PTT´den Sosyal Mesafe Kuralı Uyarısı!

Besni PTT Şube Müdürü Aziz Arslan son günlerde hızla yayılan koronavirüs ile ilgili açıklamada bulundu. Açıklamasında sosyal mesafe kuralına dikkat çeken Arslan; ?Son dönemde tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınında müşterilerimizi ve çalışan
GÜNDEM 31.03.2020 13:35:37 47 0

Koronavirüse karşı tedbirleri aldıklarını ifade eden PTT Besni Şube Müdürü Aziz Arslan açıklamasında şunları kaydetti; ?Müşterilerimiz ve çalışanlarımızın sağlığı için koronavirüs etkilerine karşı gerekli tedbirler konusunda çalışmalarımızı geliştirerek sürdürüyoruz. COVİD-19 salgınına karşı hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz.

Tüm iş yerlerimizde sosyal mesafe kuralını uyguluyor, şube ve gişelerde görevli personel sayımızın en fazla iki katı kadar müşteriyi içeride misafir ederek, işlemlerini sırayla gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda müşterilerimizden hem içeride hem dışarıda sıra beklerken 1 metre mesafe kuralına uymaları noktasında gerekli özeni göstermelerini bekliyoruz.

Koronavirüs salgınına karşı tedbirler kapsamında gişe ve bankacılık işlemlerimizi PTT iş yerlerimize gelmeden PTT Bank İnternet Bankacılığı, PTT Mobil uygulaması veya PTT ATM´lerinden kolaylıkla gerçekleştirebileceğinizi hatırlatmak ister, sağlıklı günler dileriz? dedi.