Kaymakam Demir köy ziyaretlerini sürdürüyor

Besni Kaymakamı Nazlı Demir bir dizi incelemede bulunmak üzere başlattığı köy ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Pınarbaşı ve Çorak köylerini ziyaret eden Kaymakam Demir, köylerde kurban kesilerek karşılandı.
GÜNDEM 31.05.2021 18:11:13 20 0

Çeşitli incelemelerde bulunmak ve köylülerin sorunlarını dinlemek üzere köy ziyaretlerine devam eden Besni Kaymakamı Nazlı Demir son olarak Pınarbaşı ve Çorak köylerini ziyaret etti.
Kaymakam Demir´e ziyaretleri sırasında İl Genel Meclisi üyeleri Ramazan Durmuş, Aydın Arslan ve Mehmet Kılınç ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel eşlik etti.
Köylerde yapımı devam eden çalışmaları inceleyen Kaymakam Demir daha sonra köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Demir; ?İl Genel Meclisi üyesi ve kurum amirlerimizle birlikte köylerimizi ziyaret ederek halkımızın sorunlarını ve yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceledik. Sorunları tespit ederek çözüm noktasında hızlı ve ivedi şekilde çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bizleri karşılayan köy halkına gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz? dedi.