Polat: “Hemşerilerimizin Hizmetkârlığına talibim”
MHP, 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde, Besni Belediye Başkan Adayını Kenan Polat olarak belirledi. Polat seçildiği takdirde makam aracını satacağını ve Makam aracına harcanan giderleri engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye, akülü araç, park alanları inşa etmek için kullanacağını belirtti.
Tarih: 3.1.2019 11:50:20/ 802okunma / 0yorum

Geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Sadir Durmaz yaptığı yazılı açıklama ile 15´i il olmak üzere MHP´nin 402 belediye başkan adayını duyurdu. MHP´nin Besni Belediye Başkan Adayı ise Kenan Polat oldu. Kenan Polat MHP Besni Belediye Başkan Adaylığı hakkında gazetemizi ziyaret ederek açıklamalarda bulundu.

Şehrimizi geri istiyoruz!

Seçilen Belediye Başkanlarının Şehr´ül Emin olmak yerine kendilerini Besni´nin patronu olarak gördüğünü ifade eden Polat, “Besnili kardeşlerim kimi Belediye Başkanı seçerlerse seçsinler, Besni´nin anahtarını ona teslim etmiş olacaklar. Maalesef şu ana kadar ki seçilen başkanlar şehrin anahtarının teslim edileceği Şehr´ül Emin olmak yerine kendilerini Besni´nin patronu olarak görmüşlerdir. Biz bu yaklaşımı kabul etmiyoruz ve Besni´de patronluk havası içinde olan hiç kimseyi Belediye Başkanı olarak görmek istemiyoruz. Besni Besnililerindir. Şehrimizi geri istiyoruz. Sadece bize oy verenleri değil bütün Besni´yi temsil ettiğimizin bilincinde olacağız ve hizmetlerimizi buna göre yürüteceğiz.” dedi.

MHP Besni Belediye Başkan Adayı Kenan Polat açıklamalarının devamında ise;

Çıkar odaklarını uzaklaştıracağız

Besni´de mevcut olanakları koruyarak Besni´yi daha ileriye taşımayı amaç edineceğiz. İmkânsızlık bahanelerine sığınmayacağız.
Maalesef şimdiye kadar gelen yönetimler kendi varlığını sürdürmeyi, kendisini garantiye almayı tercih ederek, Besni´nin Halkını, Besni´nin Hakkını ve Besni´nin geleceğini yok saymıştır. Doğmamış çocuğun hakkının var olduğunu bileceğiz ve bu makamı rant olarak kullanan ve kullandıranlardan temizleyeceğiz. Danışman adı altında başka yerlerde çalışanlara maaş verilmeyecek, özetle halktan alınan vergiler yine halkın en önemli temel ihtiyaçlarına harcanacaktır.

Hiçbir zaman bu iş beni ilgilendirmez demeyeceğiz

Bir Belediye Başkanı olarak Besni´yi ve Besni halkını ilgilendiren her şeye bizim işimizdir diyeceğiz. Hiçbir Belediye Başkanı bu iş beni ilgilendirmiyor diyemez. Besni´yi ilgilendiren bütün faaliyetlerin içinde bir Besnili olarak var olacağız.

Belediye Başkanı seçilmenin sorumluluğunu taşıyabileceğimize inanıyoruz ve bir kişinin bile vebalini almadan görev süremizi tamamlamaya özen göstereceğiz. Çünkü bizler kul hakkının ne olduğunu idrak etmiş bireyleriz.

Siyasete siyasetçiye göre değil, Besni için çalışana göre bir yapılanma içinde olacağız. Besni için çalışan, Besni için bir taşın üstüne bir taş koyan kim olursa olsun hangi siyasi görüşte olursa olsun onu kucaklayacağız yeter ki Besni için çalışsın üretsin diyeceğiz. Çünkü bu güne kadar hep partili anlayışların hâkimiyeti ile birçok çalışma ya Besni´ye ulaşmamış ya da yarım bırakılmıştır.

Besni Halkı doğru seçimi yapacaktır

Besni adına almış olduğum yetkiyle, Besni´nin kaynaklarını siyasi rantiyecilerin elinden alıp yine Besnili kardeşlerimin emrine sunacağım. Bizim için Besnili hemşerilerimizin ihtiyaçları ve düşünceleri her şeyden daha kutsal ve önemli olacaktır. Çünkü bizi burada göreve getiren sizlersiniz. Herhangi bir vekilin ve ya müdürün keyfiyetine ya da ikna edilmesine bağlı olan işimiz olmayacaktır. Halk Besni Halkıdır Hak da Besni´nin Hakkıdır. Kimsenin hatırına feda edilecek bir Hak yoktur ve olmayacaktır. Böyle bir zihniyette olanlara da Besni halkı bu seçimde gereken cevabı verecektir. İnanıyorum ki Besni Halkı doğru seçimi yapacaktır. Hak yerini bulacak ve Kenan Polat ile bu devran sona erecektir.

Kaynak israfını önleyeceğiz

Birilerine rant oluşturmak için yapılan bir yıl sonra keyfi olarak yenilenen geçici işlerin oluşturduğu mali yükü, kaynak ve zaman israfını önleyeceğiz. Belediyenin kaynakları ve imkânları kimsenin babasını malı değildir. Soruyorum size onlar kendi evlerini her 6 ayda bir yenileyip tadilata sokuyorlar mı? HAYIR, Çünkü buna ne can ne de para dayanır. Peki, size soruyorum milletin yolunu, kaldırımını her dönem bir kazıp bir kapatanlar hem zaman hem de para israfıyla ne yapmaya çalışıyorlar, Soruyorum size bunun sonu nereye varacak. İşte ben diyorum ki bu düzene bir son verelim. Besni´yi gerçek sahipleri, Besnililer yönetsin.

Kapımızı Besni Halkına Her Zaman Açık Tutacağız. Halkın içinde olacağız. Halkla kaynaşacağız. Kapımız asla kapalı olmayacak.
Yeniliklere Açık Olacağız Gelişen ve değişen teknolojiye ayak uyduracağız, Doğruluktan taviz vermeyeceğiz. Belediye başkanı dediğin çalışkan ve cesur olmalıdır. Biz yanlışların üstüne cesurca, korkmadan gideceğiz.

Belediye Başkanı bir kentin bel kemiğidir.

Belediye başkanı adaylığımız süresince söylediklerimizi seçildikten sonra asla unutmayacağız. Belediye başkanlığı koltuğuna oturduğunda vaatlerini unutup bahane üretenleri layıkıyla hizmet etmeyenleri de Besni´den gönderme zamanı gelmiştir.

İyi bir kentleşme, iyi bir yönetimden geçer.

Ortak akılla plan, proje ve iş üreteceğiz. Şehrin imarıyla birlikte Besnili hemşerilerimizin gönüllerini de imar edeceğiz. Besni´ye umut olacağını iddia ederek yönetime gelenler Hatır Gönül için oy isteyenler, Mağdur edebiyatı yapanlar, sadece Besni´ye kaybettirdiler. Besni´nin mağdur edebiyatı yapan siyasetçileri teselli edecek zamanı kalmamıştır.

Besni´nin gerçek sorunları dışında Besni´yi doğru yönetemeyenlerin ürettiği bir sürü sorun ortaya çıkmıştır. Bugüne kadar eski başkanların seçim öncesinde çözeceklerini vaat edip seçimden sonra unuttukları ya da bahaneler üretip çözemedikleri sorunlar üst üste gelince Maalesef Besni´nin bir sürü birikmiş sorunu oluşmuştur. Aslında sorunlu olan Besni değildir. Sorunlu olan Besni´nin sorunlarını çözeceğini vaat edip Besni´ye yeni sorunlar üreten seçilmiş yanlış başkanlardır. Besni bunu görecek ve artık seçimini doğru yapacaktır.

Eleştiriye Açık Olacağız

Eleştirilmekten korkmayacağız. Eleştirinin bizi geliştirdiğini bileceğiz ve her eleştiriyi dikkate alıp uygulamalarımızda gerekli şekilde düzenlemeler yapacağız. Eleştirinin bir çalışmayı geliştirebilecek en büyük fırsat olduğunun farkındayız.

Sosyal bir belediyecilik benimseyeceğiz

Yardıma muhtaç vatandaşların sosyo-ekonomik durumlarını takip edeceğiz. Gerekli kaynakların kamu imkânlarının onlara ulaşmasında yardımcı olacağız. Engellilerin hayatını kolaylaştıracak her türlü hizmeti onlara sunacağız. Bu konuda hiçbir engel tanımayacağız, Mazeret üretilmesine izin vermeyeceğiz. Devletin kaynak vermediğinden, parasızlıktan yakınmayacağız. Bütün yurtiçi ve yurt dışı kalkınma ve hibe fonlarını takip edeceğiz, proje geliştirerek ilgili kuruluşlardan gerekli desteği alacağız.

Şeffaf ve Uzlaşmacı Olacağız

Ayrımcılık ve kayırmacılık gibi ucuz politikadan uzak, haklıyı haksızı tam ve doğru olarak ayırt edeceğiz.

Gurur ve kibirden uzak olacağız. Mahalle muhtarlarıyla ve halkla kavgalı olmayacağız. Sizin evinizde Besnili olarak düşündüklerinizi sahada uygulayan bir başkan olacağımı göreceksiniz. Besni´ye yeni bir vizyon ve kimlik kazandıracağız.

Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik kriz karşısında tasarruf tedbirleri uygularken hemşehrilerimizin sırtına yeni ekonomik yükler yüklemeyeceğiz. Ekonomik tedbirler alırken önce kendimizden başlayacağız.

Makam Aracımız Olmayacak

Halkın ekmeğinden aşından artırılan gelirleri makama saltanata harcamayacağız. Yönetime geldiğim gün ilk işim tarafıma tahsis edilmiş olan makam aracını satmak olacaktır. Makam aracına harcanan giderleri engelli vatandaşlarımıza tekerlekli sandalye, akülü araç almak, park alanları inşa etmek için kullanacağız. Sizinle birlikte halk otobüsüne binen, sizi anlayan ve dinleyen israf etmeyen bir başkanınız olacak.

Gençler için kaynak ve istihdam üreteceğiz

Genç kardeşlerimizin eğitimi için destek eğitimi sağlayan kurs merkezleri inşa edeceğiz. Besni üniversiteye en fazla öğrenci gönderen ve eğitim seviyesi en yüksek ilçe olmaya devam edecektir. Üniversiteyi kazanan genç kardeşlerime burs imkânı sağlayacağız. Besnimizi eğitim alanında cazibe merkezi haline getireceğiz. Belediye başkanlığını idare eden, yerine hizmet eden anlayışı ile değiştireceğiz.
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Bayan muhtar adayının tüm azaları da bayan
Kaymakam Hasan tütün Mahallesi Muhtar adayı Saime Türk´ün tüm azaları da bayanlardan oluşuyor. Ev hanımından çalışanına oy pusulasına 8 bayan aza yazan Saime Türk, “mahallemin sorunlarına bayan eli değmesini istiyorum. O nedenle tüm azalarımı da bayan arkadaşlarımdan yazdım” dedi.
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Alkan 4. Etap TOKİ´de: Sorunlarınızın hepsini çözeceğiz
Saadet Partisi Besni Belediye Başkan adayı Reşit Alkan sorunlar yumağı 4. Etap TOKİ sakinleri ile bir araya geldi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı Aydın Aktaş: Mahallemin sorunlarını biliyorum
Arzuhalci Aydın Aktaş Erdemoğlu Mahallesine Muhtar adayı olduğunu söyledi. Erdemoğlu Mahallesinin sıkıntı ve sorunlarını bildiğini ve çok yakından takip ettiğini belirten Aktaş şunları söyledi.
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
Kılıçdaroğlu Besni´de partililere seslendi: “CHP KUL HAKKI YEMEZ”
CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu seçim çalışmaları kapsamında geldiği Adıyaman´da Besni, Gölbaşı ve Tut ilçelerini ziyaret etti. Kılıçdaroğlu´na Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, İl başkanı Deniz Çakmak, ilçe başkanı Hakan Kılınç, Belediye Başkan adayı Vakkas Acar eşlik etti.
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Alkan: BESNİME KURBAN OLURUM, BU MEMLEKETE HİZMET YA GELECEK YA GELECEK
Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Reşit Alkan seçim bürosunun açılışında miting gibi kalabalığa seslendi. Yakın akrabası Ali Erdemoğlu´nun da katıldığı açılışta konuşan Alkan, Besni halkının oylarına, teveccühüne kimsenin ipotek koyamayacağını belirterek “Besni ne derse o olur.” dedi. Hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu ise, Besni Halkının Fakülteye sahip çıkması çağrısını yinelediği konuşmasında “Besnimiz için gereken neyse şu ana kadar yaptıklarımız, bundan sonra da devam edecektir. İnşallah yeni yatırımlarımız olacak.” diyerek Besni halkına müjde verdi.
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
Emre: Halkımızı Aldatmanın Peşinde Değiliz
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre yapılabilecek hizmetlerin en iyisini sadece AK Parti´nin yapabileceğini ifade ederek; “Bizler ‘İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın´ düsturunu ilke edindik. Siyasi hayatımız boyunca halkımızın sorunlarını elimizden geldiği nisbette çözmek için gayret ettik. Bizler yapamayacağımız hiçbir hizmetin sözünü vermiyoruz. ‘Yaparsa AK Parti yapar´ diyoruz.
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Yıldız, Gençlik kollarından ve Meclis adaylığından istifa etti
Ak Parti Gençlik kolları başkanı ve Belediye Meclis üyesi adayı Ahmet Yıldız, partideki tüm görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Gençlik kolları başkanlığı ve Belediye Meclisi adaylığından istifa ettiğini duyuran Yıldız, yazılı bir açıklama ile istifa gerekçelerini sıraladı.
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
Yeni Besni Mahallesi Muhtar Adayı İsmail Yıldız: “Siz Seçin Biz Hizmet Edelim”
31 Mart yerel seçimlerinde Yeni Besni Mahallesinden Muhtar Adayı İsmail Yıldız, Siz seçin biz hizmet edelim. Çözümün adresi olacağız” dedi.
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın Kolları: Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırıyoruz
Ak Parti Kadın kolları yaptığı açıklama ile Kadınları Besni´nin değişimi için gönül birliği etmeye çağırdı. Gazetemize açıklama yapan Kadın kolları başkanı Semra Semiz şunları söyledi.
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
MHP başkan adayı Polat Seçim karargâhını açtı
Milliyetçi Hareket Partisi Besni seçim karargâhı açıldı. Atatürk Caddesi İş Bankası bitişiğindeki seçim irtibat bürosunun açılışına MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan, MHP MYK Üyesi Sedat Yaşar, MHP Adıyaman İl Başkanı Hüseyin Özgün, MHP Besni İlçe Başkanı Hamdi Arslan, MHP Besni Belediye Başkan Adayı Kenan Polat ve partililer katıldı.
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
AK Parti adayı Emre´nin Seçim Bürosu Açıldı
31 Mart Yerel seçimlerine sayılı günler kala siyasi partiler seçim karargahlarını açmaya başladı. Ak Parti Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre´nin seçim karargahı dün açıldı.
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
7 Mühendisten Saadet Partisine Destek: Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli
Besni´de görev yapan 7 mühendis ortak bir bildiri yayınlayarak Alkan´a desteklerini açıkladı. Dayatmaya karşı olduklarını belirten mühendisler, “Besni halkı bu dayatmayı güçlü bir iradeyle aşarsa, Besni kazanacaktır” dediler. Ali Erdemoğlu´nu da yürekten kutladıklarını belirten 7 mühendis, “Aça Aş, Açığa Bez, İşsize İş veren; Besni´nin ALPERENİ Bir oy isterse, Bin oy verilmeli” ifadesini kullandılar.
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Tekinerdoğan: "Dumlupınar mahallesinin acilen kentsel dönüşüme ihtiyacı var"
Dumlupınar Mahallesi muhtar adayı Feray Tekinerdoğan, mahallenin acilen Kentsel Dönüşüme ihtiyacı olduğunu söyledi. Seçilmesi durumunda Kentsel dönüşüm için imza kampanyası başlatacaklarını söyleyen Tekinerdoğan, “Benim mahallemde oturan insanlarında insanca yaşamaya hakkı var.” dedi.
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
Erdemoğlu Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kılınç: “Yetki Sizden, Hizmet Bizden”
İbrahim Kılınç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, Erdemoğlu Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
Emre: Bizim için koltuk, makam önemli değil
AK Parti Besni Belediye Başkan Adayı E. Mehmet Emre seçim çalışmalarını değerlendirdi. Gazetemizi ziyaret eden Emre, yaptığı açıklamada; “Vatandaşımızın güzel teveccühü ile karşı karşıyayız. İş nefis işi değildir. Besni´nin daha ferah, daha rahat ve yaşanabilir merkez haline gelmesi için bir gayret içerisine gireceğiz. Bizim için koltuk, makam önemli değil” dedi.
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç: “15 Temmuz Şehitler Mahallesine Hizmet İçin Adayım”
Ebubekir Oruç, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimlerde, 15 Temmuz Şehitler Mahallesine hizmet için adayım” dedi.
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
İttifak iddialarına MHP´den yanıt: Besni´de herhangi bir siyasi ittifak içerisinde değiliz
31 Mart seçimlerinde Besni´de Ak Parti´yi destekleyecekleri ya da ittifak kuracakları söylentileri üzerine MHP Besni teşkilatı bir açıklama yaparak kimseyi desteklemeyeceklerini seçime kendi adayları ile gireceklerini söyledi. İlçe Başkanı Hamdi Arslan, “Milliyetçi Hareket Partisi Besni ilçe teşkilatı ve adayımız Kenan Polat ile yerel seçimlere katılacaktır.” dedi.
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Salıcı: Şimdi, 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kağan Salıcı, Besni seçim bürosunun açılışına katıldı. Salıcı, "Şimdi 2002 yılındakinden daha büyük bir ekonomik kriz var. Bundan iktidar sorumludur" dedi.
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Leyla Değirmenci: “Tüm mahalle sakinlerinin desteğini bekliyorum”
Çat Mahallesi muhtar adayı Leyla Değirmenci kadınların kendine güvenini yenilemek için aday olduğunu belirterek tüm mahalle sakinlerinin desteğini beklediğini söyledi.
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
Orhan Onur: Mahalleme Hizmet İçin Yeniden Adayım
1 dönemdir Cirit Meydan Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Orhan Onur, “31 Mart yerel seçimlerinde tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallemde yarım kalan hizmetlerin yerine getirilmesi göreve talibim” dedi.
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Besni´de partililere hitap etti
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman´ın ilçelerini ziyaret etti. Besni Ziyaretinde Bakan Gül´ün yanı sıra AK Parti Adıyaman Milletvekilleri Ahmet Aydın, M. Fatih Toprak, Yakup Taş, İ. Halil Fırat, AK Parti İl Başkanı Mehmet Dağtekin, Besni ilçe Başkanı Mustafa Çiğdem, Belediye Başkan adayı E. Mehmet Emre ve partililer katıldı.
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
Ev hanımı Saime Türk Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adayı
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde, ev hanımı Saime Türk, Kaymakam Hasan Tütün Mahallesinden Muhtar adaylığını açıkladı.
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP´den açıklama: CHP´yi destekleyeceğiz
HDP Besni ilçe yönetimi yaptığı açıklama ile Yerel seçimlerde AKP-MHP ittifakına karşı CHP´yi destekleyeceklerini açıkladı. CHP ise Kontenjan listesinde HDP adına Halil Mengelliboğa´yı aday gösterdi.
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
Hasan Tütün Mahallesi Muhtar Adayı Sinan Pamukçu; Mahallelimden “Ustalık Belgesi” İstiyorum
2 dönemdir Kaymakam Hasan Tütün Mahallesi Muhtarlık görevini yürüten Sinan Pamukçu, “31 Mart yerel seçimlerinden tekrardan aday olduğunu belirterek, mahallelim bana çıraklığı ve kalfalığı öğretti, şimdi mahalle sakinlerimden Ustalık belgesini talep ediyorum.” dedi.
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Türk: “İlçemize güzel bir mahalle kazandırdık”
Ali Erdemoğlu Mahallesi muhtar adayı İbrahim Türk “Mahallemizin artan nüfus yoğunluğu ile birlikte daha hızlı ve etkin hizmet alabilmesi amacıyla yeni bir mahalle kurulması için dilekçe hazırladım. Dilekçemin sürecini yakinen takip ettim ve dilekçemizin onayı ile ilçemize güzel bir mahalle kazandırdık” dedi.
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Meclis Üye adayları açıklandı...
Besni Belediye Başkanlığı için Siyasi Partiler Belediye Meclisi üyesi adaylarının listesini İlçe Seçim kuruluna teslim etti. İşte partilerin Belediye Meclis adayları:
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Emre´den Eğitim Bir Sen´e Ziyaret
Ak Parti Besni Belediye Başkan Adayı Eyyup Mehmet Emre, Besni Eğitim Bir Sen Başkanı Mahmut Akdoğan ve üyeleriyle bir araya geldi.
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
İlk kayıp CHP´den… Öcal adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisinden İl Genel Meclisi 2. Sıradan aday olan Vakkas Öcal adaylıktan çekildiğini açıkladı.
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Alkan Projelerini açıkladı: HALKIMIZIN FİKİRLERİNİ REFERANS ALACAĞIZ
Saadet Partisinden Besni Belediye Başkan adayı olan Reşit Alkan, projelerini açıkladı. Besni´ye en az 4 bin istihdam sağlayacak olan ihtisas OSB, MYO öğrenci sayısının arttırılması, Besni Kent meydanı, Ana caddeye cephe düzenlemesi, Park sorunu için Cep Otoparklar yapılması; başta Besni üzümü olmak üzere yöresel ürünlerin dünyaya pazarlanması başlıca projeleri arasında yer alıyor. Alkan, her projeyi hayata geçirmeden önce mutlaka halka soracak ve fikirlerini referans alacaklarını taahhüt etti.
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Yıldız: “Gönül Belediyeciliği ile gençlik ruhu canlandırılacak”
Ak Parti Besni Gençlik kolları başkanı Ahmet Yıldız seçim çalışmaları kapsamında Besni Kadın Kolları Başkanı Semra Semiz ve üyeleri ile birlikte gazetemizi ziyaret ettiler.
aa

/resimler/2016-12/9/1507370657448.jpg

ETKİNLİKLER

/resimler/2016-12/7/1407375362877.jpg

Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Adıyaman için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
05:52 07:33 12:40 15:10 17:28 18:57
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ