. Ben yaşım itibarı ile anlatamasam da dinlediğimde de o dönemleri yaşamak istediğimi ve öyle bir Besni´nin hayalini kurduğumu söyleyebilirim. Ama size sözüm olsun birebir olmasa da şirin ilçemiz Besni´yi elbirliği ile özlemini duyduğunuz yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.

KÖYLÜLERİMİZİN DE BÜTÜN SORUNLARIYLA İLGİLENECEĞİZ

Eskiden olduğu gibi kaybettiğimiz ne varsa onları ve daha fazlasını almak için azalan insan ilişkinlerini, kaybolmaya yüz tutmuş büyüklere saygı, küçüklere sevgi anlayışını yeniden tesis etmek için, yaşlı ve küçüklerimize sahip çıkmak için, kaybolan meslek çeşitliğimize tekrar kavuşmak için sosyal ve kültürel değerlerimize sahip çıkmak için, rantr ve rantçılığı ortadan kaldırmak için, her geçen gün derinleşen kutuplaşmalar ve ötekileştirmelere son vermek için on yıllık belediye başkanlığı tecrübemle bu şehri yönetmeye ben varım, siz de var´mısınız!,

BESNİ´NİN EN BÜYÜK SORUNU, İŞSİZLİK VE YOKSULLUKTUR

Bugün Besni´nin en büyük sorunu, işsizlik ve yoksulluktur. Allah´ın izliyle sizlerin de taktiri ile eğer ben belediye başkanı seçilir isem bu sanayicilerimizi tek tek kapı kapı il il dolaşarak onlara yerel yönetim olarak organize sanayi bölgesinde her türlüğü kolaylığı sağlamak kaydı ile üretimlerini Besni´de yapmaları için ricacı olacağım, ısrarcı olacağım. Bu alanda 15 yıl bu sektörün içinde olan kardeşimiz olarak işsizliği ve yoksulluğu çözmenin sözünü veriyorum. Üreten bir belediye başkanı olacağım. Üreten belediyeciliği, sosyal belediyeciliği yaşama geçireceğim. Alt yapısıyla, üst yapısıyla Besni´mizin, Besni´li iş adamı hemşerilerimizin yatırım yapmaları için bir cazibe merkezi yapacağız. Besni´yi çoğulcu ve katılımcı bir anlayışla, Besni halkıyla birlikte yöneteceğiz. Nerde ne yapılacağına, siz Besni halkı hemşerilerimle birlikte karar vereceğiz. Bir kere daha tekrar ediyorum.

GÜNÜMÜZDE BESNİ ADETA YOK SAYILMAKTADIR

Değerli Besnili hemşerilerim, Adıyaman il olmadan önce, il olduktan sonrada Besni siyasetçisiyle, iş adamlarıyla, kültür adamlarıyla, bürokratlarıyla Adıyaman´ın toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel gelişmesine yön veriyordu. 2000´li yıllardan sonra Besni bu vasfını kaybetti. Günümüzde Besni adeta yok sayılmaktadır. Bu durum tüm Besnili hemşerilerimizi ve şahsımı üzmektedir. Bunu çok yakında biliyorum. Hep birlikte olacağız, Besni´yi yeniden Adıyaman politikasından, toplumsal, ekonomik, sosyal, kültürel yaşamında etkili ve belirleyici olan bir ilçe yapacağız. CHP Besni Belediye başkanı adayı olarak sizlerle bunları yapmanın sözünü veriyorum."

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: adaylarını tanıttı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Ali Erdemoğlu Mahallesi muhtar adayı İbrahim Türk “Mahallemizin artan nüfus yoğunluğu ile birlikte daha hızlı ve etkin hizmet alabilmesi amacıyla yeni bir mahalle kurulması için dilekçe hazırladım. Dilekçemin sürecini yakinen takip ettim ve dilekçemizin onayı ile ilçemize güzel bir mahalle kazandırdık” dedi.
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Başkanlığı için Siyasi Partiler Belediye Meclisi üyesi adaylarının listesini İlçe Seçim kuruluna teslim etti. İşte partilerin Belediye Meclis adayları:
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Ak Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre, Besni Eğitim Bir Sen Başkanı Mahmut Akdoğan ve üyeleriyle bir araya geldi.
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi 2. Sıradan aday olan Vakkas Öcal adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Saadet Partisinden Besni Belediye Başkan adayı olan Reşit Alkan, projelerini açıkladı. Besni´ye en az 4 bin istihdam sağlayacak olan ihtisas OSB, MYO öğrenci sayısının arttırılması, Besni Kent meydanı, Ana caddeye cephe düzenlemesi, Park sorunu için Cep Otoparklar yapılması; başta Besni üzümü olmak üzere yöresel ürünlerin dünyaya pazarlanması başlıca projeleri arasında yer alıyor. Alkan, her projeyi hayata geçirmeden önce mutlaka halka soracak ve fikirlerini referans alacaklarını taahhüt etti.
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Ak Parti Besni Gençlik kolları başkanı Ahmet Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Besni Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz ve üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
Feray Tekinerdoğan, Dumlupınar Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Feray Tekinerdoğan, Dumlupınar Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Feray Tekinerdoğan, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Dumlupınar Mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
Halil Sarı, Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Halil Sarı, Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Halil Sarı, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Kaymakam Hasan Tütün Mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
Reşit Alkan kadınlarla ilk toplantısını yaptı
Reşit Alkan kadınlarla ilk toplantısını yaptı
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan seçim çalışmaları kapsamında Besnili kadınlarla buluştu.
EMRE; BU MİLLETE HİZMETİ KENDİME VAZİFE BİLDİM
EMRE; BU MİLLETE HİZMETİ KENDİME VAZİFE BİLDİM
AK Parti Besni Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre, “Besni´nin Geleceği” konulu toplantıda partililerle yemekte buluştu. Kapalı düğün salonundaki yemekli toplantıya, AK Parti Adıyaman Milletvekili M. Fatih Toprak, İlçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldız, belde belediye başkan adayları ve partililer katıldı.
Çakırhüyük´te özlenen tablo
Çakırhüyük´te özlenen tablo
Yerel seçimler için Saadet Partisinden aday olan Halil İbrahim Karabudak, seçim çalışmalarına devam ediyor.
Yakup Sinan Alkaya, Erdemoğlu mahallesi muhtar adaylığını açıkladı
Yakup Sinan Alkaya, Erdemoğlu mahallesi muhtar adaylığını açıkladı
Ziraat Mühendisi Yakup Sinan Alkaya, 31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde Erdemoğlu mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
Alkan: "BESNİ, DAYATILAN BU KALIBA SIĞMAYACAK"
Alkan: "BESNİ, DAYATILAN BU KALIBA SIĞMAYACAK"
Ak Parti´den istifa etmesinin ardından Saadet Partisinden adaylığı kesinleşen Reşit Alkan, Nuri Tuğsuz ve İbrahim Öztürk´ün desteğiyle çalışmalarına başladı. Besni´nin, dayatılan bu kalıba sığmayacağını belirten Alkan, yaptığı açıklamada vesayet odaklarıyla mücadele etmek için bu yola çıktıklarını belirterek, halktan aldıkları destekle Besni´de yeni bir dönem başlatacaklarını ifade etti.
Zeynel Altın, Çat Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı
Zeynel Altın, Çat Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı
Zeynel Altın, 31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde Çat Mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
Yakup Yıldırım, Erdemoğlu Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Yakup Yıldırım, Erdemoğlu Mahallesinden Muhtar Adaylığını Açıkladı
Yakup Yıldırım 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde Erdemoğlu mahallesinden muhtar adayı olduğunu açıkladı.
Sahte Hesaplar üzerinden, Siyasi ahlaka aykırı davranışları kınıyoruz
Sahte Hesaplar üzerinden, Siyasi ahlaka aykırı davranışları kınıyoruz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre Seçim sürecinde sahte sosyal medya hesapları ile Besni´nin birliğini bozacak davranışları kınadığını söyledi. Emre, “Yalan ve ithamlarla gerçeklerin üstünü örtme girişimi olarak çeşitli sahte hesaplar üzerinden, siyasi ahlaka aykırı ve Besni´nin birliğini bozacak davranışları kınıyoruz.” dedi.
Ergün Girgin, Çat mahallesi muhtar adaylığını açıkladı
Ergün Girgin, Çat mahallesi muhtar adaylığını açıkladı
Ergün Girgin, 31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde, Çat mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
EMRE´DEN SİYASİLERE ÇAĞRI: ADAYLAR MAL VARLIKLARINI AÇIKLASIN
EMRE´DEN SİYASİLERE ÇAĞRI: ADAYLAR MAL VARLIKLARINI AÇIKLASIN
AK Parti adayı olarak belirlenmesinin ardından, partilerinden istifa eden Reşit Alkan, İbrahim Öztürk ve Nuri Tuğsuz´un iddialarına Gazetemizi ziyaret ederek cevap veren E. Mehmet Emre, adaylara da bir çağrıda bulunarak mal varlıklarını açıklamalarını istedi.
Cevdet Öztürk: Seçim sürecinde şartlar ne olursa olsun ilkeli bir siyaset yapılmalı
Cevdet Öztürk: Seçim sürecinde şartlar ne olursa olsun ilkeli bir siyaset yapılmalı
31 Mart Yerel seçimlerinde Ak Parti´den aday adayı olan Mali Müşavir Cevdet Öztürk, yaptığı açıklama ile seçim sürecini değerlendirdi. “Seçim süreci boyunca şartlar ne olursa olsun, Ahlaklı ve ilkeli bir siyaset yapısı içerisinde olmak gerekir.” Diyen Cevdet Öztürk, “eğitim bayramı kutlayan ilçemizde kendisine yakışır bir süreç izlememiz gerekmektedir. Kişisel çakışma ve çatışmalardan çok; eğitimli, kültürlü ve hizmetlerin konuşulduğu bir tartışma süreci izlenmesi” gerektiğini ifade etti.
Yusuf Bozkurt Erdemoğlu Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı
Yusuf Bozkurt Erdemoğlu Mahallesi muhtar adaylığını açıkladı
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde Yusuf Bozkurt, Erdemoğlu mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
Terzi Mesut Dumlupınar Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı
Terzi Mesut Dumlupınar Mahallesi Muhtar Adaylığını Açıkladı
Terzi Mesut Duygusuz, 31 Mart´ta yapılacak olan yerel seçimlerde Dumlupınar Mahallesinden muhtar adaylığını açıkladı.
Murat Othan, Cirit Meydan Mahallesi Muhtar adaylığını açıkladı
Murat Othan, Cirit Meydan Mahallesi Muhtar adaylığını açıkladı
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde Cirit Meydan Mahallesinden muhtar adaylığını açıklayan Murat Othan, muhtarlığı ek iş değil tek iş olarak yapacağım.
Besni Belediye Başkanı kim olmalı?
Besni Belediye Başkanı kim olmalı?
Oyunu ver Seçimini yap..!
ÖZTÜRK TUĞSUZ ALKAN BİRLEŞTİ: REŞİT ALKAN ÇATI ADAY
ÖZTÜRK TUĞSUZ ALKAN BİRLEŞTİ: REŞİT ALKAN ÇATI ADAY
İbrahim Öztürk, Nuri Tuğsuz ve Reşit Alkan yapılan görüşmelerin ardından Reşit Alkan´ın çatı aday olarak aday gösterilmesinde anlaştı.
ÖZTÜRK AK PARTİ´DEN İSTİFA ETTİ: BESNİLİLERİN İRADESİ YOK SAYILMIŞTIR
ÖZTÜRK AK PARTİ´DEN İSTİFA ETTİ: BESNİLİLERİN İRADESİ YOK SAYILMIŞTIR
Besni Belediye Başkanı İbrahim AK Parti´den istifa etti. Nuri Tuğsuz ile birlikte Reşit Alkan´ın destekleme kararı alan Öztürk yaptığı açıklamada, Besnililerin iradesinin yok sayıldığını söyledi.
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Fırıncı Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu söyledi.
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
31 Mart yerel seçimlerinde Muhtar adayları da adaylıklarını açıklamaya başladı. Yukarı Sarhan Mahallesi muhtarlığına adaylığını açıklayan Mahmut Erdem, mahallenin sorunlarının çözümü ve hizmet için aday olduğunu söyledi.
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa babalarını desteklemekle ilçemizi geliştiremeyiz”
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa babalarını desteklemekle ilçemizi geliştiremeyiz”
CHP Besni Belediye Başkan Adayı Vakkas Açar yaptığı açıklama ile Siyasi görüşü ne olursa olsun Partilerden, derneklerden, demokratik kitle örgütlerinden ve odalardan destek beklediğini söyledi.
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
AK Parti Besni Belediye Başkan adaylığını Mehmet Emre´ye vermesinin ardından adaylık için oldukça iddialı isimler Reşit Alkan, İbrahim Öztürk ve Nuri Tuğsuz art arda yaptıkları açıklamalarda, yeni bir teşebbüs sinyali verdi. 3 aday adayı hem çevreleriyle hem de birbirleriyle yapacakları birkaç günlük görüşmenin ardından kamuoyuna açıklama yapacaklar.
AK Parti´nin adayı Emre
AK Parti´nin adayı Emre
Ak Parti Pazar günü Adıyaman İlçe ve Belde adaylarını açıkladı. Eyyüp Mehmet Emre Ak Parti´nin Besni adayı oldu. Adıyaman´daki toplantının ardından Besni´deki Parti binasında destekçileri tarafından karşılanan Emre burada yaptığı konuşmada, “Sizlerin gayreti ve desteği ile bugünlere gelebildik. Aday adaylığı müracaatında bulunmuştuk. Bizim aday adaylığı sürecimiz nihayetinde 2 gün önce sona erdi. Bu süreç içerisinde partimize aday adayı müracaatında bulunan tüm arkadaşlarıma, ağabeylerime şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum.” dedi.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ