ÖZYEDİYAMAN SPOR: 3 BESNİ BELEDİYESPOR: 3

Adıyaman 1. Amatör Kümede Mücadele eden Besni Belediye Spor deplasmanda karşılaştığı Özyediyaman Spor ile 3-3 beraber kaldı.
SPOR 27.11.2018 16:43:44 40 0

Maça çok iyi başlayan Besni Belediye Spor, maçın henüz 4. Dakikasında Mahmut, 9. Dakikasında ise Fatih´in ayağından bulduğu gollerle 2-0 öne geçti.

2-0´ın verdiği skor avantajıyla rahatlayan Besni Belediye Spor´a cevap vermekte gecikmeyen Özyediyaman Spor maçın 16 ve 18. Dakikalarında bulduğu gollerle eşitliği yakaladı.

Bu gollerin ardından toparlanmaya ve yeniden öne geçmeye çalışan Besni Belediye Spor da teknik heyet ve kulüp yöneticileri maçın hakemine verdiği kararlardan dolayı tepki göstermeye başladı. İlk yarıda başka gol olmayınca maçın ilk yarısı 2-2´lik eşitlikle sona erdi.

İkinci yarıya daha istekli başlayan Besni Belediye Spor öne geçmek için ataklarını sıklaştırdı. Aradığı golu 70. Dakikada Mehmet Figenergül´ün ayağından bulan Besni Belediye Spor 3-2 öne geçti. Maçın normal süresi bu skorla bitmesine rağmen verilen uzatma dakikalarında golü bulan rakip takım skora yeniden dengeyi getirdi. Kalan dakikalarda başka gol sesi çıkmayınca Besni Belediye Spor deplasmandan 1 puanla döndü.

Maç kadrosu: Serkan, Mahmut, M. Figenergül, M. Gezer, Özer, Savaş, Maviş, Abdurrahman, Fatih, Serkan Kurban, Mustafa.

Yedekler: M. Emre, Furkan, Ömer, İbrahim,