Serdar Tuncer´e Besni´de büyük ilgi

Besni Belediyesi tarafından organize edilen etkinliğe konuk olan Şair-Yazar ve TV Programcısı Serdar Tuncer, seslendirdiği birbirinden güzel şiirler ve sohbetiyle vatandaşlara güzel bir gece yaşattı.
GÜNDEM 9.09.2021 21:11:50 215 0

Besni Belediyesi tarafından organize edilen kültür, sanat etkinlikleri devam ediyor. Recep Tayyip Erdoğan Kongre Merkezinde düzenlenen etkinliğe konuk olan Şair-Yazar ve TV Programcısı Serdar Tuncer´e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Programda açılış konuşmasını yapan Besni Belediye Başkanı E. Mehmet Emre; ?Kıymetli Besnili hemşerilerim, öncelikle etkinliğimize teşriflerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Bugün kıymetli dostumuz, şair- yazar ve Televizyon Programcısı Serdar Tuncer seslendireceği birbirinden güzel şiirler ve edeceği hoş sohbetleriyle bizlere güzel bir gece yaşatacak. Kendilerine şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum? dedi.
Daha sonra Serdar Tuncer tarafından seslendirilen şiirler ve sohbetler vatandaşların beğenisini topladı. Program sonunda Tuncer´e Belediye Başkanı E. Mehmet Emre tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Programa Besni Kaymakamı Nazlı Demir, kurum ve daire amirleri, STK Temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.