CHP´li Tutdere: İktidar Besni, Gölbaşı ve Tut´u gözden çıkardı
CHP Milletvekili adayları Gazetemizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundular. 1. Sıra adayı Abdurrahman Tutdere, İktidarın Besni, Gölbaşı, Tut´u gözden çıkardığını belirterek, “Besnililer, Urfa´nın geçmişte yapmış olduğu onurlu davranışı göstererek buradan iktidar partisine gerekli dersi verecek” dedi.
Tarih: 5.6.2018 12:01:54/ 913okunma / 0yorum

“Besni halkı sandıkta bu düzeni yok edecektir”

Seçim çalışmaları kapsamında Besni´ye gelen CHP Adıyaman milletvekili 1. sıra adayı Av. Abdurrahman Tutdere gazetemizi de ziyaret ederek Yazı İşleri Müdürümüz Orhan Önder ile görüştü.

2. Sıra adayı Hakan Kılınç, 3. Sıra adayı Mahmut Nedim Evli, Kesmetepe Belediye Başkanı Vakkas Acar ve Şambayat Belediye Başkanı Necdet Arıcı ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Av. Abdurrahman Tutdere önemli açıklamalarda bulundu.

İktidarın Besni, Gölbaşı ve Tut bölgesinin adeta gözden çıkardığını söyleyen Tutdere, “Siyasi partilerin milletvekili listelerine bakıldığı zaman özellikle Besni, Gölbaşı ve Tut bölgesinin adeta gözden çıkarıldığını hep birlikte görmekteyiz. Ancak Cumhuriyet Halk Partisi, diğer partilerden farklı olarak Besni´den 2. Sıra milletvekili adayını göstermiştir. Adıyaman ve Besni halkı 24 Haziran´ı bir fırsat olarak değerlendirecek ve mevcut iktidarın kendisine reva gördüğü düzeni yok edecektir.”

Adıyaman Parlamentoda iyi temsil edilmedi

 Bu seçimin çok önemli olduğunu söyleyen Tutdere “Bugün belediye başkanlarımızla, ilçe başkanımızla ve milletvekili aday arkadaşlarımızla Besni´de seçim çalışmalarımızı yapıyoruz. Bu kapsamda esnaf ziyaretine, Besni Devlet Hastanesinde hem hastalarla hem de orada çalışanlarla birlikte seçim çalışması yaptık, destek istedik. Bu seçim ülkemiz için, Adıyaman için ve özellikle Besni için çok önemli bir seçim. Bu dönem Adıyaman´ın parlamentoda iyi temsil edilmediğini hepimiz birlikte yaşadık, gördük.  Adıyaman maalesef milletvekilleriyle parlamentoda temsil edilemedi” dedi.

Adıyaman´ın temel geçim kaynağı olan tütüne yasaklar getirildi

Adıyaman´ın işsizlik, yoksulluk ve tarım ile ilgili sorunlarının hiçbirisine çözüm bulunamadığını belirten Tutdere şunları söyledi: “Adıyaman´ın en temel değerleri olan tütün başta olmak üzere tarımsal ürünlerine parlamentoda çıkan yasalarla birlikte hapis cezaları getirildi ve Adıyaman´ın temel geçim kaynağı olan tütüne yasaklar getirildi. Bu nedenle Adıyaman halkı adeta yoksulluğa ve ırgatlığa mahkum edildi. Zaten yoksul bir kent olan Adıyaman geçen dönemde parlamentoda iyi temsil olmadığından dolayı iyice yoksullaştı ve elindekileri de kaybetti”

Urfalı 200 TL Bağ-Kur öderken Adıyamanlı 700 TL ödüyor

Bağ-Kur ve SGK primlerinde çevre illere göre faiş farkların olduğunu söyleyen Tutdere, “Besni özelinde baktığımız zamanda özellikle Besni´deki üreticilerimiz, çiftçilerimiz mevcut iktidar döneminde çok mağdur edildiler. Bugün Besni esnafı Şanlıurfa´yla kıyaslandığında özellikle Bağ-Kur ve SGK primlerinde çok ciddi faiş farkla prim ödemek zorunda kalıyor. Urfa´da bir Bağ-Kur sigortalısı yaklaşık 200 TL öderken, Adıyamanlı 700 Tl ödemek zorunda kalıyor. Bu fark esnafı felç etmiş durumda. Hiç bir esnaf şu anda kendi Bağ-Kur primini ödeyemiyor ve hepsi e-hacizle takip altında. Çocuklarını hastanelere götürdüklerinde bu tehditle karşı karşıya kalmaktadırlar” dedi.

Urfalı çiftçi elektriği % 65 indirimli kullanmaktadır

Adıyaman mevcut iktidar tarafından terk edilmiş durumda, unutulmuş durumda olduğunu Tutdere, “Özellikle Besni ovasında tarım genellikle sondajla elektriğe dayalı olarak sulama ile yapılmaktadır. Diğer bölgelere baktığımız zaman tarımda kullanılan elektrikte teşvik indirimleri uygulanıyor. Özellikle Urfa´da ve diğer bölgelerde çiftçiler, üreticiler tarımda kullandıkları elektriği % 65 indirimli kullanmaktadırlar. Ancak bizim Adıyaman çiftçisi, Besni çiftçisi bu teşvikten de yararlandırılmamaktadır. Velhasıl Adıyaman mevcut iktidar tarafından terk edilmiş durumda, unutulmuş durumda” dedi.

Besnililer, Urfa´nın geçmişte yapmış olduğu onurlu davranışı gösterecek

İktidarın Besni, Gölbaşı ve Tut bölgesinin adeta gözden çıkardığını söyleyen Tutdere şunları söyledi: “Adıyaman ve Besni halkı 24 Haziran´ı bir fırsat olarak değerlendirecek ve mevcut iktidarın kendisine reva gördüğü düzeni yok edecektir.

Siyasi partilerin milletvekili listelerine bakıldığı zaman özellikle Besni, Gölbaşı ve Tut bölgesinin adeta gözden çıkarıldığını hep birlikte görmekteyiz. Ancak Cumhuriyet Halk Partisi, diğer partilerden farklı olarak Besni´den 2. Sıra milletvekili adayını göstermiştir. Sayın Hakan Kılınç Besni halkı tarafından sevilen ve Besni´ye hizmeti olan örgütten gelen bir arkadaşımız. Biz şu anda saha çalışmalarında da görüyoruz halkın yoğun bir ilgisi var kendisine. İnşallah Besnililer, Urfa´nın geçmişte yapmış olduğu onurlu davranışı göstererek buradan iktidar partisine gerekli dersi verecek ve CHP´den 2. Sıra adayı olan Hakan beyi parlamentoya gönderecektir. Seçmen kararlı, artık iktidara yeter diyor.

Adıyaman´ın her tarafını karış karış geziyoruz. CHP´nin, özellikle Muharrem İnce´nin de estirdiği rüzgarla birlikte Türkiye genelinde halkın umudu olmuş durumdayız. Bizle eğer halkımız tarafından yetki verilirse Adıyaman´ı parlamentoda en iyi şekilde temsil edecek, çiftçimizin, köylümüzün, esnafımızın, mağdur olan herkesin sesi olacağız. Adıyaman artık sahipsiz kent olmaktan çıkacaktır”

Kılınç: “Besni, Gölbaşı ve Tut bölgesi haksızlığa uğradı”

CHP Adıyaman 2. Sıra adayı Hakan Kılınç´ta Besni, Gölbaşı ve Tut bölgesi haksızlığa uğradığını belirterek şunları söyledi: “Besni, 24 Haziran´da özellikle gençlerimiz, kadınlarımız Besni adına bir tarih yazacaklar. Temsiliyet noktasında bir kaç dönemdir Besni, Gölbaşı ve Tut bölgesi haksızlığa uğradı. Cumhuriyet Halk Partisi bu dönemde geçmiş dönemlerde olduğu gibi daima Besni temsiliyetini düşünerek bana da 2. Sırada bu onurlu görevi verdi. Besni´deki hemşerilerimin bana gösterdikleri ilgi ve sevgiden dolayı teşekkür ediyorum. Allah´ın izni ve halkımızın da desteği ile inşallah ben Adıyaman´ı ve tüm ilçeleri özellikle de Besni´yi en iyi şekilde temsil edeceğimin sözünü veriyorum”

Mahmut Nedim Evli, “Halkın büyük bir teveccühü ve büyük bir ilgisi var”

CHP Adıyaman 3. Sıra adayı Mahmut Nedim Evli yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Besni halkına çok teşekkür ederim. Bugün Besni´de seçim çalışmaları yapıyoruz, halkın büyük bir teveccühü ve büyük bir ilgisi var, bundan dolayı Besni halkına teşekkür ediyorum. Bu iktidar döneminde en iyi yaptıkları şey vatandaşlarımızı böldüler. İnşallah CHP döneminde yok olan kardeşliğimizi yeniden inşa edeceğiz, huzuru getireceğiz.

Adıyaman bir tarım kentidir, üç tarafımız sularla çevrili denizi aratmayacak barajımız var ama maalesef sulanabilir arazilerimiz %  16´larda. Adıyaman aynı zamanda bir turizm kentidir de, maalesef AKP döneminde 2002´de iktidara geldikleri zaman gelen turist sayısı 187 bin iken, şu anda 83 bine düştü. Biz geldiğimizde inşallah hem Adıyaman´ı hak ettiği tarım kenti yapacağız, hem turizm kenti yapacağız”

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Kaymakam Hasan tütün Mahallesi Muhtar adayı Saime Türk´ün tüm azaları da bayanlardan oluşuyor. Ev hanımından çalışanına oy pusulasına 8 bayan aza yazan Saime Türk, “mahallemin sorunlarına bayan eli değmesini istiyorum. O nedenle tüm azalarımı da bayan arkadaşlarımdan yazdım” dedi.
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan sorunlar yumağı 4. Etap TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Arzuhalci Aydın Aktaş Erdemoğlu Mahallesine Muhtar adayı olduğunu söyledi. Erdemoğlu Mahallesinin sıkıntı ve sorunlarını bildiğini ve çok yakından takip ettiğini belirten Aktaş şunları söyledi.
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında geldiği Adıyaman´da Besni, Gölbaşı ve Tut ilçelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu´na Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, İl başkanı Deniz Çakmak, ilçe başkanı Hakan Kılınç, Belediye Başkan adayı Vakkas Acar eşlik etti.
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Reşit Alkan seçim bürosunun açılışında miting gibi kalabalığa seslendi. Yakın akrabası Ali Erdemoğlu´nun da katıldığı açılışta konuşan Alkan, Besni halkının oylarına, teveccühüne kimsenin ipotek koyamayacağını belirterek “Besni ne derse o olur.” dedi. Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu ise, Besni Halkının Fakülteye sahip çıkması çağrısını yinelediği konuşmasında “Besnimiz için gereken neyse şu ana kadar yaptıklarımız, bundan sonra da devam edecektir. İnşallah yeni yatırımlarımız olacak.” diyerek Besni halkına müjde verdi.
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre yapılabilecek hizmetlerin en iyisini sadece AK Parti´nin yapabileceğini ifade ederek; “Bizler ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın´ düsturunu ilke edindik. Siyasi hayatımız boyunca halkımızın sorunlarını elimizden geldiği nisbette çözmek için gayret ettik. Bizler yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermiyoruz. ‘Yaparsa AK Parti yapar´ diyoruz.
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Ak Parti Gençlik kolları başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldız, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Gençlik kolları başkanlığı ve Belediye Meclisi adaylığından istifa ettiğini duyuran Yıldız, yazılı bir açıklama ile istifa gerekçelerini sıraladı.
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
31 Mart yerel seçimlerinde Yeni Besni Mahallesinden Muhtar Adayı İsmail Yıldız, Siz seçin biz hizmet edelim. Çözümün adresi olacağız” dedi.
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın kolları yaptığı açıklama ile Kadınları Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırdı. Gazetemize açıklama yapan Kadın kolları başkanı Semra Semiz şunları söyledi.
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Besni seçim karargâhı açıldı. Atatürk Caddesi İş Bankası bitişiğindeki seçim irtibat bürosunun açılışına MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP MYK Üyesi Sedat Yaşar, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Besni İlçe Başkanı Hamdi Arslan, MHP Besni Belediye Başkan Adayı Kenan Polat ve partililer katıldı.
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim karargahlarını açmaya başladı. Ak Parti Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre´nin seçim karargahı dün açıldı.
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
Besni´de görev yapan 7 mühendis ortak bir bildiri yayınlayarak Alkan´a desteklerini açıkladı. Dayatmaya karşı olduklarını belirten mühendisler, “Besni halkı bu dayatmayı güçlü bir iradeyle aşarsa, Besni kazanacaktır” dediler. Ali Erdemoğlu´nu da yürekten kutladıklarını belirten 7 mühendis, “Aça Aş, Açığa Bez, İşsize İş veren; Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli” ifadesini kullandılar.
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Dumlupınar Mahallesi muhtar adayı Feray Tekinerdoğan, mahallenin acilen Kentsel Dönüşüme ihtiyacı olduğunu söyledi. Seçilmesi durumunda Kentsel dönüşüm için imza kampanyası başlatacaklarını söyleyen Tekinerdoğan, “Benim mahallemde oturan insanlarında insanca yaşamaya hakkı var.” dedi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
İbrahim Kılınç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Erdemoğlu Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı E. Mehmet Emre seçim çalışmalarını değerlendirdi. Gazetemizi ziyaret eden Emre, yaptığı açıklamada; “Vatandaşımızın güzel teveccühü ile karşı karşıyayız. İş nefis işi değildir. Besni´nin daha ferah, daha rahat ve yaşanabilir merkez haline gelmesi için bir gayret içerisine gireceğiz. Bizim için koltuk, makam önemli değil” dedi.
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, 15 Temmuz Şehitler Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
31 Mart seçimlerinde Besni´de Ak Parti´yi destekleyecekleri ya da ittifak kuracakları söylentileri üzerine MHP Besni teşkilatı bir açıklama yaparak kimseyi desteklemeyeceklerini seçime kendi adayları ile gireceklerini söyledi. İlçe Başkanı Hamdi Arslan, “Milliyetçi Hareket Partisi Besni ilçe teşkilatı ve adayımız Kenan Polat ile yerel seçimlere katılacaktır.” dedi.
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, Besni seçim bürosunun açılışına katıldı. Salıcı, "Şimdi 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var. Bundan iktidar sorumludur" dedi.
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Çat Mahallesi muhtar adayı Leyla Değirmenci kadınların kendine güvenini yenilemek için aday olduğunu belirterek tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
1 dönemdir Cirit Meydan Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Orhan Onur, “31 Mart yerel seçimlerinde tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallemde yarım kalan hizmetlerin yerine getirilmesi göreve talibim” dedi.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman´ın ilçelerini ziyaret etti. Besni Ziyaretinde Bakan Gül´ün yanı sıra AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, M. Fatih Toprak, Yakup Taş, İ. Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Besni ilçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre ve partililer katıldı.
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde, ev hanımı Saime Türk, Kaymakam Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adaylığını açıkladı.
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP Besni ilçe yönetimi yaptığı açıklama ile Yerel seçimlerde AKP-MHP ittifakına karşı CHP´yi destekleyeceklerini açıkladı. CHP ise Kontenjan listesinde HDP adına Halil Mengelliboğa´yı aday gösterdi.
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
2 dönemdir Kaymakam Hasan Tütün Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Sinan Pamukçu, “31 Mart yerel seçimlerinden tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallelim bana çıraklığı ve kalfalığı öğretti, şimdi mahalle sakinlerimden Ustalık belgesini talep ediyorum.” dedi.
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Ali Erdemoğlu Mahallesi muhtar adayı İbrahim Türk “Mahallemizin artan nüfus yoğunluğu ile birlikte daha hızlı ve etkin hizmet alabilmesi amacıyla yeni bir mahalle kurulması için dilekçe hazırladım. Dilekçemin sürecini yakinen takip ettim ve dilekçemizin onayı ile ilçemize güzel bir mahalle kazandırdık” dedi.
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Başkanlığı için Siyasi Partiler Belediye Meclisi üyesi adaylarının listesini İlçe Seçim kuruluna teslim etti. İşte partilerin Belediye Meclis adayları:
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Ak Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre, Besni Eğitim Bir Sen Başkanı Mahmut Akdoğan ve üyeleriyle bir araya geldi.
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi 2. Sıradan aday olan Vakkas Öcal adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Saadet Partisinden Besni Belediye Başkan adayı olan Reşit Alkan, projelerini açıkladı. Besni´ye en az 4 bin istihdam sağlayacak olan ihtisas OSB, MYO öğrenci sayısının arttırılması, Besni Kent meydanı, Ana caddeye cephe düzenlemesi, Park sorunu için Cep Otoparklar yapılması; başta Besni üzümü olmak üzere yöresel ürünlerin dünyaya pazarlanması başlıca projeleri arasında yer alıyor. Alkan, her projeyi hayata geçirmeden önce mutlaka halka soracak ve fikirlerini referans alacaklarını taahhüt etti.
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Ak Parti Besni Gençlik kolları başkanı Ahmet Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Besni Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz ve üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ