Gencer; “Yarım Kalan Çalışmalar Bu Yıl Tamamlanacak”
Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, köy ve merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı düzenleyerek 2018 yılındaki çalışmaları değerlendirdi. Kaymakam Gencer, 2018 yılında özellikle eğitim alanında çok ciddi yatırımların yapıldığının altını çizerek köylerde toplulaştırma kapsamında yarım kalan çalışmaların ise 2019 yılında tamamlanacağını ifade etti.
Tarih: 1.12.2018 16:26:49/ 219okunma / 0yorum

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü SODES Kültür Salonunda düzenlenen toplantıya İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mehmet Uçar, Besni Emniyet Müdür Vekili Mehmet Öz, İl Genel Meclisi Üyeleri ve köy muhtarları katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2019 yılı ve iki yıla ait tahmini gelir ve gider bütçesi, yatırım planı ve çalışma programı ve 2018 yılı ek bütçesi görüşüldü.

Toplantıda konuşan İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer; “Malumunuz yılların biriktirdiği problemler bir yılda çözülmüyor. Ama şundan herkes emin olsun ki hem kaymakamlık olarak biz, hem de il genel meclisi üyelerimiz fedakarca köylerimizin sıkıntılarını nasıl çözebiliriz anlayışıyla hareket ediyoruz. Bazen yetiştik, bazen yetişemedik ama işimizi gerçekten hakkıyla yapma çabası içerisindeyiz. Bunu bazı arkadaşlarımız kabul edebilir, bazı arkadaşlarımız kabul etmeyebilir ama bizim çabamız ve gayretimiz buydu. Keşke sorunlar bize ulaşır ulaşmaz çözebilsek, keşke köylerimiz güllük gülistanlık olsa ama bir anda olmuyor, birazcık da sabretmemiz gerekiyor” diye konuştu.

2018 yılında 12 Tane okul yapıldı

2018 yılında eğitim alanında ciddi yatırımların yapıldığı söyleyen Gencer şöyle devam etti; “Kısaca 2018 yılında yapılan hizmetleri özetlemek istiyorum. Çünkü bazen bazı köylerde çeşitli nedenlerden dolayı yatırımlar olmuyor. Ama ilçe genelinde muazzam yatırımlar oldu.

Üçgöz Köyümüzde Aile Sağlığı Merkezimizi tamamladık. Akpınar Köyümüzün Sağlık Ocağının tamiratını yaptık. Aşağısöğütlü´de ki ilkokulumuzun inşaatı tamamlandı. Merkezde 24 derslikli okulumuz bitmek üzere, 16 derslikli İmam Hatip Ortaokulunu tamamladık. Kesmetepe´de 8 derslikli okul yaptık ve eğitim öğretime başladı. Çakırhüyük´te 16 derslikli okul yaptık orası da eğitim öğretime başladı. Uzunkuyu´da 8 derslikli okul yaptık çalışması bitmek üzere. Burunçayır´daki okul bitti açılışını yaptık. Mükemmel okullar yaptık. Bu yıl 12 tane okul yaptık, bunların çoğu köylerde ve kasabalarda yapılan okullar. Eski köy okulları gibi değil, şuanda köylerde okul sıkıntısı yaşadığımız yerler var, inşallah bundan sonra da onları yenileyip eğitim öğretimi köylerde de bir şehir imkanlarıyla donatarak çalışmalarımıza devam etmeyi arzu ediyoruz. Ama hepsi bir anda olmuyor, bir yılda 30 tane okul yapamıyoruz, hakikaten bu yapılan 12 tane okul bir rekor.

Merkezde Ali Erdemoğlu Fen Lisesi inşaatımız devam ediyor. Çok sayıda taziye evi yapıldı, Bereketli, Dikilitaş, Alişar, Üçgöz, Oyratlı, Beşyol, Kutluca, Sarıkaya, Yoldüzü, Sugözü, Aktepe köylerimize bu taziye evleri yapılıyor” ifadelerini kullandı.

Köylerin en büyük sıkıntısı yarım kalan işler

Toplulaştırma kapsamında yarım kalan çalışmaların 2019 yılında tamamlanacağını aktaran Gencer; “Köylerimizin en büyük sıkıntısı bu toplulaştırma kapsamında ihalesini yapıp da ekonomik nedenlerden dolayı başlayamayan, başlayıp da yarım kalan çalışmalarımız oldu. Bu yıl İl Genel Meclisi Üyelerimizle 2019 yılı bütçesini konuşurken önceliğimiz ne olsun dediğimizde genel düşüncemizin yarım kalan kanalizasyon işlemlerinin bir an önce tamamlanması oldu. Her ne kadar ihalesi merkezde yapılsa da ödenek sıkıntısından dolayı başlayamayan bu kanalizasyon işlerini bu yıl İl Genel Meclisi Üyelerimizin de gayretiyle 2019 programına bir kısmı alındı. Buradaki yol haritamız da şu; normalde yapılmış bir ihale var, firma belli, ihaleyi yapan kurum belli hatta Kızılin´de de iş başladı fakat bu sıkıntıdan dolayı müteahhit orda da yarım bırakıp çıktı. 2 bin metre yapıldı fakat bütçe meselesinden dolayı yarım kaldı. Adıyaman Milletvekilimiz Ahmet Aydın Bey de konuyu yakından takip ediyor. Bu toplulaştırmanın bu seviyeye gelmesinde ciddi emeği ve katkısı var. İhaleye devam edin, sözleşmeyi yapın dendiği zaman çalışmalar kaldığı yerden devam edecek” dedi.

Toplantı köy muhtarlarının sorunlarını iletmesi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısı

Köy ve merkez mahalle muhtarlarıyla toplantı kapsamında İlçe Kaymakamı Ahmet Gencer, Kaymakamlık toplantı salonunda mahalle muhtarlarını kabul ederek sorun ve taleplerini dinledi.

Toplantıda konuşan Kaymakam Gencer; “Bu tür toplantılar düzenleyerek sorunlarımızı, konularımızı konuşma fırsatı buluyoruz. Bugünde ilçe merkezinde güvenlik, eğitim, sağlık ve kamu alanında bizleri ilgilendiren tüm konuları böyle bir toplantı ortamında ele alıp muhtar arkadaşlarımızın taleplerini, sıkıntılarını dinleyip çözüm arama noktasında bir toplantı ortamı oluşturmak istedik.

Hamdolsun ilçe merkezinde emniyet ve asayiş yönünde ciddi bir sıkıntımız yok. Bu büyüklükteki emsal ilçelerle ilçemizi kıyasladığımız zaman gerçekten Besni´nin huzurlu bir ilçe olduğunu net bir şekilde söyleyebiliyoruz. Ufak tefek uyuşturucuyla ilgili sıkıntılar yaşanabiliyor ama hem emniyetimiz hem jandarmamız bu konuda gayet hassas davranıyor. Konular her ne kadar basit düzeyde olsa da uyuşturucuyla mücadele konusunu gerçekten çok ciddiye aldığımızı ve ciddiyetle üzerine gittiğimizi herkesin bilmesini istiyorum.

Yine hamdolsun terörle ilgili ilçemizde büyük bir sıkıntı yok. Vatandaşımız sağduyulu, devletine, milletine bağlı, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde örnek gösterilecek ilçelerden birisiyiz. Bundan dolayı da Besni halkımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

2019´da hiçbir okulumuz ikili eğitimde olmayacak

İlçe merkezinde tekli eğitime geçme konusunda çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Gencer; “Eğitim konusunda bu yıl ciddi yatırımlarımız oldu. İlçe merkezinde tekli eğitime geçme konusunda birkaç okulumuzun sıkıntısı var. Bununla ilgili de tedbirlerimizi aldık. İnşallah ikinci dönem veya en geç önümüzdeki yıl hiçbir okulumuz ikili eğitimde olmayacak. Bu konuda biz çalışmalarımızı yapıyoruz ama Besni´nin şehirleşme yapısına baktığımız zaman eski şehir, yeni Besni ve nüfusun Yenikent´te yoğunlaşması dolayısıyla bir dengesizlik oluşuyor. Aşağıda camiler boş kalıyor, yukarıda cami ihtiyacı oluşuyor, aşağıdaki sınıflar 15-20 kişilik yukarıda sınıflar 35-40 kişilik buda şehirleşmenin yukarı doğru kaymasından kaynaklanıyor. Ama bununla ilgili tedbirleri elimizden geldiği kadar almaya çalışıyoruz.

İlçemizde iki okul inşaatı devam ediyor. Tabi hem Fen Lisesi hem 24 derslikli ortaokul binası devam ediyor ama Yenikent´te özellikle yukarı tarafta bir ortaokul ihtiyacı daha var onu da arkadaşlarımız yatırım programına teklif ediyorlar. Hayırseverlerimizle görüşmelerimiz var. Bugün itibariyle ciddi bir sorun olmasa bile önümüzdeki yıllarda muhakkak bir ihtiyaç ve sorun olacaktır” dedi.

Sokak hayvanları için Beslenme noktası önerisi

Toplantıda sokak hayvanlarıyla ilgili konuşan Gencer; “İlçe merkezinde benim gördüğüm en büyük sorunlardan birisi başıboş gezen sokak hayvanları. Maalesef bu konuda da yetki belediye de olduğu için onlarla da temas halindeyiz. Her ne kadar bizler yönetici de olsak buradaki arkadaşlarımızın hepsi dışarıda gündelik hayatını yaşayan bir vatandaştır. Yani bu konuda belediye ciddi bir tedbir alamadı, hem görüntü kirliği açısından hem de çocuklarımızın, gençlerimizin tedirgin olduğu bir konu. Hayvanlardan birer can taşıyor onlarda korunmaya ihtiyaç duyuyor onlara sahip çıkmak bizim vazifemiz ama bunları belli bir plan ve düzen içerisinde yapmamız da önem arz ediyor” diye konuştu.

İlçe merkezindeki başıboş gezen sokak hayvanlarının çözümüyle ilgili konuşan belediye başkanı İbrahim Öztürk ise; “biz yaklaşık 6 ay önce Mezbahanenin üzerine bir köpek barınağı yaptık, orada da yaklaşık 45 gündür kısırlaştırma çalışması yapılıyor. Bu sokak hayvanlarının biraz daha ilçe merkezinden uzak yerlerde bulunmaları için şehrin biraz daha dışında belli noktalarına beslenme noktaları kurabiliriz. Yani bu konuda belediyemizce görevlendireceğimiz bir ekiple yemek firmalarından, kasaplardan toplanan kemik ve yiyecekler şehrin dışında belirlenecek belli noktalara bırakılacak ve bu sokak hayvanlarının beslenmesini orada yapacak ilçe merkezinden çıkarmış olacağız” dedi.

Toplantı muhtarlarla karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Üsteğmen Uçar´dan  Muhtarlara Uyarı!
Üsteğmen Uçar´dan Muhtarlara Uyarı!
Besni İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Mehmet Uçar, muhtarlarla istişare toplantısında yaklaşan yerel seçimler öncesi alınması gereken önlemler, düğünlerde sıkılan silahlar ve köylerde yaşanan çeşitli asayiş olaylarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.
DİL BİLMEYEN SURİYELİ ÇOCUKLAR EĞİTİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR
DİL BİLMEYEN SURİYELİ ÇOCUKLAR EĞİTİMİ OLUMSUZ ETKİLİYOR
Adıyaman´daki Çadırkent´in kapanmasıyla, Besni´ye yerleşen Suriyelilerin çocukları dil becerisi ve eğitim seviyesine bakılmaksızın Besni´deki okullara dağıtıldı. Her okulda 100´leri bulan Suriyeli öğrenciler, eğitim noktasında öğretmenler için büyük sorun oluşturuyor. Bu durumun eğitimi olumsuz yönde etkileyeceğini söyleyen ADD Besni Şubesi acil çözüm çağrısında bulundu.
Berberler Tıraş fiyatlarına zam yaptı
Berberler Tıraş fiyatlarına zam yaptı
Berberler tıraş fiyatlarına zam yaptı.
Mevlidi Nebi Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Mevlidi Nebi Haftası Etkinliklerle Kutlandı
Peygamber Efendimiz (s.a.v)´in doğumunun 1447. Yıldönümü dolayısıyla Besni İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Besni Şubesi tarafından çeşitli etkinlikler düzenlendi.
Besni ilçe Emniyet Müdürü Metin Cebeci göreve başladı
Besni ilçe Emniyet Müdürü Metin Cebeci göreve başladı
Besni İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Metin Cebeci göreve başladı. Cemal Avan´ın emekliye ayrılmasının ardından Besni´ye yeni Emniyet Müdürü ataması yapıldı.
Tutdere: HERKESE VAR ADIYAMAN´A YOK
Tutdere: HERKESE VAR ADIYAMAN´A YOK
Bakanlar Kurulunun 30/05/2018 tarih ve 2018/11844 sayılı kararıyla yürürlüğe giren Bazı İllerde Tarımsal Sulamada Kullanılan Elektrik Tüketim Bedelinin Desteklenmesine İlişkin Kararına istinaden Bakanlık Makamınca, 17/10/2018 tarihinde 2018/45 tebliğ numarası ile “Bazı İllerde Tarımsal Sulamada Kullanılan Elektrik Tüketim Bedelinin Desteklenmesine İlişkin Tebliğ” yürürlüğe konulmuştu.
Quick Sigorta Avrupa 1.si!
Quick Sigorta Avrupa 1.si!
Hayırsever hemşerimiz Mahmut Erdemoğlu´nun sahibi olduğu MAHER Holding kuruluşu olan Quick Sigorta dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin katıldığı "Sigortacılıkta İnovasyon" yarışmasında Avrupa 1. si seçildi.
Adıyaman Valisi Aykut Pekmez göreve başladı
Adıyaman Valisi Aykut Pekmez göreve başladı
Geçtiğimiz hafta yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Aksaray Valisi iken Adıyaman atanan Vali Aykut Pekmez göreve başladı.
Orta Refüj kalktı, Trafik allak bullak..!
Orta Refüj kalktı, Trafik allak bullak..!
Yaz boyunca esnafa büyük eziyet çektiren Atatürk caddesindeki asfaltlama çalışmasının ardından, yeni projede olmasına rağmen orta refüjün yapılmaması Besni Trafiğini tabiri caizse allak bullak etti.
BESNİLİ AİLELER FAKÜLTE´YE SAHİP ÇIKMALIYDI
BESNİLİ AİLELER FAKÜLTE´YE SAHİP ÇIKMALIYDI
Mehmet Erdemoğlu Mühendislik Mimarlık Fakültesine Besni´den hiçbir öğrencinin tercih etmemesine Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu´ndan tepki geldi.
Hulusi Şahin, Batman Valisi oldu
Hulusi Şahin, Batman Valisi oldu
2006-2009 yılları arasında Besni Kaymakamlığı yapan Hulusi Şahin Batman Valisi oldu. Son olarak İstanbul Esenler Kaymakamlığı görevinden bulunan Hulusi Şahin, Valiler Kararnamesiyle Batman Valiliğine atandı.
Tarihi günde Muhteşem açılış
Tarihi günde Muhteşem açılış
Besni yine Tarihi günlerinden birisine daha tanıklık etti. Merhum Mehmet Erdemoğlu´un en büyük hayali ve vasiyeti olan Fakülte törenle açıldı. Törene katılan binlerce Besnili Erdemoğlu ailesine şükranlarını sunarken, İbrahim Erdemoğlu ise “Gücümüzün yettiği oranda, bundan sonraki tüm eğitim ve öğretim gören gençlerimiz dahil, hocalarımız dahil, buranın çevre düzenlemesi dahil, buranın ihtiyaçları dahil hepsine ön ayak olacağız” dedi.
Demirel´den tüm okul idarecilerine ve öğretmenlere çağrı: Açılışta buluşalım
Demirel´den tüm okul idarecilerine ve öğretmenlere çağrı: Açılışta buluşalım
Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel, ilçede görev yapan Okul idarecileri ve öğretmenlere çağrıda bulunarak Mehmet Erdemoğlu Mühendislik Mimarlık Fakültesinin açılışına katılmalarını istedi.
En büyük Vasiyeti Gerçekleşiyor...
En büyük Vasiyeti Gerçekleşiyor...
Merhum Bilge İnsan Mehmet Erdemoğlu´nun evlatlarına vasiyeti olan Fakülte bugün resmen açılıyor. Özellikle Eğitim alanında Besni´ye kazandırdığı eserlerinin en büyüğü olan Mühendislik Mimarlık Fakültesinin açılışı ile Besni´nin de bir büyük hayali gerçek oldu. Sana ne kadar teşekkür etsek azdır Mehmet Amca, mekânın cennet, ruhun şad olsun…
İşte yeni Milli Eğitim Müdürü: MEHMET DEMİREL
İşte yeni Milli Eğitim Müdürü: MEHMET DEMİREL
Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna “Yerli ve Milli” bir isim olan, tam bir Besni Sevdalısı Eğitimci Mehmet Demirel atandı.
Hak sahiplerinin bekleyişi bitiyor: 20 EKİM´DE TESLİM EDİLECEK
Hak sahiplerinin bekleyişi bitiyor: 20 EKİM´DE TESLİM EDİLECEK
Kura çekiminin üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen Müteahhit ile olan sorunlardan dolayı bugüne kadar teslim edilemeyen TOKİ konutlarının bu hafta teslim edileceği açıklandı. Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın konuyu çözüme kavuşturduklarını belirterek 20 Ekim´de konutların hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi.
34 köyün altyapı Sorunu çözüldü: Kaymakam Çalışıyor Köyler Güzelleşiyor
34 köyün altyapı Sorunu çözüldü: Kaymakam Çalışıyor Köyler Güzelleşiyor
Göreve geldiği günden beri çalışmalarıyla göz dolduran Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, son 1 yıl içinde 24 köye 70.670 m2 Kilitli Parke taşı döşetti. 24 saat kapısı herkese açık olan Kaymakam Gencer, sık sık köyleri ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretiyor. Besni Esnaf Odası da bu çalışmalarından dolayı Gencer´e teşekkür plaketi verdi.
ADIYAMAN´DA UYUŞTURUCU İLE  MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI
ADIYAMAN´DA UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI
Bağımlılık yapıcı maddedeler ve bağımlılıkla mücadele kapsamında kurumlar arası işbirliği yapmak, eşgüdüm sağlamak ve madde bağımlığı ile mücadele konusunda yapılacak faaliyetleri belirlemek amacıyla Bağımlılık ile Mücadele Toplantısı Vali Nurullah Naci Kalkancı başkanlığında gerçekleştirildi.
BEFSAD´ın fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü
BEFSAD´ın fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü
20. Besni Eğitim Bayramı etkinlikleri kapsamında, Besni Fotoğraf Sanatı Derneğinin (BEFSAD) karma fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.
Mehmet Erdemoğlu Taziye Evi açıldı
Mehmet Erdemoğlu Taziye Evi açıldı
Erdemoğlu Ailesi tarafından Merhum Mehmet Erdemoğlu adına Adıyaman Karapınar Mahallesinde yaptırılan Taziye Evi açılışında konuşan İbrahim Erdemoğlu, “Gücümüzün yettiği imkânlarımızın el verdiği oranda ülkemize ilçemize ilimize devletimize ve milletimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Yaşadığımız müddetçe inanın buna bu babamızın emrini sonuna kadar yerine getireceğiz” dedi.
TOKİ sakinlerinden İsim tepkisi
TOKİ sakinlerinden İsim tepkisi
Sarhan´daki 3. Etap TOKİ sakinleri FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen´in isim ve soy isminin baş harfleri olan F. G.´nin bloklarda yer almasından rahatsız olduklarını belirterek isimlerin değiştirilmesini istediler. Site sakinleri başta 225 lira olan taksitlerin 600 liraya çıkmasını da protesto ettiler.
Emniyet Müdürü Avan´dan Besni´ye Veda Mesajı
Emniyet Müdürü Avan´dan Besni´ye Veda Mesajı
1 Kasım 2018 tarihinde emekliliğe ayrılacak olan Besni İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, veda mesajı yayımladı.
SERVİ ERDEMOĞLU TAZİYE EVİ VE YENİLENEN MEHMET ERDEMOĞLU  CAMİ HİZLMETE AÇILDI
SERVİ ERDEMOĞLU TAZİYE EVİ VE YENİLENEN MEHMET ERDEMOĞLU CAMİ HİZLMETE AÇILDI
Erdemoğlu ailesi tarafından Adıyaman ili Besni ilçesinde yaptırılan Servi Erdemoğlu Taziye evi ve yenilenerek genişletilen Mehmet Erdemoğlu Cami yapılan törenle açıldı.
20. Eğitim Bayramı  Coşkuyla kutlandı
20. Eğitim Bayramı Coşkuyla kutlandı
Dünya´da tek bayram olma özelliği bulunan ve her yıl geleneksel olarak kutlanılan 20. Besni Eğitim Bayramı bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Gelin, kına gecesinde intihar etti
Gelin, kına gecesinde intihar etti
Besni´ye bağlı Oyratlı köyünde kına gecesi öncesi tabancayla çenesine ateş ederek yaşamını yitiren Hülya Y. (23), Oyratlı köyünde toprağa verildi.
Öğrenci Sayısı 3 yılda  2000´den 500´e düştü
Öğrenci Sayısı 3 yılda 2000´den 500´e düştü
Besni Meslek Yüksek Okulunda öğrenci sayısı son 3 yılda 4´te 1 oranında geriledi. 2015 yılında 2000 civarında öğrencisi bulunan Yüksekokulun bu yıl öğrenci sayısı 500´ye düştü.
Burs, Staj, İş verecek; Ek Yerleştirme başladı
Burs, Staj, İş verecek; Ek Yerleştirme başladı
2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre 2018-2019 öğretim yılı için yükseköğretim programlarına ek yerleştirme işlemleri başladı.
İşte Adıyaman´daki gerçek işsizlik: 35 kişilik işe 30 bin başvuru
İşte Adıyaman´daki gerçek işsizlik: 35 kişilik işe 30 bin başvuru
Sağlık Bakanlığının Adıyaman´da alacağı 35 daimi işçi kadrosuna, 30 binin üzerinde başvuru yapılması bekleniyor. İnternet sitesindeki ilgili duyuruyu 120 bin kişi okudu. Adıyaman İşkur Binasının önünde 1 haftadır başvuru kuyruğu var. 4 Eylül´de başlayan başvurular dün sona erdi.
 Besni eğitimine farklı bir soluk: “ÖZEL BESNİ SİMYA  ANADOLU LİSESİ” AÇILDI
Besni eğitimine farklı bir soluk: “ÖZEL BESNİ SİMYA ANADOLU LİSESİ” AÇILDI
Özel Besni Simya Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim-öğretim yılında hizmete girdi. Açılması tüm kamuoyu tarafından olumlu karşılanan Özel Besni Simya Anadolu Lisesi “iyi insan yetiştirmek” felsefesiyle yeni döneme damgasını vuracak gibi görünüyor.
Quick Sigorta Avrupa Finalisti...
Quick Sigorta Avrupa Finalisti...
Hayırsever Hemşerimiz Mahmut Erdemoğlu´nun sahibi olduğu MAHER Holding kuruluşu olan Quick Sigorta, Dünyanın en büyük dijital sigortacılık platformu olan “The Digital Insurer” tarafından düzenlenen “Dünya Dijital Sigortacılık Ödülleri” yarışmasında Avrupa´da finale kalan 4 şirket arasında yer aldı.

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3257
EURO
6.0572
aa
ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Adıyaman Hava Durumu
Bugün
Sağanak
11°
10°
Salı
Sağanak
12°
Çarşamba
Fırtına