"Konuşamayan, Korkan Sanayicinin Sesi olacağım"
İYİ Parti Gaziantep 2. Sıra milletvekili adayı işadamı hemşerimiz Can Tuğsuz, seçilmesi durumunda konuşamayan korkan sanayicinin sesi olacağını söyledi. İktidar cephesinin büyük bir çözülme içinde olduğunu söyleyen Tuğsuz, “İyi Parti´ye büyük bir eğilim var. Gaziantep´teki durumumuz herkesi şaşırtacak” dedi.
Tarih: 29.5.2018 14:42:15

İYİ Parti´nin ilk günlerinden bu yana, verilen mücadelenin içinde olan, il başkan yardımcılığının ardından parti tabanının ısrarıyla aday adayı olan ve genel merkez tarafından 2. sıradan aday gösterilen sanayici Can Tuğsuz 24 Haziran seçimlerinde oldukça iddialı. İktidar cephesinde muazzam bir korku ve çözülme olduğunu öne süren Can Tuğsuz, “İyi Parti´ye Gaziantep´te de büyük bir eğilim var. Gaziantep´teki durumumuz herkesi şaşırtacak” dedi. Milletvekili seçilmesi halkın ve özellikle konuşamayan sanayicinin meclisteki sesi olmak istediğini belirten Tuğsuz, “Konuşmaktan korkan, konuştuğu zaman tepki almaktan ya da ekonomik zorluklarla karşılaşmaktan korkan sanayicinin sesi olmayı hedefliyorum” dedi.  Gaziantep 27 Gazetesine konuşan Can Tuğsuz, seçim süreci ve çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

AKTİF SİYASETE İYİ PARTİ´DE BAŞLADIM

İTÜ mezunu olan Can Tuğsuz, Gaziantep´te ağır makina sanayi üzerine çalıştıklarını söyledi. Sivil toplum örgütleri ve siyasette aktif olarak bulunduğunu anlatan Tuğsuz, “Bizim jenerasyonumuz hep apolitik yetişmiş, ama biz politikaya girmediğimiz zaman istemediğimiz insanlar oluyor, memnun olmuyoruz vs. Ben siyasete duyarlı bir kişiyim. Siyasete girmeliyim diye düşündüm. Geçmişte bir fikir partisine üye olmuştum, hatta o partide ilçe başkanlığı yaptım. Aktif siyasete İyi Partide başladım diyebilirim” dedi. 

TÜRKİYE BU FIRSATI BEKLİYORDU

‘Neden İyi Parti?´ diye sorduğumuz Tuğsuz, merkez partisi ve birleştirici yapısını örnek gösterdi. Tuğsuz “Ülkede hep siyasetteki tıkanıklığı çözecek bir yapı arıyorduk, İyi Parti´de bunu gördük ve İyi Parti´de siyaset yapmaya karar verdik. Türkiye´nin bir merkeze ihtiyacı vardı, Türkiye´deki kutuplaşmayı bitirecek bir yapıya ihtiyaç vardı, Türkiye´de birleştirici olacak Türkiye´yi kuruluş değerlerine, kuruluş ayarlarına geri götürecek bir yapıya ihtiyaç vardı. Ama mevcut siyasi partilerin hiçbiri bunu yapacak kapasitede değildi. Bu iddia ile ortaya çıkan İyi Parti ve Meral Akşener oldu. Türkiye´nin beklediği fırsattı bu, Türkiye´nin beklediği ışıktı bu… Gençlerin özellikle en çok beklediği yapı, merkezde ve kuruluş ayarlarına dönecek bir partiydi, dolayısıyla İyi Parti en doğal seçim. Türkiye´yi kutuplaştırmayan, insanları birbirinden ötekileştirmeyen parti şu anda İyi Parti. Millet ittifakınında kurulmasıyla artık bu milli bir mutabakata dönüştü. Bunun önderi de İyi Parti oldu, yeni bir hareket ve halkı peşine takabilmiş bir hareket” diye konuştu.

NEDEN ADAY OLDUM?

Can Tuğsuz, adaylık süreci ve niçin milletvekili olmak istediği, milletvekili seçilmesi halinde nasıl bir milletvekili profili çizmek istediğiyle ilgili sorumuza ise şöyle yanıt verdi; “İyi Parti´ye girerken amacım memlekete bir faydamız olsun, çalışalım, ne yapabileceksek onu yapalım yönündeydi. Sağ olsunlar il başkan yardımcılığına takdir etti genel merkezimiz. Bu seçim açıklandığında benim milletvekili adaylığı gibi bir düşüncem açıkçası yoktu. Partideki arkadaşlar mutlaka aday olun gençleri görmek istiyoruz diye bana yoğun istekte bulundular. Tabi burada benim onların gözünde gördüğüm bir ışık, bir enerji, aslında o samimiyet beni aday olmaya yöneltti. Partimizin de gençlere ve kadınlara çok yoğun önem vermesi durumu var. Aday olmamda bunun da etkisi var. Türkiye´nin tarihinde hatırlanacak bir seçim olacağını düşünüyorum. Ve bu tarihi görevde de Gaziantep´i temsil etmek için mecliste en doğru katkıyı yapmayı arzuluyorum. Mümkün olursa, fırsat olursa çeşitli komisyonlarda araştırma komisyonlarında ve kanun taslaklarında faydalı olmayı düşünüyorum”

KONUŞMAKTAN KORKAN SANAYİCİNİN SESİ OLACAĞIM

“Zamanımız, imkânım olursa zamanımın yarısını Gaziantep´te geçirmek benim kalbimde yatan aslan. Çok tarihi bir meclis dönemi olacağı için meclisteki oylamalar çok kritik olacaktır. Millet ittifakı meclisteki çoğunluğu sağlayacağı için bizim mecliste oyumuzu kullanmaya bulunmamız lazım. Pek çok soru önergesi, araştırma komisyonlarında bizim çok tarihi bir görevimiz olacak. Bunu yerine getireceğiz. Sanayicinin meclisteki sesi olmak bizim arzumuz. Konuşamayan sanayici ve halkın sesi olacağım. Konuşmaktan korkan, konuştuğu zaman tepki almaktan ya da ekonomik zorluklarla karşılaşmaktan korkan sanayinin sesi olmayı hedefliyorum. Sanayici sesini çıkarmaya korkuyor, tarafını belli etmekten korkuyor, yaşadığı ekonomik, bürokratik sorunları dile getirmekten korkuyor. Herkes aman biz görülmeyelim, sivrilmeyelim diyor. Ama bunun altında çok ciddi rahatsızlık var, problem var, inşallah bunları meclise götüreceğiz, çözümü millet ittifakı ile sağlayacağız.”

MİLLETİMİZ HERŞEYİ GÖRÜYOR

İyi Parti´ye halkın teveccühünün çok fazla olduğunu ve bunun farkında olan hükümetin bugüne kadar yapmadığı şeyleri yapmaya başladığını anlatan Can Tuğsuz şunları dile getirdi: “Şimdi ne hikmetse hükümet hayatta yapmayacağı şeyleri yapmaya başladı, neden? İyi Parti var çünkü. Gaziantep´te en basitinden yıkılacak Kamil Ocak Stadyumunun yeri. Camiden neden millet bahçesine dönüştü? Çünkü korkuyorlar İyi Parti geliyor ve oylarını kaybedecekler. Önce kötü polis, İyi Parti gelince onlar bile iyi polisi oynamaya başladılar. Ama İyi´lerin aslı varken suretine kimse itibar etmeyecektir. Milletimiz herşeyi görüyor, baskın seçimin sebebini de, buna neden ihtiyaç olduğunu da çok iyi görüyor. Baskın yapmak isteyenlere millet gereken dersi verecektir diye düşünüyorum”

BUNLAR ÖNCELİKLERİMİZ OLACAK

‘İyi Parti´nin hedefi Türkiye´yi yeniden kuruluş ayarlarına döndürmek´ diyen Tuğsuz, “Adalet, bağımsız yargının tesis edilmesi, parlamenter sisteme dönüş, eğitim, ekonomi ve dış politikada milli, tutarlı, devletçi bir dış politikanın izlenmesi önceliklerimiz olacak. Amacımız meclisin tekrar milletin temsilcisi haline getirilmesi. Önümüzdeki dönemde mecliste kanun yapıcılara çok önemli iş düşecek. Bu konuda yapacağımız meclisteki kanunlar çok önemli. Türkiye´nin kaderini değiştirecek bir meclis dönemi olacağını düşünüyorum” dedi.

AK PARTİ 2 PARTİYE BAKIP BUNU YAPTI

Ak Parti, CHP ve İyi Parti´nin ilk sıralarında Besnili aday olmasıyla ilgili sorumuz üzerine Tuğsuz şunları söyledi: “Ben İyi Parti ve CHP´de ilk sıralarda Besnili olunca Ak Parti tarafında buna farklı anlamlar yüklendiğini düşünüyorum. Kan kardeşimiz CHP´yi de savunalım, İyi Parti´de ve CHP´de bilerek, isteyerek Besnili adayların konulduğunu düşünmüyorum. Ama Ak Parti bunu düşündü ve yaptı. CHP´de ve İyi Parti´de ilk sıralarda Besnili aday olunca Ak Parti´de Mehmet Erdoğan 3. sıradan aday gösterildi” dedi.

BOMBA GİBİ GELİYORUZ

Sahada olduklarını, vatandaşın ilgisinden, sevgisinden oldukça mutlu olduklarını anlatan Can Tuğsuz, “İyi Parti´ye Gaziantep´te de büyük bir eğilim var. Gaziantep´teki durumumuz herkesi şaşırtacak. İktidar cephesinde muazzam bir korku ve çözülme var. Bu çözülmenin ne kadar yerinde bir çözülme olduğunu gösterecek bir seçim sonucu bekliyoruz Gaziantep´te. Farkında olmadıkları bir Gaziantep realitesiyle karşı karşıya kalacaklar. Ulusal medyada yer bulamadığımız için sosyal medya ve insanlarla yüz yüze iletişim kurmak bizim en büyük gücümüz haline geldi. Ramazan dolayısıyla iftar sonrası sahura kadar çalışıyoruz. İnsanların ellerini sıkıyor, onlarla tanışıyor, dertlerini dinliyoruz. Benim en çok önem verdiğim şey insanları dinlemek ve onlarla sohbet etmek. İnşallah bomba gibi geliyoruz, kampanyamız da güçlü olacak” dedi.
 B.E.Haber Merkezi
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle muhtarlığına aday
Fırıncı Hacı Hüseyin Göğüş Pınarbaşı Mahalle Muhtarlığına aday olduğunu söyledi.
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
Mahmut Erdem Y. Sarhan Mahallesi Muhtar adayı
31 Mart yerel seçimlerinde Muhtar adayları da adaylıklarını açıklamaya başladı. Yukarı Sarhan Mahallesi muhtarlığına adaylığını açıklayan Mahmut Erdem, mahallenin sorunlarının çözümü ve hizmet için aday olduğunu söyledi.
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa  babalarını desteklemekle  ilçemizi geliştiremeyiz”
GÜÇ BİRLİĞİNE DAVET: Acar; “Siyasetin ağa babalarını desteklemekle ilçemizi geliştiremeyiz”
CHP Besni Belediye Başkan Adayı Vakkas Açar yaptığı açıklama ile Siyasi görüşü ne olursa olsun Partilerden, derneklerden, demokratik kitle örgütlerinden ve odalardan destek beklediğini söyledi.
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
Ak Parti karıştı: ÜÇ ADAY ADAYINDAN GÜÇ BİRLİĞİ SİNYALİ
AK Parti Besni Belediye Başkan adaylığını Mehmet Emre´ye vermesinin ardından adaylık için oldukça iddialı isimler Reşit Alkan, İbrahim Öztürk ve Nuri Tuğsuz art arda yaptıkları açıklamalarda, yeni bir teşebbüs sinyali verdi. 3 aday adayı hem çevreleriyle hem de birbirleriyle yapacakları birkaç günlük görüşmenin ardından kamuoyuna açıklama yapacaklar.
AK Parti´nin adayı Emre
AK Parti´nin adayı Emre
Ak Parti Pazar günü Adıyaman İlçe ve Belde adaylarını açıkladı. Eyyüp Mehmet Emre Ak Parti´nin Besni adayı oldu. Adıyaman´daki toplantının ardından Besni´deki Parti binasında destekçileri tarafından karşılanan Emre burada yaptığı konuşmada, “Sizlerin gayreti ve desteği ile bugünlere gelebildik. Aday adaylığı müracaatında bulunmuştuk. Bizim aday adaylığı sürecimiz nihayetinde 2 gün önce sona erdi. Bu süreç içerisinde partimize aday adayı müracaatında bulunan tüm arkadaşlarıma, ağabeylerime şükranlarımı sunuyor, teşekkür ediyorum.” dedi.
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre Oldu
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre Oldu
AK Parti´nin Besni Belediye Başkan Adayı AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci´nin katıldığı Adıyaman´da yapılan aday tanıtım toplantısında Besni´nin adayı Eyyup Mehmet Emre olarak açıklandı.
İyi Parti ve CHP İttifak Yaptı, Açar´ı Destekleyecekler
İyi Parti ve CHP İttifak Yaptı, Açar´ı Destekleyecekler
Besni İYİ Parti Yönetim Kurulu 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde CHP ile ittifak kurduklarını açıkladı. İYİ Parti Yerel Seçimlerde CHP´nin adayı olan Vakkas Açar´ı destekleyecek.
Adıyaman´da eski AKP´liler  yenilere “KILIÇLARI” çekti
Adıyaman´da eski AKP´liler yenilere “KILIÇLARI” çekti
ADIYAMAN´da Hüsrev Kutlu´nun yerine taze kan olarak gördüğü Dr. Süleyman Kılıç ile seçime giren Ak Parti´nin karşısına muhalefet Partileri eski Ak Partilileri aday gösterdi. İYİ Parti Abdulkadir Kırmızı´yı, Saadet Partisi ise Ahmet Faruk Ünsal´ı aday gösterdi. CHP´nin de Adıyaman´da sağ seçmene yakın bir ismi aday göstereceği iddia ediliyor.
Polat: “Hemşerilerimizin  Hizmetkârlığına talibim”
Polat: “Hemşerilerimizin Hizmetkârlığına talibim”
MHP, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde, Besni Belediye Başkan Adayını Kenan Polat olarak belirledi. Polat seçildiği takdirde makam aracını satacağını ve Makam aracına harcanan giderleri engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye, akülü araç, park alanları inşa etmek için kullanacağını belirtti.
Öztekin: "25 Yıllık Tecrübemle İl Meclis Üyeliğine Adayım"
Öztekin: "25 Yıllık Tecrübemle İl Meclis Üyeliğine Adayım"
Yıllardır Tekağaç köyü ve Besni Korupınar Mahallesi Muhtarlığı yapan H. Ali Öztekin 25 yıllık siyasi tecrübesiyle CHP İl Genel Meclis Üyeliğine aday olarak, Besni´ye en iyi şekilde hizmet edeceğini ifade etti.
Vakkas Açar Gençlerle buluştu: RANTA, TALANA, VURGUNA  MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
Vakkas Açar Gençlerle buluştu: RANTA, TALANA, VURGUNA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ
CHP Besni Belediye Başkan Adayı Vakkas Açar Gençlik Buluşmasında çarpıcı vaatlerde bulundu. Acar, seçilmesi durumunda ranta talana vurguna müsaade etmeyeceğini ifade etti. Besni´nin geçmişinde bütün çevre il ve ilçelere sosyal ve kültürel alanda örnek olmuş bir ilçe olduğunu da belirten Acar, “Maalesef son dönemlerde farklı yönetim şekilleriyle bu tür özelliklerini kaybetmiş gerilemiş ve şehirden çok köye dönüşmüş bir ilçeye dönmüştür.” dedi.
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FATURALARIYLA VATANDAŞ RESMİ YOLLARLA SOYULUYOR!
ELEKTRİK VE DOĞALGAZ FATURALARIYLA VATANDAŞ RESMİ YOLLARLA SOYULUYOR!
Elektrik ve doğalgaz tüketim maliyetlerinin dar gelirli vatandaşı etkilediğini söyleyen CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, AKP´nin elektrik ve doğalgaz faturaları üzerinden vatandaşı soyduğunu söyledi.
Acar: Gençliğe çağrımdır, bu  memleketi birlikte yönetelim
Acar: Gençliğe çağrımdır, bu memleketi birlikte yönetelim
CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar seçim çalışmalarına devam ediyor. Adaylığının diğer partilerden erken açıklanmasını avantaja çevirmek isteyen Acar, Sivil Toplum kuruluşları, Muhtarlar ve esnaf gezilerini sürdürüyor. Acar, seçim çalışmaları kapsamında bu Pazar gençlerle buluşacak.
Karabudak´tan Belediye Personeline maaş taahhüdü
Karabudak´tan Belediye Personeline maaş taahhüdü
Çakırhüyük Belediyesi Başkanlığı için Ak Parti´de aday adaylığı başvurusunda bulunan Halil İbrahim Karabudak, seçildiği takdirde Belediye Personeline maaşlarını ve içerde bulunan alacaklarını zamanında ödeyeceğine dair noterden taahhütname verdi.
Yusuf Parlak Kesmetepe Belediye Başkan adaylığını açıkladı
Yusuf Parlak Kesmetepe Belediye Başkan adaylığını açıkladı
Kesmetepe Beldesinde Yusuf Parlak yeniden Belediye Başkan adayı olduğunu açıkladı. Demokrat Parti´den adaylık müracaatını yapan Parlak, 2014 yılında da aday olmuş seçim 5 oyla kaybetmişti.
MHP Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu
MHP Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu
31 Mart´ta yapılacak olan Yerel seçimlerde MHP Besni Çakırhüyük Belediye Başkan Adayı Miktat Çetin oldu.
Alkan; “Kaçak siyaset olmayacak her şey açık şeffaf ve delikanlıca olacak”
Alkan; “Kaçak siyaset olmayacak her şey açık şeffaf ve delikanlıca olacak”
AK Parti Besni Belediye Başkan Aday Adayı Reşit Alkan, Besni´yi Kültür, Sanayi ve Cazibe merkezi haline getirecek projelerle hizmete hazır olduğunu ifade etti. Alkan, Besni´de kaçak siyaset yapmadan her şeyin şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla delikanlıca yapılacağını söyledi.
Yılmazkaya: “AKP, ekonomik krizi kamufle ediyor”
Yılmazkaya: “AKP, ekonomik krizi kamufle ediyor”
“Ülkede yaşanan ekonomik kriz nedeniyle yatırımların durdurulduğunu” belirten CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, ekonomik verilerle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
İşadamı Yunus Özoğlu İl Genel Meclisi üyeliğine aday
İşadamı Yunus Özoğlu İl Genel Meclisi üyeliğine aday
Özyuvam İnşaat´ın sahibi işadamı hemşerimiz Yunus Özoğlu ak Parti´den İl Genel Meclisi üyeliğine aday adayı oldu.
Emre: “41 Proje ile Besni Değişecek”
Emre: “41 Proje ile Besni Değişecek”
Ak Parti Besni Belediye Başkan aday adayı Mehmet Emre, Besni tarihinin en sönük zamanlarını yaşar hale geldiğini belirterek “41 projeyle halkımızın her kesimine, her bir ferdine eşit ve adaletli olarak hizmet vereceğiz, Besni´yi merkez üs haline getirecek projeler hazırladık” dedi.
Açar: “Engellilerimizi 3 Aralık´ta hatırlayan insanlar ve siyasetçiler olmayacağız”
Açar: “Engellilerimizi 3 Aralık´ta hatırlayan insanlar ve siyasetçiler olmayacağız”
CHP Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Açar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Ballı: “Hedefimiz;  Lider Şehir Besni”
Ballı: “Hedefimiz; Lider Şehir Besni”
Ülkü Ocakları Besni İlçe Başkanı Mehmet Ballı, Besni Belediye Başkanlığı için MHP´den aday adaylığı başvurusunu Ankara´da yaptı.
Nuri Tuğsuz, “Yaptıklarımız  yapacaklarımızın teminatıdır”
Nuri Tuğsuz, “Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır”
Ak Parti Besni Belediye Başkan aday adayı M. Nuri Tuğsuz, partili partisiz ayrım gözetmeden toplumun tüm bireylerine dokunan hizmetler ve projeler üretecekyerini belirterek "Sayısız hizmet ve projenin altına imza atacağız, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır" dedi.
YILMAZ: "ADAY OLURSAM PARTİMİZİN  BAYRAĞINI İNDİRMEYECEĞİM"
YILMAZ: "ADAY OLURSAM PARTİMİZİN BAYRAĞINI İNDİRMEYECEĞİM"
Cumhuriyet Halk Partisinde Kesmetepe Belediye Başkanlığı adaylığı için Öğretmen Ali Yılmaz başvuru yaptı. Parti binasında ilçe başkanı Hakan Kılınç´a dosyasını teslim eden Yılmaz, “Enerjimizle gücümüzle, dinamikliğimizle bu süreçte Beldemize çok iyi şeyler yapacağımıza inanıyoruz” diyerek CHP´den görev beklediğini ifade etti.
BAŞARILI BÜROKRAT ALİ KARAKUŞ SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI
BAŞARILI BÜROKRAT ALİ KARAKUŞ SEYHAN BELEDİYE BAŞKAN A. ADAYI
Adana´da yaşayan Ziraat Bankası şube müdürlüğünden emekli Besnili hemşerimiz Ali Karakuş, Ak Parti´den Seyhan Belediye Başkan Aday adayı oldu.
“Beni yetiştiren topraklara Hizmet etmek büyük bir şeref”
“Beni yetiştiren topraklara Hizmet etmek büyük bir şeref”
31 Mart´ta yapılacak olan Yerel seçimler için Ak Parti aday adayı başvurularını bugüne uzatmıştı.
CHP Adıyaman´da 4 Başkan adayını açıkladı
CHP Adıyaman´da 4 Başkan adayını açıkladı
Cumhuriyet Halk Partisi Adıyaman´daki 4 Belediye için adaylarını bugün açıkladı.
Son Dakika... CHP Besni Belediye Başkan adayını açıkladı...
Son Dakika... CHP Besni Belediye Başkan adayını açıkladı...
Cumhuriyet Halk Partisinin Besni Belediye Başkan adayı Vakkas Acar oldu.
Karabudak; “Yeni bir oluşumun tarihini yazacağız”
Karabudak; “Yeni bir oluşumun tarihini yazacağız”
İbrahim Halil Karabudak Çakırhüyük Belediye Başkanlığı için AK Parti´den aday adaylığı başvurusunu yaptı. Gazetemizi de ziyaret eden Karabudak, yeni bir oluşum ve genç kadro ile geliyoruz dedi.
E. Mehmet Emre adaylık müracaatını yaptı: “Besni´yi birlikle yöneteceğiz”
E. Mehmet Emre adaylık müracaatını yaptı: “Besni´yi birlikle yöneteceğiz”
Ak Parti´de aday adaylığı müracaatları dün sona erdi. Eski ilçe başkanı ve 2014 yılında partinin Besni Belediye başkan adayı olan E. Mehmet Emre adaylık başvuru dosyasını Parti yetkililerine teslim etti.

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3429
EURO
6.0908
aa
ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ