GÜNDEM

CHP Gaziantep Milletvekili Opr. Dr. Bayram Yılmazkaya, “AKP ve MHP milletvekillerinin oylarıyla komisyonda kabul edilerek TBMM Genel Kuruluna gelen bu yasal düzelmeyle yerel medyanın bitirilmesi hedeflenmekte” dedi.

GÜNDEM

AGC’DEN ŞEHİTLERE VEFA PROGRAMI

Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti, Şehitlere Vefa Programında 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan asker ve polislerin ailelerini ağırladı.

GÜNDEM

SASA’DA HEDEF TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK 10 FİRMASINDAN BİRİ OLMAK

Erdemoğlu Holding bünyesinde faaliyet gösteren SASA Polyester Sanayi A.Ş. ülke ekonomisinin adeta can damarlarından biri olarak hedeflerinin de üstünde rakamsal başarılar elde etmeye ve hızla büyümeye devam ediyor.

GÜNDEM

Kaymakam Nazlı Demir köy ziyaretlerine devam ediyor

Besni Kaymakamı Nazlı Demir, köy ziyaretleri kapsamında Çomak ve Kutluca köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.


CELAL TOPKAN


GELİNEN NOKTADA HALK ASAYİŞ İÇİNDE


Siyaset, ülkenin ve halkın, toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlarına kısa, orta ve uzun vadeli çözümler üretmek için yapılan bir iştir.  

Ülke ve halk, toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlarına, kısa, orta ve uzun vadeli çözüm üretilerek yönetilirse, ülke gelişiyor, kalkınıyor ve zenginleşiyor. Halkın aş ve iş sorunu çözülüyor. Ülke ve toplum barış ve huzura kavuşuyor. 

Günlük düşünerek, günü kurtarmak için siyaset yapılırsa, Siyaset, siyaset yapanlara fayda sağlamak için yapılırsa,  iktidarda olan partinin yöneticileri, milletvekilleri ve yandaşları zenginleşir ve kalkınırken, ülkenin ve halkın toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlara çözüm üretilemiyor.   

Ülke kalkınamıyor, gelişemiyor, zenginleşemiyor.  

Halkın aş ve iş sorununa çözüm üretilemiyor.   

Ülke ve toplum barış ve huzura kavuşamıyor.  

3 Kasım 2002 seçimlerinde tek başına iktidara gelen, 19 yıldır ülkeyi yöneten AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın yönetiminde ülkenin ve toplumun sorunlarına kısa, orta ve uzun vadeli çözüm üretilmeden yönetildi.  

Günü kurtarmak için siyaset yapıldı.  

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınları, AKP üst yönetimi, milletvekilleri ve belediye başkanları zenginleştiler.  

Türkiye Cumhuriyeti, geriledi ve yoksullaştı. 

Halk yoksullaştı, işsizlik arttı.  

Toplumsal barış ve huzur bozuldu.   

Gelinen noktada halk, arayış içinde. Oy vermek, iktidara getirmek için:  

- Ülkenin ve halkın, toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlarına kısa, orta ve uzun vadeli çözümler öneren,  

- Ülkenin ve halkın sorunlarını çözecek, kalındıracak, geliştirecek, zenginleştirecek,  

- Halka fayda sağlayacak, aş ve iş sorunu çözecek. 

- Ülkeyi ve toplumu barış ve huzura kavuşturacak, çözüm projeleri olan, 

- Bu projeleri yaşama geçirecek, halkta karşılığı olan nitelikli kadrolara sahip olan bir parti arıyor.