INTERMOB FUARINDA BESNİ ESİNTİSİ

23. Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı 9-13 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşti.
GÜNDEM 13.10.2021 12:06:00 1045 0

Türkiye’nin önde gelen mobilya aksesuar firmalarından biri olan Can Teknik Ahşap Aksesuar Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti 9-13 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşen 23. Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarında yerini aldı. Fuar boyunca ziyaretçilerini ağırlayan CANEX Firması sahibi ve Genel Müdürü Musa Kazım Baba, ziyaretçilere Besni Üzümü ikramında bulundu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan hemşerimiz Musa Kazım Baba; “Türkiye’nin önde gelen mobilya aksesuar firmalarından biri olan Can Teknik Ahşap Aksesuar Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti., 1985 yılında İstanbul’da kurulmuştur.           

Canex markası altında konumlanan bini aşkın ürün çeşidi, inovatif üretim gücü ve güçlü satış ağı ile firmamız sektörün önemli bir markası haline gelmiştir.

2000 m2’lik İstanbul merkez ofisi ve Adıyaman ili Besni ilçesi Besni Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 2500 m2 kapalı toplam 10.000 m2 büyüklüğünde üretim tesisleri ile üretim, Ar-Ge ve satış faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız, teleskopik bilyalı çekmece rayları, frenli teleskopik bilyalı çekmece rayları ve diğer mobilya aksesuar çeşitleri üzerine üretim ağını her geçen gün genişletirken, iş ortaklarına da kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Türkiye’nin her bölgesinde bulunan bini aşkın müşteri ağı ile iç pazara hizmet veren firmamız, gelişen firma yapısı ve artan üretim kapasitesi doğrultusunda da yakın gelecekte, yurtdışı pazarlarına giriş yapmak ve ihracatçı firma konumunda olmayı hedeflemektedir.

Bunun yanı sıra, firmamızın üretim tesisleri yöneticisi Musa Kazım Baba’nın önderliğinde, ülkemiz için istihdam kaynağı yaratmak ve ülke insanımıza fayda sağlamak amacıyla 2019 yılında başlamış olduğu Ar-Ge ve imalat yolculuğunda, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi ve modern üretim ile ülkemize katma değer sağlamayı amaçlamaktadır.

Sürekli gelişim ve kalite yönetim bilinciyle, iş ortakları için çözüm ortağı olma anlayışını benimseyen Canex, mobilya aksesuar sektöründe ülkemizin önde gelen oyuncuları arasında yer almaktadır.

Bu yıl 23.’sü düzenlenen Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarında ilçemizin tanıtımı adına misafirlerimize dünyaca bilinen Besni Üzümümüzü ikram ettik” dedi.