İyi Parti ilçe başkanı Yıldırım'dan Akedaş ve Belediyeye sert eleştiri..

İYİ Parti Besni İlçe Başkanı İmdat Yıldırım, Besni'yi etkisi altına alan kar yağışının ardından Belediye ve Akedaşa yaşanan aksaklıklar hakkında sorular yöneltti.

Besni’de 58 köye ulaşım sağlanamıyor

İki gündür etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle Besni’ye bağlı 58 köy ve 45 mezra yolu ulaşıma kapandı.

Kamu personelleri izinli sayılacak

İl genelinde etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımda yaşanan olumsuzluklara karşın görevine gidemeyen kamu personelleri izinli sayılacak.

Sani Konukoğlu vefatının 28. Yılında anıldı

SANKO Holding’in kurucusu ve Anadolu’da sanayileşmenin öncülerinden olan Sani Konukoğlu vefatının 28. Yıldönümünde anıldı.

Sani Konukoğlu anma ilanı

Sani Konukoğlu ölümünün 28. yılında anıldı

VAKKAS DOĞAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Çakırhüyük Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan Vakkas Doğan, beldeyi halk belediyeciliği ile yöneteceklerini söyledi.

Adıyaman atletizmde Türkiye 4.’sü oldu

Adana’da yapılan Türkiye Atletizm Federasyonu Türkcell Bölgesel İl-İlçe Karmaları ve Kulüpler Kros Ligi Final yarışmalarına katılan Adıyaman U18 Kadınlar kategorisinde sporcular takım halinde Türkiye 4.sü oldu.

Besni’de sulama borusu çalan 2 kişi yakalandı

Besni’ye bağlı Çomak Köyünde bir araziden 30 bil liralık sulama borusu çaldıkları tespit edilen 2 kişi jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Besnili öğrenciler İyi ki varsın Eren” Filmini izledi

Besni’de öğrenim gören öğrenciler Besni Kaymakamlığı tarafından finanse edilen bir etkinlikle "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filmini izlediler.

MİLLETVEKİLİ YILMAZKAYA’DAN EMEKLİLER İÇİN KANUN TEKLİFİ

Türkiye Büyük Millet Meclisine Kanun Teklifi veren CHP Gaziantep Milletvekili hemşerimiz Bayram Yılmazkaya, 2022 yılı için en düşük emekli maaşının asgari ücretten az olmaması gerektiğini vurguladı.