Milli Eğitim Müdürü Demirel velilerle toplantı düzenledi

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Demirel ve Şube Müdürü Derya Erek, ilçedeki velilerle çevrimiçi toplantılarda bir araya geldi.
EĞİTİM 19.08.2021 16:25:30 136 0

Yapılan toplantılarda Pandemiden dolayı geçtiğimiz seneyi zorunlu olarak sınıflarından uzak tamamlayan öğrencilere yeni eğitim öğretim yılının daha sağlıklı ve yüz yüze yapılabilmesi için yapılan çalışmalardan bahsedilerek velilerden destek istendi. Bunun için Sağlık Bakanlığı´nın belirlediği yaş gruplarının aşı yaptırması bu süreci okullara kavuşma açısından daha kolaylaştıracağı belirtildi.
Toplantıda ayrıca; Okulların eğitim öğretime ve pandemiye daha hazırlıklı olduğu, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün her birimiyle velilerle sürekli irtibat halinde olacağı, Eğitim süreçlerinin iyileştirilmesi yönünde önlemler alınacağı, Kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesi ve velilerin bu konuda ne yapması gerektiği konuşuldu.
Toplantı soru-cevap şeklinde devam ederek iyi dileklerle, yeni eğitim öğretim yılının bütün öğrencilere ve velilere hayırlı olması temennisiyle sonlandı.