YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA ÖĞRENCİLERİNE KAVUŞACAK

Hayırsever hemşerimiz Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu tarafından Alanya´da yaptırılan 32 derslikli okulun çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Mahmut Erdemoğlu ve beraberindeki heyet yeni eğitim öğretim yılında hazır olacağı belirti
EĞİTİM 29.12.2020 12:11:04 10 0

Hayırsever hemşerimiz Maher Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu´nun geçtiğimiz yıl Alanya´nın Mahmutlar Mahallesine yaptırmaya başladığı 32 derslikli okulun çalışmaları devam ediyor.
7 bin metrekare alan üzerine 32 derslikli, 1000 öğrenci kapasiteli modern bir ilkokul olacağı öğrenilirken hayırsever hemşerimiz Quick Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ve MAHER Holding Ceo´su Levent Uluçeçen inşaat alanında incelemelerde bulundu.
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Mahallesi´ne kazandıracakları modern okulun yeni eğitim yılına hazır olacağını söyledi. Başkan Yücel; ?Mahmutlar Mahallemizde, yaklaşık 7 bin m² alanda inşasına devam ettiğimiz, 32 derslikli, 1000 öğrenci kapasiteli ilkokulda incelemelerde bulunduk. Bu modern okulumuzu, yeni eğitim/öğretim yılına tamamlayarak hizmete sunacağız. Eğitime olan desteğimiz, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da devam edecek. Başta hayırsever Quick Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Erdemoğlu olmak üzere bu güzel projede emeği geçen herkese teşekkür eder, Bölgemize ve Alanya´mıza hayırlı olmasını dilerim.? dedi.