Mehmet Erdemoğlu Taziye Evi açıldı
Erdemoğlu Ailesi tarafından Merhum Mehmet Erdemoğlu adına Adıyaman Karapınar Mahallesinde yaptırılan Taziye Evi açılışında konuşan İbrahim Erdemoğlu, “Gücümüzün yettiği imkânlarımızın el verdiği oranda ülkemize ilçemize ilimize devletimize ve milletimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Yaşadığımız müddetçe inanın buna bu babamızın emrini sonuna kadar yerine getireceğiz” dedi.
Tarih: 5.10.2018 20:16:15/ 1103okunma / 0yorum

Bölgedeki en büyük Taziye Evi

Merhum Bilge insan Mehmet Erdemoğlu´nun adını taşıyan Adıyaman Karapınar Mahallesindeki Taziye evi törenle açıldı. Erdemoğlu Aile üyeleri, Mülki erkân ve Adıyaman halkının katıldığı törenle hizmete giren Taziye Evi bu alanda bölgedeki büyük bir açığı kapattı. 2 Milyon Liraya mal olan Taziye Evi Bölgedeki en büyük Taziye Evi özelliğini taşıyor.

Adıyaman Karapınar Mahallesindeki Mehmet Erdemoğlu Taziye Evinin açılışına Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ali Erdemoğlu, MAHER Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu, Mustafa Erman, MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, Adıyaman Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar, Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Siyasi Parti Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ve Adıyaman halkı katıldı.

“Milletimize faydalı olmaya çalışıyoruz”

Törende açılış konuşmasın yapan Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu, güçleri yettikçe, imkanları el verdikçe bu tür sosyal projeleri hayata geçireceklerini belirterek şöyle konuştu. “Rahmetli Babamızın bize bir emri bir sözü vardı. Hiçbir şey ama hiçbir şey sizin değildir diye emretmişti. Ne mal ne mülk ne diğer şeyler, hiç bir şey. Hepimiz burada emanetçiyiz derdi. Ve hepimize bunun gerekliliğini yapmayı bize emrederdi. Hatta buradaki sözünde de vardı. ‘Servetin sınır yoktur, mükafatı vardır´ diye bize emretmiştir. Bizlerde onun açtığı bu yolda gücümüzün yettiği imkânlarımızın el verdiği oranda ülkemize ilçemize ilimize devletimize ve milletimize faydalı olmaya çalışıyoruz. Yaşadığımız müddetçe inanın buna bu babamızın emrini sonuna kadar yerine getireceğiz. Bunu bilmenizi istiyorum.”

2 Milyon Liraya mal oldu

Besni´de yaptırdıkları Taziye Evi Planına sadık kalınarak yaptırılan Taziye evinin 2500 m2 arsa üzerine 750 m2 kapalı alanı olacak şekilde inşa edildiğini söyleyen Erdemoğlu, Bölgedeki hatta Türkiye´deki en büyük Taziye Evlerinden biri olduğunu ifade ederek, “Burada açtığımız Taziye Evimizi Belediye Başkanımız 2500 m2. Arazi tahsis etti. Burada 750 m2. Kapalı alanı ile diyebilirim ki Türkiye´deki, bölgedeki en güzel ve en büyük Taziye Evi diyebilirim. Bunun yaklaşık bedeli 2 milyon Liraya mal olmuştur. Adıyaman İlimize yapmış olduğumuz Taziye Evinin hayırlı olmasını diliyorum. Hepinize Erdemoğlu Ailesi adına şükranlarımı sunuyorum teşekkür ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

“Erdemoğlu ailesinin eli Adıyaman´a kadar uzadı”

“Biz Adıyaman´daki en güzel arsamızı verdik, onlar da en güzel Taziye Evini yaptılar.” diyen Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, “Allah yaptıkları hayırları kabul etsin. Mehmet Erdemoğlu amcamız hem kendisi hem de evlatlarını çok güzel yetiştirmiş.” dedi. Kutlu şöyle konuştu: “Güzel bir günde bir araya geldik. Şimdiye kadar Besni´ye Gaziantep´e hatta Bursa´ya kadar yatırımlarını gördüğüm Erdemoğlu ailesinin ilk defa dalları Adıyaman´a kadar uzadı. Erdemoğlu ailesinin dalı nereye uzarsa gitgide orayı çevreliyor. Bir çiçekle bahar olmuyor. Besni´de çok büyük yatırımları var. Buradaki bu yatırım da bir dal uzantısı inşallah, burada gelişip büyüyecek. Bir yandan mutluyum böyle bir eseri ihtiyaç olan bir mahallemize hep birlikte kazandırmış olduk. Biz Adıyaman´daki en güzel arsamızı verdik, onlar da en güzel Taziye Evini yaptılar. Ama sıkıntı şurada, biz bunun dışında 12 tane daha taziye evi yaptırıyoruz. Şimdi burayı gördükten sonra öbürlerini beğenmeyecekler. Bizimki niye böyle değil diyecekler ama Erdemoğlu farkının da olması lazım. Bizde zaten Belediye olarak Erdemoğlu ailesiyle yarışmıyoruz. Allah yaptıkları hayırları kabul etsin.

“Erdemoğlu çok kazansın ki, daha çok hayır yapsınlar”

“Mehmet Erdemoğlu amcamız hem kendisi hem de evlatlarını çok güzel yetiştirmiş. Gördüğüm kadarıyla onlar verdikçe cenabı Allah´ta yerini dolduruyor. 2 milyonluk harcamanın da yerini 40 milyon olarak cenabı Allah doldursun inşallah. Ne kadar çok kazanırlarsa o kadar çok yatırım yapıyorlar. Ne kadar çok kazanırlarsa o kadar çok yatırım yapıyorlar. O yüzden dua edelim Erdemoğlu çok kazansın, Merinos çok kazansın, onlarda daha çok hayır hasenat yapsınlar” dedi. Bu taziye evinin diğerlerinden bir farkı olduğunu vurgulayan Başkan Kutlu, Ailenin taziye evinin arkasın bir lojman yaptırıp görevli verdiğin ve Taziye evinin her türlü temizlik bakım gibi işlerini de kendilerinin üstlendiğini söyledi. Kutlu diğer taziye evlerinde bu işleri Belediyenin yaptığını ifade etti.

“Erdemoğlu hayır hasenat konusunda Besni´ye sığmıyor”

Konuşmasının başında Merhum Erdemoğlu ve şehitler için dua eden Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, “Geçtiğimiz hafta Besni Eğitim Bayramında Cami hayırları olmuştu oraya intikal edemedik. Önümüzdeki birkaç hafta sonra Besni´de fakültenin açılışını yapacağız. Görünen o ki az önce Belediye Başkanımız da ifade etti Erdemoğlu ailesi hayır hasenat konusunda artık Besni´ye sığmıyor. Adıyaman´a, ilçelerine, zaten Gaziantep´te bir sürü yatırımları hayır hasenatları olmuş. Ben inanıyorum ki bunlar kendileriyle de kendilerinde sonra da dedelerinin vasiyetleri doğrultusunda devam edecektir.” 

 “Merhum Erdemoğlu´nun sözlerini Öğrencilere okutmakta fayda var”

“Burada rahmetli Erdemoğlu´nun resminin altındaki sözlerini de ben Milli Eğitim Müdürümüze çağrı yapıyorum. Osmangazi´ye vasiyet gibi şeydir o. Onu böyle öğrencilere hiç değilse birer kağıda sayfa şeklinde okutmakta fayda var. Her insana lazım olan öğütler var orada sadece işadamlarına değil. Hayırlı olması beklenen hayırlı olması istenen kendisine ailesine, milletine devletine, vatanına dinine diyanetine vasiyeti bildirmekte, düstur edinmesinde fayda görüyorum.”

Konuşmaların ardından Ali Erdemoğlu, İbrahim Erdemoğlu ve Mahmut Erdemoğlu´na Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu tarafından Plaket verildi.

Daha sonra Katılımcılar tarafından Taziye Evinin kurdelasının kesilmesinin ardından tören sona erdi.

 

 

 

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Erdemoğlu Mehmet Taziye açıldı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İşte yeni Milli Eğitim Müdürü: MEHMET DEMİREL
İşte yeni Milli Eğitim Müdürü: MEHMET DEMİREL
Besni İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna “Yerli ve Milli” bir isim olan, tam bir Besni Sevdalısı Eğitimci Mehmet Demirel atandı.
Hak sahiplerinin bekleyişi bitiyor: 20 EKİM´DE TESLİM EDİLECEK
Hak sahiplerinin bekleyişi bitiyor: 20 EKİM´DE TESLİM EDİLECEK
Kura çekiminin üzerinden neredeyse 1 yıl geçmesine rağmen Müteahhit ile olan sorunlardan dolayı bugüne kadar teslim edilemeyen TOKİ konutlarının bu hafta teslim edileceği açıklandı. Ak Parti Adıyaman Milletvekili Ahmet Aydın konuyu çözüme kavuşturduklarını belirterek 20 Ekim´de konutların hak sahiplerine teslim edileceğini söyledi.
34 köyün altyapı Sorunu çözüldü: Kaymakam Çalışıyor Köyler Güzelleşiyor
34 köyün altyapı Sorunu çözüldü: Kaymakam Çalışıyor Köyler Güzelleşiyor
Göreve geldiği günden beri çalışmalarıyla göz dolduran Besni Kaymakamı Ahmet Gencer, son 1 yıl içinde 24 köye 70.670 m2 Kilitli Parke taşı döşetti. 24 saat kapısı herkese açık olan Kaymakam Gencer, sık sık köyleri ziyaret ederek vatandaşların sıkıntılarını dinleyerek çözüm üretiyor. Besni Esnaf Odası da bu çalışmalarından dolayı Gencer´e teşekkür plaketi verdi.
ADIYAMAN´DA UYUŞTURUCU İLE  MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI
ADIYAMAN´DA UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE TOPLANTISI YAPILDI
Bağımlılık yapıcı maddedeler ve bağımlılıkla mücadele kapsamında kurumlar arası işbirliği yapmak, eşgüdüm sağlamak ve madde bağımlığı ile mücadele konusunda yapılacak faaliyetleri belirlemek amacıyla Bağımlılık ile Mücadele Toplantısı Vali Nurullah Naci Kalkancı başkanlığında gerçekleştirildi.
BEFSAD´ın fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü
BEFSAD´ın fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü
20. Besni Eğitim Bayramı etkinlikleri kapsamında, Besni Fotoğraf Sanatı Derneğinin (BEFSAD) karma fotoğraf sergisi yoğun ilgi gördü.
TOKİ sakinlerinden İsim tepkisi
TOKİ sakinlerinden İsim tepkisi
Sarhan´daki 3. Etap TOKİ sakinleri FETÖ terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen´in isim ve soy isminin baş harfleri olan F. G.´nin bloklarda yer almasından rahatsız olduklarını belirterek isimlerin değiştirilmesini istediler. Site sakinleri başta 225 lira olan taksitlerin 600 liraya çıkmasını da protesto ettiler.
Emniyet Müdürü Avan´dan Besni´ye Veda Mesajı
Emniyet Müdürü Avan´dan Besni´ye Veda Mesajı
1 Kasım 2018 tarihinde emekliliğe ayrılacak olan Besni İlçe Emniyet Müdürü Cemal Avan, veda mesajı yayımladı.
SERVİ ERDEMOĞLU TAZİYE EVİ VE YENİLENEN MEHMET ERDEMOĞLU  CAMİ HİZLMETE AÇILDI
SERVİ ERDEMOĞLU TAZİYE EVİ VE YENİLENEN MEHMET ERDEMOĞLU CAMİ HİZLMETE AÇILDI
Erdemoğlu ailesi tarafından Adıyaman ili Besni ilçesinde yaptırılan Servi Erdemoğlu Taziye evi ve yenilenerek genişletilen Mehmet Erdemoğlu Cami yapılan törenle açıldı.
20. Eğitim Bayramı  Coşkuyla kutlandı
20. Eğitim Bayramı Coşkuyla kutlandı
Dünya´da tek bayram olma özelliği bulunan ve her yıl geleneksel olarak kutlanılan 20. Besni Eğitim Bayramı bu yılda çeşitli etkinliklerle kutlandı.
Gelin, kına gecesinde intihar etti
Gelin, kına gecesinde intihar etti
Besni´ye bağlı Oyratlı köyünde kına gecesi öncesi tabancayla çenesine ateş ederek yaşamını yitiren Hülya Y. (23), Oyratlı köyünde toprağa verildi.
Öğrenci Sayısı 3 yılda  2000´den 500´e düştü
Öğrenci Sayısı 3 yılda 2000´den 500´e düştü
Besni Meslek Yüksek Okulunda öğrenci sayısı son 3 yılda 4´te 1 oranında geriledi. 2015 yılında 2000 civarında öğrencisi bulunan Yüksekokulun bu yıl öğrenci sayısı 500´ye düştü.
Burs, Staj, İş verecek; Ek Yerleştirme başladı
Burs, Staj, İş verecek; Ek Yerleştirme başladı
2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarına göre 2018-2019 öğretim yılı için yükseköğretim programlarına ek yerleştirme işlemleri başladı.
İşte Adıyaman´daki gerçek işsizlik: 35 kişilik işe 30 bin başvuru
İşte Adıyaman´daki gerçek işsizlik: 35 kişilik işe 30 bin başvuru
Sağlık Bakanlığının Adıyaman´da alacağı 35 daimi işçi kadrosuna, 30 binin üzerinde başvuru yapılması bekleniyor. İnternet sitesindeki ilgili duyuruyu 120 bin kişi okudu. Adıyaman İşkur Binasının önünde 1 haftadır başvuru kuyruğu var. 4 Eylül´de başlayan başvurular dün sona erdi.
 Besni eğitimine farklı bir soluk: “ÖZEL BESNİ SİMYA  ANADOLU LİSESİ” AÇILDI
Besni eğitimine farklı bir soluk: “ÖZEL BESNİ SİMYA ANADOLU LİSESİ” AÇILDI
Özel Besni Simya Anadolu Lisesi 2018-2019 eğitim-öğretim yılında hizmete girdi. Açılması tüm kamuoyu tarafından olumlu karşılanan Özel Besni Simya Anadolu Lisesi “iyi insan yetiştirmek” felsefesiyle yeni döneme damgasını vuracak gibi görünüyor.
Quick Sigorta Avrupa Finalisti...
Quick Sigorta Avrupa Finalisti...
Hayırsever Hemşerimiz Mahmut Erdemoğlu´nun sahibi olduğu MAHER Holding kuruluşu olan Quick Sigorta, Dünyanın en büyük dijital sigortacılık platformu olan “The Digital Insurer” tarafından düzenlenen “Dünya Dijital Sigortacılık Ödülleri” yarışmasında Avrupa´da finale kalan 4 şirket arasında yer aldı.
Erdemoğlu, Ek Kontenjandan Besni´yi tercih edene KARSILIKSIZ BURS VE İS VERECEK
Erdemoğlu, Ek Kontenjandan Besni´yi tercih edene KARSILIKSIZ BURS VE İS VERECEK
Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu, Ek kontenjanlardan Besni Tekstil Mühendisliği ve İşletme bölümlerini tercih edecek öğrencilere, koşulsuz şartsız burs vereceğini ve okulu bitirmeleri durumunda Merinos´ta işlerinin hazır olduğu müjdesini verdi.
TRAFİK CANAVARI KARTAL KAVŞAĞINDA
TRAFİK CANAVARI KARTAL KAVŞAĞINDA
Gün geçmiyor ki yeni bir kaza olmasın. Yenikent´teki Kartal heykelinin bulunduğu kavşakta yaşanan trafik kargaşası son olarak 6 kişinin yaralandığı kazaya neden oldu. Peki, emniyetin ya da Karayollarının önlem alması için birilerinin ölmesi mi gerekiyor?
Erdemoğlu Cami ve Taziye Evi  Eğitim Bayramında açılacak
Erdemoğlu Cami ve Taziye Evi Eğitim Bayramında açılacak
Hayırsever Bilge insan Merhum Mehmet Erdemoğlu´nun sağlığında hizmete açtığı Çat Mahallesi eski Hastane karşısındaki Erdemoğlu Camisine yaptırılan Ek bina ve Taziye evinin açılışı Eğitimi Bayramında yapılacak.
ADIYAMAN´DA HAİN SALDIRI: 4 ASKER ŞEHİT
ADIYAMAN´DA HAİN SALDIRI: 4 ASKER ŞEHİT
Adıyaman´da PKK´lı teröristler ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada yaralanan askerlerden 3´ü daha, hastanede doktorların çabasına rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Şehit sayısının 4´e yükseldiği çatışmada 3 güvenlik görevlisi de yaralandı. Adıyaman Valiliği yaptığı açıklamada, Askerlerden 1´inin zrhlı aracın geçişi sırasında teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı patlayıcının infilak etmesiyle, 3´ünün ise dost ateşi sonucu şehit olduğu belirtildi.
Esnaf Odasından Besnililere Çağrı
Esnaf Odasından Besnililere Çağrı
Besni Esnaf Odasından Besnililere Birlik Çağrısı; Besni Esnaf ve Sanatkârlar ODASI Başkanı Hayati İşitmen; “Euro, Dolar ve altınları bozdurup Türk Lirası´na çevirerek hükümetimize destek olmamız lazım” dedi.
Gözyaşları içinde toprağa verildiler...
Gözyaşları içinde toprağa verildiler...
Adana Aladağ ilçesinde suya giren Besnili Amca ve 2 yeğeni boğularak can verdi. Suya giren 6 kişiden 3´ü ise kendi imkânlarıyla kurtuldu. Cenazeler Besni´ye bağlı Eskiköy (Sugözü) köyünde gözyaşları içinde toprağa verildi.
LGS SONUÇLARI ÖĞRENCİ VE VELİLERİ MAĞDUR ETTİ
LGS SONUÇLARI ÖĞRENCİ VE VELİLERİ MAĞDUR ETTİ
30 Temmuz´da açıklanan LGS sonuçları tüm Türkiye´de olduğu gibi ilçemizde de çok sayıda öğrenci ve velisini mağdur etti. Aradan 15 gün geçmesine rağmen Bakanlık tarafından sorunları çözülmeyen mağdur veliler bakanlıktan Besni´de özellikle Yenikent´teki Mustafa Erdemoğlu Anadolu Lisesi ve 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesinin kontenjanlarının artırılması talebinde bulundular.
Kazayla kendini vuran asker toprağa verildi
Kazayla kendini vuran asker toprağa verildi
Ankara Merkez Komutanlığı´nda vatani görevini yaparken, nöbet tuttuğu sırada tüfeğiyle kendini kazayla vuran 22 yaşındaki Piyade Er Vakkas Şahin Besni´de toprağa verildi.
Bir Tarih yeniden Ayağa kalkıyor
Bir Tarih yeniden Ayağa kalkıyor
Yüz elli yıl önce aşiret savaşları yüzünde yıkılan, İpek Yolunun üzerindeki tarihi Kızılin Köprüsü restore edilmeye başlandı. Adıyaman Müze Müdürlüğü denetiminde Gaziantep Restorasyon ve Konservasyon Bölge müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalar kısa süre önce başladı.
Besni´de 6 Hakim ve Savcının tayini çıktı
Besni´de 6 Hakim ve Savcının tayini çıktı
HSK kararnamesi yayınlandı ve birçok hakim ve savcının görev yeri değişti. Hakimler Savcılar Kurulu (HSK) Birinci Dairesinin 2018 Ana Kararnameleriyle, Besni´de görev yapan 6 hakim ve savcının tayini çıkarken Besni´ye 1 Savcı ve 1 hakim atandı.
Gazimize muhteşem düğün...
Gazimize muhteşem düğün...
Tunceli kırsalında arazi taraması sırasında teröristlerin döşediği mayına basınca yaralanarak gazi olan ve tedavisi tamamlanan astsubay Mustafa Deniz, Besni´de düzenlenen düğünle dünya evine girdi. Gazi astsubayı mutlu gününde komutanları da yalnız bırakmadı.
20. EĞİTİM BAYRAMI  PROGRAMI KESİNLEŞTİ
20. EĞİTİM BAYRAMI PROGRAMI KESİNLEŞTİ
Bayramın en önemli etkinliği İbrahim Erdemoğlu´nun başarı hikâyesini anlattığı Panel ile Türkiye´nin tanınmış eğitimcilerinden R. Selçuk Şirin´in konuşmacı olarak katılacağı konferans. Her iki program da hizmete girecek olan Kongre merkezinde yapılacak. Besni halkının bu iki etkinliğe büyük ilgi göstermesi bekleniyor.
Prof. R. Selçuk Şirin Besni´ye geliyor
Prof. R. Selçuk Şirin Besni´ye geliyor
Son yıllarda özellikle Eğitim ve Gençler üzerine yaptığı çalışmalarla kamuoyunda adından sıkça söz ettiren New York Üniversitesi Profesörü R. Selçuk Şirin Eğitim Bayramında düzenlenen Konferansa konuşmacı olarak katılacak. Yol Ayrımındaki Türkiye: Ya Özgürlük Ya sefalet ve Bir Türkiye Hayali isimli iki kitabı bulunan Şirin´in panelin ardından kitaplarını imzalaması bekleniyor.
REKTÖR BESNİ´Yİ SIRTINDAN VURDU
REKTÖR BESNİ´Yİ SIRTINDAN VURDU
Mimarlık Fakültesi iken öğrenci alınması için adı Üniversite senatosunun 05.04.2017 tarih ve 45929520-06-01 sayılı kararı ile Mehmet Erdemoğlu Mühendislik Mimarlık Fakültesi olarak değiştirilen Fakültemiz ÖSYM´nin tercih kılavuzunda yer almadı. Adıyaman´daki Mühendislik Fakültesine bağlı Tekstil Mühendisliği bölümü ile İdari bilimler fakültesine bağlı İşletme bölümüne alıncak öğrenciler Besni´deki binada eğitim görecek. Biz, Besnililer olarak umutla Eylül´de Fakültemize kavuşacağımızı beklerken, Rektör Besnilileri yine sırtından vurdu.
İSTANBUL´DAKİ BESNİLİLER YEMEKTE BULUŞTU
İSTANBUL´DAKİ BESNİLİLER YEMEKTE BULUŞTU
İstanbul Besnililer Yardımlaşma Derneğinde Başkan Ahmet Bozmaz,2. Başkan Ali galip Dursun ve tüm yönetimin ev sahipliğinde geçtiğimiz hafta sonu Besnililer buluşması yapıldı.

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.6134
EURO
6.4316
aa
ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
Adıyaman Hava Durumu
Bugün
Fırtına
26°
14°
Pazar
Sağanak
21°
15°
Pazartesi
Sağanak
21°
16°
Salı
Fırtına
19°
15°