YIKILMAYA YÜZ TUTMUŞ KÖPRÜNÜN YERİNE YENİSİNİ ALİ ERDEMOĞLU YAPACAK

Aşağışehir Süphane mevkiinde vatandaşların vefat eden yakınlarını ziyaret ederken kullandığı yıkılmaya yüz tutmuş köprünün yerine yeni bir köprünün yapımını hayırsever hemşerimiz Ali Erdemoğlu üstlendi. Bu hafta içerisinde yapımına başlanacak olan köprünü
GÜNDEM 28.06.2020 14:51:45 55 0

Aşağışehir Süphane mevkiinde özellikle bayramlarda vatandaşların yoğun olarak kullandığı yol üzerinde bulunan ve yılların verdiği aşınmayla yıkılmaya yüz tutmuş köprü için hayırsever hemşerimiz Erdemoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Erdemoğlu adım attı.

Köprünün yapımını üstlenen hemşerimiz Ali Erdemoğlu, bu hafta içerisinde yapımına başlayarak Kurban Bayramına yetiştirmeyi planladıklarını söyledi.

Hemşerimiz Ali Erdemoğlu, kayınvalidesi Arize Uslu ve diğer vatandaşların yakınlarının mezarlarının da aynı bölgede olduğunu bu yüzden oradaki köprünün ihtiyacı karşılamadığını ifade ederek; ?Son olarak merhume kayınvalidem Arize Uslu´nun cenazesini defnederken kullanılan yol üzerindeki köprünün ihtiyaçları karşılamadığını fark ettim. Bu yüzden oradaki köprünün yapımını üstlendim. Orada iki aracın yan yana geçeceği, aynı zamanda vatandaşların da rahatlıkla yürüyebileceği yeni bir köprü yapacağız.

Bu hafta içerisinde yapımına başlayarak inşallah Kurban Bayramında bitirmiş olacağız? dedi.