GÜNDEM

İyi Parti ilçe başkanı Yıldırım'dan Akedaş ve Belediyeye sert eleştiri..

İYİ Parti Besni İlçe Başkanı İmdat Yıldırım, Besni'yi etkisi altına alan kar yağışının ardından Belediye ve Akedaşa yaşanan aksaklıklar hakkında sorular yöneltti.

GÜNDEM

Besni’de 58 köye ulaşım sağlanamıyor

İki gündür etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Besni’ye bağlı 58 köy ve 45 mezra yolu ulaşıma kapandı.

GÜNDEM

Kamu personelleri izinli sayılacak

İl genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda yaşanan olumsuzluklara karşın görevine gidemeyen kamu personelleri izinli sayılacak.

GÜNDEM

Salı günü başlayan ve etkisini artırarak devam eden kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Besni’ye bağlı tüm köy yolları kapanırken 10 saatlik elektrik kesintisi nedeniyle vatandaşlar geceyi karanlıkta ve soğukta geçirdi.


CELAL TOPKAN


GELİNEN NOKTADA HALK ASAYİŞ İÇİNDE


Siyaset, ülkenin ve halkın, toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlarına kısa, orta ve uzun vadeli çözümler üretmek için yapılan bir iştir.  

Ülke ve halk, toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlarına, kısa, orta ve uzun vadeli çözüm üretilerek yönetilirse, ülke gelişiyor, kalkınıyor ve zenginleşiyor. Halkın aş ve iş sorunu çözülüyor. Ülke ve toplum barış ve huzura kavuşuyor. 

Günlük düşünerek, günü kurtarmak için siyaset yapılırsa, Siyaset, siyaset yapanlara fayda sağlamak için yapılırsa,  iktidarda olan partinin yöneticileri, milletvekilleri ve yandaşları zenginleşir ve kalkınırken, ülkenin ve halkın toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlara çözüm üretilemiyor.   

Ülke kalkınamıyor, gelişemiyor, zenginleşemiyor.  

Halkın aş ve iş sorununa çözüm üretilemiyor.   

Ülke ve toplum barış ve huzura kavuşamıyor.  

3 Kasım 2002 seçimlerinde tek başına iktidara gelen, 19 yıldır ülkeyi yöneten AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın yönetiminde ülkenin ve toplumun sorunlarına kısa, orta ve uzun vadeli çözüm üretilmeden yönetildi.  

Günü kurtarmak için siyaset yapıldı.  

AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve yakınları, AKP üst yönetimi, milletvekilleri ve belediye başkanları zenginleştiler.  

Türkiye Cumhuriyeti, geriledi ve yoksullaştı. 

Halk yoksullaştı, işsizlik arttı.  

Toplumsal barış ve huzur bozuldu.   

Gelinen noktada halk, arayış içinde. Oy vermek, iktidara getirmek için:  

- Ülkenin ve halkın, toplumsal, ekonomik, sosyal, siyasal ve kültürel sorunlarına kısa, orta ve uzun vadeli çözümler öneren,  

- Ülkenin ve halkın sorunlarını çözecek, kalındıracak, geliştirecek, zenginleştirecek,  

- Halka fayda sağlayacak, aş ve iş sorunu çözecek. 

- Ülkeyi ve toplumu barış ve huzura kavuşturacak, çözüm projeleri olan, 

- Bu projeleri yaşama geçirecek, halkta karşılığı olan nitelikli kadrolara sahip olan bir parti arıyor.