CHP adaylarını tanıttı
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve partililerin katıldığı tören ile İlçe ve Belde Belediye başkan adayları Partililere tanıtıldı.
Tarih: 22.1.2019 16:43:47/ 591okunma / 0yorum

Besni Ustahan tesislerinde yapılan toplantıda konuşan CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Seçim başlıyor, bu bir savaş değil. Savaşta karşınızda düşman olur, bizim karşımızda düşman yok. Besni´de oy versin, oy vermesin hepsi bizim kardeşimiz.” dedi.

İlçe ve belde belediye Başkan adayları tanıtım toplantısına Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar İlçe, belde ve köylerden gelen partililer ve adaylar katıldı.

BESNİ´DE 16 YILDAN BERİ HÜKÜMDARLIK KURANLAR

Aday tanıtım toplantısında konuşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, “Seçim başlıyor, bu bir savaş değil. Savaşta karşınızda düşman olur, bizim karşımızda düşman yok. Besni´de oy versin, oy vermesin hepsi bizim kardeşimiz. 16 yıldan beri Adıyaman´ın Türkiye´yi idare edenler şimdi size yeni ne söyleyecekler. Örneğin Besni´yi idare edenler, Besni´de 16 yıldan beri hükümdarlık kuranlar burada iktidar olanlar size ne vaat edecekler. Ne diyecekler, Besni´ye sinemamı açacağız diyecekler. Besni´ye kültür merkezimi yapacağız diyecekler. Besni´yi bir sosyal merkez haline mi getireceğiz diyecekler. Hiç birini söyleyemeyecekler.

KESMETEPE´YE BİR PARK YAPACAĞIZ DEDİK YAPTIK

Ben 2 yıl Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu´nun takdiri ile Genel Başkan Yardımcılığı yaptım, yerel yönetimlerden sorumlu. CHP´ye oy verdiler, Kesmetepe´ye attığınız her oyun sesi İzmir Buca´dan geldi. Şambayat´ta Necdet Arıcı´ya oy verdiniz, verdiğiniz oyun sesi İzmir Karabağlardan geldi. Şambayat´a parke taşı olmayan bir tane sokağımız yok. Parayı nereden aldı? Hükümet vermedi. Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu verdi. Besni´ye geldik gezdik Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Buca Belediye Başkanımız Levent Piriştina, Sevgili Murat Karayalçın, Neşet Tarhan, bunlarla birlikte geldik gezdik ve burada bir söz verdik biz Kesmetepe´ye bir park yapacağız dedik yaptık ve açılışını da biz yaptık.

TÜM CHP´Lİ BELEDİYELERİ KARDEŞ ŞEHİR YAPACAĞIM

Eğer Adıyaman Besni´de Vakkas Acar´ı Belediye Başkanı yaparsanız, Belki Bülent Tezcan´ı çok sık bulamazsanız ama benim yakama yapışırsınız. Ben hemen yakınınız da bağırsanız duyacak bir yerdeyim. Vakkas Acar´ı Belediye Başkanı yaparsanız Türkiye´de ki tüm CHP´li belediyeleri kardeş şehir yapacağıma söz veriyorum. Tutarsınız yakamızı çünkü nereye gitsek yolumuz Adıyaman´dan geçiyor. Sözümüzü tutamazsak yakamıza yapışırsınız. Buraya Türkiye´nin en güçlü belediyelerini kardeş şehir yapacağımıza söz veriyoruz.

Sinemaysa sineme, kültür merkeziyse kültür merkezi, Besni´de gençlerimizin gideceği yer yok, Besni Adıyaman´ın yıldızıydı, sadece Adıyaman değil bu bölgede parlayan bir yıldızdı. Ayrıca Besni sadece Besni değildir. Besni Anteptir, Besni Adıyaman´dır, Besni Mersin´dir, Besni İstanbul´dur. Burada büyüyenler Antep´in en güçlü iş adamı olmuşlar. İstanbul´dan, Antep´ten, Mersin´den iş adamı gelecek size hizmet vermeye devam edecek.

BU KOKUŞMUŞ AKRABA CUMHURİYETİNİ YIKMAK BOYNUMUZUN BORCU

AK Partiye oy veren fakirin çocuğu da işe giremiyor, CHP´ye oy veren fakirinde çocuğu işe giremiyor. Ama bir milletvekilinin yakını, bir belediye başkanının yakını giriyor mu ? giriyor. Bir bakın Adıyaman Üniversitesinde kimlerin yakınları var. Belediye başkanlarının yakınlarına bir bakın bir tane orada fakir fukara bulamazsınız AK Partili, CHP´li, İYİ partili ve MHP´li. Bir tane Adıyaman´lı fakir fukarayı bulamazsınız. Ama milletvekillerinin yakınları var. Belediye başkanlarının yakınları var. Sadece yoksul Besnili´ye, yoksul Adıyamanlı´ya işkurdan 1600 lira maaşla temizlik işi veriliyor ama onu bile seçiyorlar. Eğer belediyeyi alırsak hiçbir yakınımızı ihtiyacı olmadığı halde işe almayacağız. Kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız. Bu kokuşmuş akraba cumhuriyetinin yıkmak boynumuzun borcu.

SİYASET SADECE ANKARA´DAN YÜRÜMÜYOR

CHP PM Üyesi Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, yerel seçimlerde yeniden sosyal belediyecilik anlayışıyla halkla beraber hareket edeceklerini söyledi. Tezcan, “Bu seçim genel siyaset anlamında Türkiye´de genel iktidarı değiştirmeyecek. Genel iktidarı değiştirecek olan Ankara´ da ki iktidarı değiştirecek olan genel seçim. Ama şu önemli siyaset sadece Ankara´dan yürümüyor. Siyaset sadece Ankara´dan yönetilmiyor. Siyaset yaşadığımız yeri güzelleştirmek, yaşadığımız yeri yeniden tarif edebilmek davasıysa biz dün Kesmetepe´de, Şambayat´ta olduğu gibi bu yerel seçimlerde de yeniden sosyal belediyecilik anlayışıyla halkla beraber, halkla birlikte yöneteceğim deyin bu güçlü kadrolarla yeni bir başlangıcı birlikte yapacağız.

BU İKTİDAR GELDİ BÖLGENİN YILDIZINI SÖNDÜRDÜ

Türkiye´de 6 milyon işsiz, 16 milyon yoksul var. Bununla mücadele etmeye siyaseti ne yapayım ben. Bunda en büyük payı 81 vilayet içerisinde Adıyaman aldı. Adıyaman´ın içerisinde Besni aldı. Besni sadece Adıyaman´ın değil bölgenin yıldızıydı. Ne oldu? Bu iktidar geldi bölgenin yıldızını söndürdü. İktidarın söndürdüğü yıldız 31 Martta yeniden Besni´de yeniden parlayacak.

BESNİ BU GÜN OLMASI GEREKEN YERDE DEĞİL

CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar ise yaptığı konuşmasında Besni bu gün olması gereken yerde olmadığını söyledi. Acar, “Benim sizlere uzun uzun Besni´yi anlatmama gerek yok. Sizlerde biliyorsunuz ki Besni doğunun batıya açılan penceresidir. Bilinen 7 bin yıllık geçmişi ile birçok medeniyet ev sahipliği yapmış Besni´miz her dönem bölgenin ticaret ve siyaset merkezi olmayı becermiş şehir kültürünü her zaman hissettirmiş şirin bir ilçemizdir. Ama ne yazık ki geldiğimiz noktada Besni bu gün olması gereken yerde değil. Mesela bu salonda bulunan yaşlar 45 ve üzeri herkesi dinleyin Besni´yi size anlatsınlar. Dinleyince kendinizden geçer o günlerde yaşamak istersiniz. Ben yaşım itibarı ile anlatamasam da dinlediğimde de o dönemleri yaşamak istediğimi ve öyle bir Besni´nin hayalini kurduğumu söyleyebilirim. Ama size sözüm olsun birebir olmasa da şirin ilçemiz Besni´yi elbirliği ile özlemini duyduğunuz yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.

KÖYLÜLERİMİZİN DE BÜTÜN SORUNLARIYLA İLGİLENECEĞİZ

Eskiden olduğu gibi kaybettiğimiz ne varsa onları ve daha fazlasını almak için azalan insan ilişkinlerini, kaybolmaya yüz tutmuş büyüklere saygı, küçüklere sevgi anlayışını yeniden tesis etmek için, yaşlı ve küçüklerimize sahip çıkmak için, kaybolan meslek çeşitliğimize tekrar kavuşmak için sosyal ve kültürel değerlerimize sahip çıkmak için, rantr ve rantçılığı ortadan kaldırmak için, her geçen gün derinleşen kutuplaşmalar ve ötekileştirmelere son vermek için on yıllık belediye başkanlığı tecrübemle bu şehri yönetmeye ben varım, siz de var´mısınız!,

BESNİ´NİN EN BÜYÜK SORUNU, İŞSİZLİK VE YOKSULLUKTUR

Bugün Besni´nin en büyük sorunu, işsizlik ve yoksulluktur. Allah´ın izliyle sizlerin de taktiri ile eğer ben belediye başkanı seçilir isem bu sanayicilerimizi tek tek kapı kapı il il dolaşarak onlara yerel yönetim olarak organize sanayi bölgesinde her türlüğü kolaylığı sağlamak kaydı ile üretimlerini Besni´de yapmaları için ricacı olacağım, ısrarcı olacağım. Bu alanda 15 yıl bu sektörün içinde olan kardeşimiz olarak işsizliği ve yoksulluğu çözmenin sözünü veriyorum. Üreten bir belediye başkanı olacağım. Üreten belediyeciliği, sosyal belediyeciliği yaşama geçireceğim. Alt yapısıyla, üst yapısıyla Besni´mizin, Besni´li iş adamı hemşerilerimizin yatırım yapmaları için bir cazibe merkezi yapacağız. Besni´yi çoğulcu ve katılımcı bir anlayışla, Besni halkıyla birlikte yöneteceğiz. Nerde ne yapılacağına, siz Besni halkı hemşerilerimle birlikte karar vereceğiz. Bir kere daha tekrar ediyorum.

GÜNÜMÜZDE BESNİ ADETA YOK SAYILMAKTADIR

Değerli Besnili hemşerilerim, Adıyaman il olmadan önce, il olduktan sonrada Besni siyasetçisiyle, iş adamlarıyla, kültür adamlarıyla, bürokratlarıyla Adıyaman´ın toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel gelişmesine yön veriyordu. 2000´li yıllardan sonra Besni bu vasfını kaybetti. Günümüzde Besni adeta yok sayılmaktadır. Bu durum tüm Besnili hemşerilerimizi ve şahsımı üzmektedir. Bunu çok yakında biliyorum. Hep birlikte olacağız, Besni´yi yeniden Adıyaman politikasından, toplumsal, ekonomik, sosyal, kültürel yaşamında etkili ve belirleyici olan bir ilçe yapacağız. CHP Besni Belediye başkanı adayı olarak sizlerle bunları yapmanın sözünü veriyorum."

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: adaylarını tanıttı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Besni Belediye Başkanı Emre: BORÇLU DEĞİL, BATIK BELEDİYE DEVRALDIK
Besni Belediye Başkanı Emre: BORÇLU DEĞİL, BATIK BELEDİYE DEVRALDIK
Belediyenin ekonomik durumu ile ilgili açıklama yapan Besni Belediye Başkanı E. Mehmet Emre “Mazbatamızı alır almaz sıkı ekonomik tedbirlerle işe başladık. Ancak gördük ki; karşımızda borçlu belediye değil; batık bir belediye devraldık.” dedi. 13-14 milyon lira gösterilen yatırımların maliyetlerinin şişirildiğini söyleyen Emre, bütçenin çok kötü yönetildiğini ve işlerin çok pahalıya yaptırıldığını ifade etti.
YSK, Kesmetepe için kararını verdi...
YSK, Kesmetepe için kararını verdi...
31 Mart seçimlerinde sonucu berabere çıkan Kesmetepe Beldesi için Yüksek Seçim kurulu kararını verdi.
Alkan´dan Besni Halkına Teşekkür
Alkan´dan Besni Halkına Teşekkür
31 Mart Seçimlerinde Saadet Partisi Besni Belediye başkan adayı olan ve seçimi 2. Sırada bitiren Reşit Alkan yazılı bir açıklama yaparak Besni Halkına teşekkür etti. Alkan, seçimin ertesi günü esnafa teşekkür ziyaretlerine de başladı.
Başkan Emre Mazbatasını aldı: Kimsenin hakkını hukukunu bir başkasına peşkeş çekmeyeceğiz
Başkan Emre Mazbatasını aldı: Kimsenin hakkını hukukunu bir başkasına peşkeş çekmeyeceğiz
31 Mart Seçimlerinden zaferle çıkan Eyyup Mehmet Emre mazbatasını yapılan törenle aldı. Besni Adliyesi ilçe Seçim Kurulunda mazbatasını alan Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre beraberindekilerle birlikte Besni Belediyesine geldi.
5 Muhtar yeniden seçildi, 8 mahalleye yeni muhtar
5 Muhtar yeniden seçildi, 8 mahalleye yeni muhtar
Pazar günkü Yerel seçimlerin en çekişmeli taraflarından birisi olan muhtarlık seçimleri de kıyasıya geçti. 13 Mahallenin 8´inde yeni isimler muhtar seçilirken, 5 mahallede ise eski muhtarlar yeniden seçildi.
ŞAMBAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
ŞAMBAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
ŞAMBAYAT BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
KÖSECELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
KÖSECELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
KÖSECELİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
SUVARLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
SUVARLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
SUVARLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
ÇAKIRHÜYÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
ÇAKIRHÜYÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
ÇAKIRHÜYÜK BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
Kesmetepe´de sonucu kura çekimi belirleyecek
Kesmetepe´de sonucu kura çekimi belirleyecek
Besni´ye bağlı Beldelerde de seçim yarışı kıyasıya geçti. Çakırhüyük´te MHP adayı mevcut Belediye Başkanı Mitat Çetin 20 oyla farkla seçimi aldı.
BESNİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
BESNİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
BESNİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI SANDIK SEÇİM SONUÇLARI
Eyyup Mehmet Emre´den Besni Halkına Teşekkür
Eyyup Mehmet Emre´den Besni Halkına Teşekkür
31 Mart Seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre 7 bin 958 oy alan AK Parti Adayı Besni Belediye Başkanı Eyyup Mehmet Emre Besni Halkına Teşekkür etti.
Saadet Partisine geçen Yıldız: YALANLARLA BESNİ İNSANINI TÜRKİYE´YE KÜÇÜK DÜŞÜRDÜLER
Saadet Partisine geçen Yıldız: YALANLARLA BESNİ İNSANINI TÜRKİYE´YE KÜÇÜK DÜŞÜRDÜLER
31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimlere kısa süre kala geçtiğimiz hafta Ak Parti Gençlik kolları başkanlığından istifa eden Ahmet Yıldız ve ailesi Saadet Partisine katıldı.
Kenan Polat adaylıktan çekildi: Ak Parti´yi destekleyecek
Kenan Polat adaylıktan çekildi: Ak Parti´yi destekleyecek
MHP Besni Belediye Başkanı Kenan Polat adaylıktan çekildi. Yapılan açıklamada MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli´nin aldığı karar doğrultusunda adaylıktan çekildiği, Pazar günü yapılacak olan seçimde Besni´de Ak Parti´yi destekleyecekleri açıklandı.
BİR MİLYON MAKAMI ERDEMOĞLU AİLESİNİN TIRNAĞINA DEĞİŞMEYİZ
BİR MİLYON MAKAMI ERDEMOĞLU AİLESİNİN TIRNAĞINA DEĞİŞMEYİZ
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan, Erdemoğlu ailesinin adını siyasete alet edenlere sert çıktı. Alkan, “Biz bu memleketi yatırımlarıyla, birlik beraberliği ile ekonomiye olan katkısıyla, ihracatıyla ülkeye tanıtmak isterken şu anda memleketin atıldığı durumu kabul etmiyoruz. Bir değil bin makamı Besni´nin onuruna, şerefine, haysiyetine; Bir milyon makamı Erdemoğlu ailesinin tırnağına değişmeyiz.” dedi.
Alkan STK Temsilcileri ile buluştu: ÜRETEREK KALKINACAĞIZ
Alkan STK Temsilcileri ile buluştu: ÜRETEREK KALKINACAĞIZ
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan, sivil toplum kuruluşları ve Muhtar adaylarıyla yemekte buluştu. 1 Nisan´da hedeflerine ulaşacaklarını ve gece gündüz demeden çalışacaklarını ifade eden Alkan, üreterek kalkınacaklarını belirterek; “Üreterek kalkınırken Besni ekonomisini de en üst seviyeye getirerek başta işsizlik olmak üzere sosyal alanlarda da memleketimizi en üst seviyeye getireceğiz” dedi.
Özel Besni´de partililere hitap etti
Özel Besni´de partililere hitap etti
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ve Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Besni´de partisinin seçim irtibat bürosunda partililere hitap etti.
ÖZTÜRK, BELEDİYENİN BORCUNU AÇIKLADI
ÖZTÜRK, BELEDİYENİN BORCUNU AÇIKLADI
Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk 5 yıllık görev süresi içindeki Belediyenin borç alacak bilançosunu açıkladı. Öztürk, Besni Belediyesinin 34 milyon 417 bin Lira borcu olduğunu 9 milyon 632 bin lira ise alacağı olduğunu söyledi. Öztürk, 24 milyon lira borçla görevi devraldığını, 5 yıllık görev süresi içinde de 22 milyon liralık yatırım yaptıklarını belirtti.
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Kaymakam Hasan tütün Mahallesi Muhtar adayı Saime Türk´ün tüm azaları da bayanlardan oluşuyor. Ev hanımından çalışanına oy pusulasına 8 bayan aza yazan Saime Türk, “mahallemin sorunlarına bayan eli değmesini istiyorum. O nedenle tüm azalarımı da bayan arkadaşlarımdan yazdım” dedi.
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan sorunlar yumağı 4. Etap TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Arzuhalci Aydın Aktaş Erdemoğlu Mahallesine Muhtar adayı olduğunu söyledi. Erdemoğlu Mahallesinin sıkıntı ve sorunlarını bildiğini ve çok yakından takip ettiğini belirten Aktaş şunları söyledi.
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında geldiği Adıyaman´da Besni, Gölbaşı ve Tut ilçelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu´na Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, İl başkanı Deniz Çakmak, ilçe başkanı Hakan Kılınç, Belediye Başkan adayı Vakkas Acar eşlik etti.
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Reşit Alkan seçim bürosunun açılışında miting gibi kalabalığa seslendi. Yakın akrabası Ali Erdemoğlu´nun da katıldığı açılışta konuşan Alkan, Besni halkının oylarına, teveccühüne kimsenin ipotek koyamayacağını belirterek “Besni ne derse o olur.” dedi. Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu ise, Besni Halkının Fakülteye sahip çıkması çağrısını yinelediği konuşmasında “Besnimiz için gereken neyse şu ana kadar yaptıklarımız, bundan sonra da devam edecektir. İnşallah yeni yatırımlarımız olacak.” diyerek Besni halkına müjde verdi.
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre yapılabilecek hizmetlerin en iyisini sadece AK Parti´nin yapabileceğini ifade ederek; “Bizler ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın´ düsturunu ilke edindik. Siyasi hayatımız boyunca halkımızın sorunlarını elimizden geldiği nisbette çözmek için gayret ettik. Bizler yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermiyoruz. ‘Yaparsa AK Parti yapar´ diyoruz.
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Ak Parti Gençlik kolları başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldız, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Gençlik kolları başkanlığı ve Belediye Meclisi adaylığından istifa ettiğini duyuran Yıldız, yazılı bir açıklama ile istifa gerekçelerini sıraladı.
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
31 Mart yerel seçimlerinde Yeni Besni Mahallesinden Muhtar Adayı İsmail Yıldız, Siz seçin biz hizmet edelim. Çözümün adresi olacağız” dedi.
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın kolları yaptığı açıklama ile Kadınları Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırdı. Gazetemize açıklama yapan Kadın kolları başkanı Semra Semiz şunları söyledi.
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Besni seçim karargâhı açıldı. Atatürk Caddesi İş Bankası bitişiğindeki seçim irtibat bürosunun açılışına MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP MYK Üyesi Sedat Yaşar, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Besni İlçe Başkanı Hamdi Arslan, MHP Besni Belediye Başkan Adayı Kenan Polat ve partililer katıldı.
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim karargahlarını açmaya başladı. Ak Parti Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre´nin seçim karargahı dün açıldı.
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
Besni´de görev yapan 7 mühendis ortak bir bildiri yayınlayarak Alkan´a desteklerini açıkladı. Dayatmaya karşı olduklarını belirten mühendisler, “Besni halkı bu dayatmayı güçlü bir iradeyle aşarsa, Besni kazanacaktır” dediler. Ali Erdemoğlu´nu da yürekten kutladıklarını belirten 7 mühendis, “Aça Aş, Açığa Bez, İşsize İş veren; Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli” ifadesini kullandılar.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ