THK´dan fitre ve zekat çağrısı

Türk Hava Kurumu (THK) Besni Şube Başkanı Ali Deveci, Besnilileri Ramazan ayında fitre ve zekatlarını THK´ya vermeye çağırdı.
GÜNDEM 16.04.2021 10:21:07 54 0

Ramazan ayı dolayısı ile açıklamalarda bulunan THK Besni Şube Başkanı Ali Deveci, kurulduğu 1925 yılından beri THK´nın vatandaşlardan kendisine gelen bağışlarla havacılığı geliştirmeye çalıştığını belirterek Besnililerin fitre ve zekatlarını da THK´ya vermelerini beklediklerini ifade etti.
Başkan Deveci; ?Vatandaşlarımızın kurumumuza yaptıkları fitre, zekat yardımları ve destekleri ile devletimizin, gençlerimizin ve çocuklarımızın havacılık alanında gelişmeleri yakında takip etmesine yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda ülkemizin ihtiyacı olan alanlarda kurumumuza ait tesisleri, eğitim faaliyetlerine açıyoruz. Biz, devletimize ve milletimize hizmet etmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Bu anlamda halkımızın yapmış oldukları yardımlar ülkemiz için büyük önem arz etmekte olup kurumumuzun ve devletimizin gelişmesine büyük katkılar sağlıyor. Halkımızın yardımları ve destekleri ile varlığını sürdüren Türk Hava Kurumu olarak, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyor, desteklerinden dolayı halkımıza çok teşekkür ediyoruz" dedi.