Çil Hacılar Parkı Yenilendi

Hayırsever hemşerimiz iş Adamı Cevdet Erçil Yukarı Sarhan Mahallesi´nde bulunan Çil Hacılar Parkı´nın yenilenmesi için destekte bulundu.
GÜNDEM 14.04.2020 09:19:30 124 0

Hemşerimiz Cevdet Erçil´in destekleri ile yapılan Yukarı Sarhan Mahallesi´ndeki park, Besni Belediyesi ve Erçil´in de katklarıyla yenilendi.

Besni Belediye Başkanı E. Mehmet Emre, yaptığı açıklamada, ?Besnili Hayırsever İşadamımız Cevdet Erçil´e ilçemize taziye evi, okul ve park gibi alanlarda yaptığı hizmetler için kendilerine şükranlarımı sunuyorum. Daha öncede belediyemize katkı sunan hayırsever Cevdet Erçil Bey, Yukarı Sarhan Mahallemizde bulunan ve yine kendi destekleri ile yapılan Çil Hacılar Parkı için çocuk oyun grubu ve yumuşak zemin yapımı için desteğini esirgememiş ve belediyemizin parkta yapılan çalışmalarına katkıda bulunmuştur? dedi.

Parkın uzun yıllardır atıl durumda olduğuna değinen Emre, şunları ifade etti; ?Uzun yıllardan atıl halde olan ve mahalle halkı tarafından şikayet ve rahatsızlıklara konu olan parkımızın yapımı için söz vermiştik, bu sözümüzü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Besni Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından yapımı tamamlanan Çil Hacılar Parkı´mız Yukarı Sarhan Mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın rahatça vakit geçirebilecekleri bir hale gelmiştir. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun? diye konuştu.