Demirel okul idarecileriyle online toplantıda bir araya geldi

Besni Eğitiminde Niteliğin Artırılması Projesi (BENAP) kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel başkanlığında okul idarecileri ve öğretmenlerle zoom programı üzerinden toplantılar gerçekleştirildi.
EĞİTİM 6.05.2021 12:19:42 120 0

Besni Eğitiminde Niteliğin Artırılması Projesi (BENAP) çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda özellikle kazanım değerlendirme sınavlarının analizinin yapılması için okul idarecileri ve öğretmenlerle zoom programı üzerinden toplantılar yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel başkanlığında yapılan toplantılara İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Adil Kahya, Bayram Canlı, Fikret Ürey ve Ramazan Korkut, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı.

Toplantılarda LGS ve YKS´ye girecek öğrencilerin eksiklerini tespit etmek, zamanı doğru kullanmalarını sağlamak ve sınav kaygılarını azaltmak gibi amaçlarla BENAP kapsamında düzenlenen Kazanım Değerlendirme Sınavlarının sonuçları analiz edilirken, öğrencilerin akademik başarılarını arttırmaya yönelik yapılabilecek çalışmalar hakkında da fikir alış verişinde bulunuldu.