GÜNDEM

AGC’DEN ŞEHİTLERE VEFA PROGRAMI

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti, Şehitlere Vefa Programında 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan asker ve polislerin ailelerini ağırladı.

GÜNDEM

SASA’DA HEDEF TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 10 FİRMASINDAN BİRİ OLMAK

Erdemoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren SASA Polyester Sanayi A.Ş. ülke ekonomisinin adeta can damarlarından biri olarak hedeflerinin de üstünde rakamsal başarılar elde etmeye ve hızla büyümeye devam ediyor.

GÜNDEM

Kaymakam Nazlı Demir köy ziyaretlerine devam ediyor

Besni Kaymakamı Nazlı Demir, köy ziyaretleri kapsamında Çomak ve Kutluca köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

GÜNDEM

ENGELLİ VE ESKİ HÜKÜMLÜLERE HiBE DESTEĞi MÜJDESi

İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2021 yılı dördüncü toplantısı, Vali Mahmut Çuhadar başkanlığında gerçekleştirildi.


HÜSEYİN ÖZGÜLER


BU REZALET DAHA NE KADAR SÜRECEK


Basında yer alan haberlerde, RÜTÜK BaşkanıProf. Dr. Yerlikaya, sözlerini şöyle sürdürdü: "Özellikle evlilik programları çığırından çıktı. Buralarda çok kötü şeyler oluyor. Ağzımıza alamayacağımız şeyler söyleniyor. Evlilik programlarındaki o sözlerin bazılarını burada söylesem ve bunlar televizyonda yayınlansa RTÜK olarak o kanala kapatma cezası vermemiz gerekir.

Sayın Başkan sen söyleyemem diyorsun ama o sözler söylenmiş zaten hadi kapatın kanalları veya yayınları kaldırın.

Son yıllarda toplumsal anlamda hızlı bir çöküntüye doğru şuursuzca akıp gitmekteyiz. Evlilik programları adı altında haysiyetsiz bir ahlak erozyonu yaşatılarak insanlara evlilik kurumunun madara edildiği, erkekle kadın arasındaki kalıcı olması gereken evlilik akdine küçük düşürtücü hakaretlerin havada top oynadığı programlar RÜTÜK başkanının da sitem ettiğini gördüğümüz halde bu yayınlar hala neden sürüyor.

Burada topluma, ailelere, gençlere sesleniyorum, bu programları eğer izliyorlarsa kadınlarımıza sesleniyorum, Bizi ülkemizin güzel insanlarını bir şekilde bitirme dejenere ederek yozlaştırıp bireyin anlamsızlaşmasını sağlayan bu programlara karşı tepkinizi ortaya koyun.

Bu programlar bir ülkenin insanlarını aptallaştırarak, tepkisiz uyuşuk kalabalık yığınlara dönüştürmenin projesidir. Sorgulayan, araştıran, hakkını arayan bir toplum olmak için sende sorgula ve araştır, doğru kararda birleş.

Ülkene, milletine insanına sahip çık.